Onderdelentekening voor AC3610 - 36 V Combisysteem

Nr Onderdeelnr Naam
1 265995-6 Tapschroef 4X18 A
2 188840-7 Handgreepset At3630
3 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
4 265995-6 Tapschroef 4X18 A
5 687261-5 Trekontlaster At3623
6 451983-1 Blokkeerknop Bbc300L
7 233054-4 Drukveer 4 Bux361
8 651533-4 Schakelaar Sle6A2-33 Bbc231U
9 451984-9 Schakelaarknop Bbc300L
10 451986-5 Stroomindicator Bbc300L
11 216018-3 Stalen Kogel 5.0
12 233211-4 Drukveer 2 Bfr540/6844
13 650630-3 Schakelaar Tgr3-3 Bbc300L
14 686015-7 Bus 2012Nb
15 188840-7 Handgreepset At3630
16 451982-3 Verbindingsplaat Bbc300L
17 451985-7 Kabelbeschermer Bbc300L
22 195515-1 Beugelhandgreep Cs246
23 346467-1 Handgreepbevestiging Er2650Lh
24 346468-9 Handgreepbevestiging 33Mm
25 452841-4 Beugelhandgreep Er2650Lh
26 452842-2 Klemdeksel Bux361Z
27 922244-1 Vleugelbout M5X25Mm
28 168478-4 Hanger Bbc231U
29 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
30 451601-1 Afstandhouder Bbc300L
31 141499-1 As Bub361Z
36 961052-5 Borgring S-12
37 266034-5 Tapschroef Ct4X16 A
38 452840-6 Kap Tbv Ontgrendelknop Bub361Z
39 452839-1 Ontgrendelknop Bux361
40 265596-0 Inbusbout M6X40
41 318750-6 Verbindingsstuk Bux361
44 931302-2 Zeskantmoer M6
45 272268-0 Handel Bux361Z
46 253332-6 Dunne Ring 6 Rt0700
47 213105-9 O-Ring 11
48 252159-1 Zeskantmoer M6 Sp6000/Bss500
49 961014-3 STOPRING E-8 P
60 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
61 451981-5 Afdekkap Bbc300L
62 424307-4 Demper Bbc231/300L
63 922231-0 Zeskantbout 5X20
64 318560-1 Steelhouder Bbc231U/300L
65 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
66 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
67 213045-1 O-Ring 6 An250/Bo3711
68 325811-5 Ashouder Bbc231U/300L
69 211148-5 Kogellager 6001Zz Gd0800C A
70 253744-3 Sluitring 12
71 227720-3 Tandwiel 33 Bbc230U/Bbc300L
72 253744-3 Sluitring 12
73 211150-8 Kogellager 6901Zz 6980Fd
74 318559-6 Tandwielhuis Bbc230U/Bbc300L
75 265995-6 Tapschroef 4X18 A
76 266041-8 Tapschroef 5X25 A
77 451572-2 Voet Bbc230U/Bbc300L
78 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
79 699047-5 Kabel At3630
80 265995-6 Tapschroef 4X18 A
82 251314-2 Schroef M4X12
83 346194-0 Batterijhouder Bbc230U/300L
84 188837-6 Handgreepset At3623 P
85 265995-6 Tapschroef 4X18 A
86 188838-4 Motorhuisset Bbc231
87 213961-7 O-Ring 22 Hm111Cc
88 619254-4 Anker Bbc231U/300L
89 629880-1 Veld Bbc231U/300L
90 188838-4 Motorhuisset Bbc231
91 265995-6 Tapschroef 4X18 A
92 687261-5 Trekontlaster At3623
93 346039-2 Steunplaat Bhr261Rde
94 188837-6 Handgreepset At3623 P
95 643849-1 Aansluitunit Bub360
96 631942-3 Toerenregelcircuit Bbc231U P
97 631941-5 Toerenregelcircuit Bbc231U P
98 140285-7 Indicatielabel Bbc231U/Bbc300