Onderdelentekening voor AC3610LGEH - 36 V Combisysteem

Nr Onderdeelnr Naam
001 265995-6 Tapschroef 4X18 P
1 265995-6 Tapschroef 4X18 P
002 188840-7 Handgreepset At3630
2 188840-7 Handgreepset At3630
003 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
3 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
004 265995-6 Tapschroef 4X18 P
4 265995-6 Tapschroef 4X18 P
005 687261-5 Trekontlaster At3623
5 687261-5 Trekontlaster At3623
006 451983-1 Blokkeerknop Bbc300L
6 451983-1 Blokkeerknop Bbc300L
007 233054-4 Drukveer 4 Bux361
7 233054-4 Drukveer 4 Bux361
008 651533-4 Schakelaar Sle6A2-33 Bbc231U
8 651533-4 Schakelaar Sle6A2-33 Bbc231U
009 451984-9 Schakelaarknop Bbc300L
9 451984-9 Schakelaarknop Bbc300L
010 451986-5 Stroomindicator Bbc300L
10 451986-5 Stroomindicator Bbc300L
011 216018-3 Stalen Kogel 5.0
11 216018-3 Stalen Kogel 5.0
012 233211-4 Drukveer 2 Bfr540/6844
12 233211-4 Drukveer 2 Bfr540/6844
013 650630-3 Schakelaar Tgr3-3 Bbc300L
13 650630-3 Schakelaar Tgr3-3 Bbc300L
014 686015-7 Bus 2012Nb
14 686015-7 Bus 2012Nb
015 188840-7 Handgreepset At3630
15 188840-7 Handgreepset At3630
016 451982-3 Verbindingsplaat Bbc300L
16 451982-3 Verbindingsplaat Bbc300L
017 451985-7 Kabelbeschermer Bbc300L
17 451985-7 Kabelbeschermer Bbc300L
022 195515-1 Beugelhandgreep Cs246
22 195515-1 Beugelhandgreep Cs246
023 346467-1 Handgreepbevestiging Er2650Lh
23 346467-1 Handgreepbevestiging Er2650Lh
024 346468-9 Handgreepbevestiging 33Mm
24 346468-9 Handgreepbevestiging 33Mm
025 452841-4 Beugelhandgreep Er2650Lh
25 452841-4 Beugelhandgreep Er2650Lh
026 452842-2 Klemdeksel Bux361Z
26 452842-2 Klemdeksel Bux361Z
027 922244-1 Vleugelbout M5X25Mm
27 922244-1 Vleugelbout M5X25Mm
028 168478-4 Hanger Bbc231U
28 168478-4 Hanger Bbc231U
029 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
29 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
030 451601-1 Afstandhouder Bbc300L
30 451601-1 Afstandhouder Bbc300L
031 141499-1 As Bub361Z
031 898125-0 Waarschuwingslabel Bux361
31 898125-0 Waarschuwingslabel Bux361
035 141238-9 Binnenas Ux361Dz
036 961052-5 Borgring S-12
36 961052-5 Borgring S-12
037 266034-5 Tapschroef Ct4X16 A
37 266034-5 Tapschroef Ct4X16 A
038 452840-6 Kap Tbv Ontgrendelknop Bub361Z
38 452840-6 Kap Tbv Ontgrendelknop Bub361Z
039 452839-1 Ontgrendelknop Bux361
39 452839-1 Ontgrendelknop Bux361
040 265596-0 Inbusbout M6X40
40 265596-0 Inbusbout M6X40
041 318750-6 Verbindingsstuk Bux361
41 318750-6 Verbindingsstuk Bux361
042 922211-6 Inbusbout M5X12
043 922342-1 Inbusbout M6X25 P *
044 931302-2 Zeskantmoer M6
44 931302-2 Zeskantmoer M6
045 272268-0 Handel Bux361Z
45 272268-0 Handel Bux361Z
046 253332-6 Dunne Ring 6 Rt0700
46 253332-6 Dunne Ring 6 Rt0700
047 213105-9 O-Ring 11
47 213105-9 O-Ring 11
048 252159-1 Zeskantmoer M6 Sp6000/Bss500
48 252159-1 Zeskantmoer M6 Sp6000/Bss500
