Onderdelentekening voor AH-3665 - 36 V Heggenschaar 65 cm

Nr Onderdeelnr Naam
001 265995-6 Tapschroef 4X18 P
1 265995-6 Tapschroef 4X18 P
002 452164-0 Knop Ah3655/65 Buh550/65
2 452164-0 Knop Ah3655/65 Buh550/65
003 891002-5 Indicatielabel Ah3655/65
3 891002-5 Indicatielabel Ah3655/65
004 452159-3 Schakelaarhandel Ah-3655 P
4 452159-3 Schakelaarhandel Ah-3655 P
005 650635-3 Schakelaar Ah3655/65/Buh550/65
5 650635-3 Schakelaar Ah3655/65/Buh550/65
006 188947-9 Handgreepset Ah-3655/65
6 188947-9 Handgreepset Ah-3655/65
007 650636-1 Schakelaar Ah3655/65/Buh550/65
7 650636-1 Schakelaar Ah3655/65/Buh550/65
008 346039-2 Steunplaat Bhr261Rde
8 346039-2 Steunplaat Bhr261Rde
009 643849-1 Aansluitunit Bub360
9 643849-1 Aansluitunit Bub360
010 271427-3 Knop 28 Ah-3655
10 271427-3 Knop 28 Ah-3655
011 255058-6 Klinknagel 2 9227Cb
11 255058-6 Klinknagel 2 9227Cb
012 233002-3 Drukveer 3 T221Dw
12 233002-3 Drukveer 3 T221Dw
013 233138-8 Drukveer 6X24Mm P
13 233138-8 Drukveer 6X24Mm P
014 452162-4 Deblokkeerhandel Ah3655/Buh550
14 452162-4 Deblokkeerhandel Ah3655/Buh550
015 452163-2 Schuifplaat Ah3655/Buh550 P
15 452163-2 Schuifplaat Ah3655/Buh550 P
016 188947-9 Handgreepset Ah-3655/65
16 188947-9 Handgreepset Ah-3655/65
017 265995-6 Tapschroef 4X18 P
17 265995-6 Tapschroef 4X18 P
018 868281-0 Naamplaat Ah3665
18 868281-0 Naamplaat Ah3665
019 452146-2 Koolborstelafdekkap Ag-3628
19 452146-2 Koolborstelafdekkap Ag-3628
020 643941-3 Koolborstelhouderdop Bjr181
20 643941-3 Koolborstelhouderdop Bjr181
021 194928-3 Koolborstel Set Cb-442
21 194928-3 Koolborstel Set Cb-442
022 265995-6 Tapschroef 4X18 P
22 265995-6 Tapschroef 4X18 P
023 188951-8 Behuizing Ah-3655
23 188951-8 Behuizing Ah-3655
024 265995-6 Tapschroef 4X18 P
24 265995-6 Tapschroef 4X18 P
025 643857-2 Koolborstelhouder Li Ah3655
25 643857-2 Koolborstelhouder Li Ah3655
026 643856-4 Koolborstelhouder Re Ah3655
26 643856-4 Koolborstelhouder Re Ah3655
027 631988-9 Toerenregelcircuit Ah3655
27 631988-9 Toerenregelcircuit Ah3655
028 650635-3 Schakelaar Ah3655/65/Buh550/65
28 650635-3 Schakelaar Ah3655/65/Buh550/65
029 188951-8 Behuizing Ah-3655
29 188951-8 Behuizing Ah-3655
030 638020-0 Magneet Houder Btw200
30 638020-0 Magneet Houder Btw200
031 211021-9 Kogellager 607Llb A
31 211021-9 Kogellager 607Llb A
032 519261-6 Anker Ah3655
32 519261-6 Anker Ah3655
033 240045-8 Waaier 55 Ah3655/Buh550
33 240045-8 Waaier 55 Ah3655/Buh550
034 211062-5 Kogellager 6000Rd
34 211062-5 Kogellager 6000Rd
035 140604-7 Tandwielh.Set Ah3655/Buh550
35 140604-7 Tandwielh.Set Ah3655/Buh550
036 265999-8 Tapschroef 4X25
36 265999-8 Tapschroef 4X25
037 452161-6 Schakelaarhandel Ah3655/65
37 452161-6 Schakelaarhandel Ah3655/65
038 452158-5 Handgreep Ah3655/Buh550
38 452158-5 Handgreep Ah3655/Buh550
039 452147-0 Handbescherming Ah3655
39 452147-0 Handbescherming Ah3655
040 265995-6 Tapschroef 4X18 P
40 265995-6 Tapschroef 4X18 P
041 443142-1 Stofgeleiding
41 443142-1 Stofgeleiding
042 210029-0 Kogellager 608Zz Bda341 P
042 210046-0 Kogellager 608Zz A
42 210029-0 Kogellager 608Zz Bda341 P
043 253835-0 Sluitring 8X14X1Mm
43 253835-0 Sluitring 8X14X1Mm
044 140536-8 Tandwiel Cpl Ah3655/Buh550
44 140536-8 Tandwiel Cpl Ah3655/Buh550
045 196688-3 Schaarmess. Set Cpl Buh650 A
45 196688-3 Schaarmess. Set Cpl Buh650 A
046 346325-1 Plaat Ah3655
46 346325-1 Plaat Ah3655
047 253835-0 Sluitring 8X14X1Mm
47 253835-0 Sluitring 8X14X1Mm
048 210029-0 Kogellager 608Zz Bda341 P
048 210046-0 Kogellager 608Zz A
48 210029-0 Kogellager 608Zz Bda341 P
049 265182-7 Schroef 5X25
49 265182-7 Schroef 5X25
050 452156-9 Deksel Ah3655/Buh550
50 452156-9 Deksel Ah3655/Buh550
051 911138-5 Schroef 4X20 A
51 911138-5 Schroef 4X20 A
006A 263005-3 Rubber Pen 6
016A 263005-3 Rubber Pen 6
023A 263025-7 Rubber Pen 4 Btw450
029A 263025-7 Rubber Pen 4 Btw450
045A 252103-8 Zeskant Borgmoer M5X8 A
045A 252184-2 Borgmoer M5X5mm P
045B 257717-8 Bus 5
045C 265181-9 Kruiskop Schroef M5X20Mm
045D 345205-8 Stootneus Ht5510/Uh45/55/65
045E 911208-0 Kruiskopschroef M5X10
045F 188605-7 Olie, Tube Ah3655