Onderdelentekening voor DUR365UZ - 2x18 V Bosmaaier U-greep

Nr Onderdeelnr Naam
001 143187-6 Handgreep Cpl Dur365
003 922241-7 Inbusbout M5X25Mm
004 318272-6 Handgreepbeugelplaat Rbc525 A
005 318273-4 Handgreepbeugelplaat Dur361
006 318274-2 Handgreephouder Dur361
007 922251-4 Inbusbout M5X30 Sg1250
008 699069-5 Aansluitkabelunit Dur365
009 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
010 687261-5 Trekontlaster At3623
011 891003-3 Label 98Db
014 699067-9 Netsnoer Dur364L
015 183A64-6 Motorhuis Dur364
016 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
017 346248-3 Buisbeugel 24 Er2650Lh
018 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
019 687261-5 Trekontlaster At3623
020 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
021 143186-8 Controlle Unit Dur365 P
022 644808-8 Aansluitunit Bhr241 (3 Cont) A
023 183A64-6 Motorhuis Dur364
024 850U28-2 Naamplaat Dur365
025 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
026 251314-2 Schroef M4X12
027 251314-2 Schroef M4X12
028 346858-6 Batterijhouder Dur364L
029 168478-4 Hanger Bbc231U
030 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
031 424463-0 Bescherming Bbc231U/At3623 A
032 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
033 455626-7 Afdekkap Dur364L
034 211382-7 Kogellager 607Zz A
035 529146-8 Veld DUR364L P
036 619462-7 Anker Dur365 A
037 911526-6 Schroef 4X16 A
038 455628-3 Binnenschild Dur364L
039 620401-2 Circuit B Dur364L P
040 911526-6 Schroef 4X16 A
041 687042-7 Trekontlasting
042 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
043 922241-7 Inbusbout M5X25Mm
044 143039-1 Motorhuis Cpl Dur362L
045 211131-2 Kogellager 6001Dw
046 962106-1 Borgring R-28 A
047 346355-2 Borgring Ebh253U A
048 326518-6 Beschermring A Dur365
049 266579-3 Inbusbout M6X30Mm Ms246.4
051 346073-2 Beugel Tbv Beschermkap Ebh253
052 261156-6 Revet 4Mm Dur361Z
053 455926-5 Beschermkap Drd Dur365U P
054 346855-2 Snijmes Dur364L
055 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
056 143180-0 Steel E Dur365U
057 213325-5 O-Ring 19
058 168526-9 Beschermkom Ebh253U A
059 264025-0 Moer M10 Ms245.4Ue A
060 183A77-7 Handgreepset A Dur365U
061 455629-1 Deblokkeer Handel Dur364L
062 233621-5 Torsieveer 9 Dur364L
063 632E40-6 Schakelaar Dur365U *
064 455816-2 Schakelaarhandel Dur365U
065 233612-6 Torsieveer 10 At-1831C
066 143185-0 Controller Sub Unit Dur365
067 183A77-7 Handgreepset A Dur365U
068 911256-9 Schroef 5X35
069 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
070 326586-9 Ring 14 Dur364L
071 346622-5 Geleidingsplaat At1831
072 266896-1 Zeskantbout M5X20 Dur361
073 346785-7 Klem Tbv Beschermkap Dur361
074 455815-4 Beschermkap Mes Dur365U P
075 942151-2 Veerring 6 P
076 413143-3 Revet Rbc2100
015A 263005-3 Rubber Pen 6 AC320H P
023A 263005-3 Rubber Pen 6 AC320H P
056A 819312-8 Makita Logo Label Ebh253U
056B 806G53-7 Waarschuwingslabel Dur365