049 961014-3 STOPRING E-8 P
49 961014-3 STOPRING E-8 P
060 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
60 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
061 451981-5 Afdekkap Bbc300L
61 451981-5 Afdekkap Bbc300L
062 424307-4 Demper Bbc231/300L
62 424307-4 Demper Bbc231/300L
063 922231-0 Zeskantbout 5X20
63 922231-0 Zeskantbout 5X20
064 318560-1 Steelhouder Bbc231U/300L
64 318560-1 Steelhouder Bbc231U/300L
065 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
65 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
066 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
66 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
067 213045-1 O-Ring 6 An250/Bo3711
67 213045-1 O-Ring 6 An250/Bo3711
068 325811-5 Ashouder Bbc231U/300L
68 325811-5 Ashouder Bbc231U/300L
069 211148-5 Kogellager 6001Zz Gd0800C A
69 211148-5 Kogellager 6001Zz Gd0800C A
070 253744-3 Sluitring 12
70 253744-3 Sluitring 12
071 227720-3 Tandwiel 33 Bbc230U/Bbc300L
71 227720-3 Tandwiel 33 Bbc230U/Bbc300L
072 253744-3 Sluitring 12
72 253744-3 Sluitring 12
073 211150-8 Kogellager 6901Zz 6980Fd
73 211150-8 Kogellager 6901Zz 6980Fd
074 318559-6 Tandwielhuis Bbc230U/Bbc300L
74 318559-6 Tandwielhuis Bbc230U/Bbc300L
075 265995-6 Tapschroef 4X18 P
75 265995-6 Tapschroef 4X18 P
076 266041-8 Tapschroef 5X25 A
76 266041-8 Tapschroef 5X25 A
077 451572-2 Voet Bbc230U/Bbc300L
77 451572-2 Voet Bbc230U/Bbc300L
078 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
78 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
079 699047-5 Kabel At3630
79 699047-5 Kabel At3630
080 265995-6 Tapschroef 4X18 P
80 265995-6 Tapschroef 4X18 P
082 251314-2 Schroef M4X12
82 251314-2 Schroef M4X12
083 346194-0 Batterijhouder Bbc230U/300L
83 346194-0 Batterijhouder Bbc230U/300L
084 188837-6 Handgreepset At3623 P
84 188837-6 Handgreepset At3623 P
085 265995-6 Tapschroef 4X18 P
85 265995-6 Tapschroef 4X18 P
086 188838-4 Motorhuisset Bbc231
86 188838-4 Motorhuisset Bbc231
087 213961-7 O-Ring 22 Hm111Cc
87 213961-7 O-Ring 22 Hm111Cc
088 619254-4 Anker Bbc231U/300L
88 619254-4 Anker Bbc231U/300L
089 629880-1 Veld Bbc231U/300L
89 629880-1 Veld Bbc231U/300L
090 188838-4 Motorhuisset Bbc231
90 188838-4 Motorhuisset Bbc231
091 265995-6 Tapschroef 4X18 P
91 265995-6 Tapschroef 4X18 P
092 687261-5 Trekontlaster At3623
92 687261-5 Trekontlaster At3623
093 346039-2 Steunplaat Bhr261Rde
93 346039-2 Steunplaat Bhr261Rde
094 188837-6 Handgreepset At3623 P
94 188837-6 Handgreepset At3623 P
095 643849-1 Aansluitunit Bub360
95 643849-1 Aansluitunit Bub360
096 631942-3 Toerenregelcircuit Bbc231U P
96 631942-3 Toerenregelcircuit Bbc231U P
097 631941-5 Toerenregelcircuit Bbc231U P
97 631941-5 Toerenregelcircuit Bbc231U P
098 140285-7 Indicatielabel Bbc231U/Bbc300
98 140285-7 Indicatielabel Bbc231U/Bbc300