Onderdelentekening voor LT-245.4 - 4-takt Trimmer 24,5 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 195626-2 Beugelhandgreep Er2650Lh
1 195626-2 Beugelhandgreep Er2650Lh
002 922243-3 Inbusbout M5X25Mm Hm0860C
2 922243-3 Inbusbout M5X25Mm Hm0860C
003 452843-0 Klemdeksel ER2650LH
3 452843-0 Klemdeksel ER2650LH
004 346468-9 Handgreepbevestiging 33Mm
4 346468-9 Handgreepbevestiging 33Mm
005 452841-4 Beugelhandgreep Er2650Lh
5 452841-4 Beugelhandgreep Er2650Lh
006 346467-1 Handgreepbevestiging Er2650Lh
6 346467-1 Handgreepbevestiging Er2650Lh
007 450659-7 Afstandhouder Er2650Lh A
7 450659-7 Afstandhouder Er2650Lh A
008 141512-5 Steel Cpl Lt-245.4
008 893146-7 Veiligheids Label Lt245.4
8 141512-5 Steel Cpl Lt-245.4
009 141014-1 Montagebeugel Er2650Lh
9 141014-1 Montagebeugel Er2650Lh
010 266775-3 Zeskantbout M6X20Mm Er2650 P
10 266775-3 Zeskantbout M6X20Mm Er2650 P
011 346469-7 Klembeugel Er2650Lh P
11 346469-7 Klembeugel Er2650Lh P
012 141894-5 Tandwielaandrijving Er2650Lh A
12 141894-5 Tandwielaandrijving Er2650Lh A
013 267845-1 Lagerring Ex2650Lh P
13 267845-1 Lagerring Ex2650Lh P
014 326195-4 As Er2650Lh P
14 326195-4 As Er2650Lh P
015 211368-1 Kogellager 608Zz P
15 211368-1 Kogellager 608Zz P
016 257335-2 Binnenbus Er2650Lh P
16 257335-2 Binnenbus Er2650Lh P
017 211367-3 Kogellager 608Ddw P
17 211367-3 Kogellager 608Ddw P
018 318900-3 Tandwielhuis Er2650Lh P
18 318900-3 Tandwielhuis Er2650Lh P
019 267844-3 Revet Ex2650Lh P
19 267844-3 Revet Ex2650Lh P
020 267846-9 Veerring 8Mm P
20 267846-9 Veerring 8Mm P
021 318901-1 Komring Er2650Lh
21 318901-1 Komring Er2650Lh
022 922207-7 Inbusbout M5X10
22 922207-7 Inbusbout M5X10
023 922242-5 Zeskantbout M5X25
23 922242-5 Zeskantbout M5X25
024 141015-9 Beschermkap Draadk. Er2650
24 141015-9 Beschermkap Draadk. Er2650
025 453782-7 Beschermkap Er2650Lh P
25 453782-7 Beschermkap Er2650Lh P
026 266776-1 Met.Schr. M5X14Mm Er2650Lh
26 266776-1 Met.Schr. M5X14Mm Er2650Lh
027 267842-7 Revet 5Mm Ex2650Lh P
27 267842-7 Revet 5Mm Ex2650Lh P
028 346612-8 Snijmes Ex2650Lh
28 346612-8 Snijmes Ex2650Lh
029 267843-5 Veerring 5Mm Ex2650Lh P
29 267843-5 Veerring 5Mm Ex2650Lh P
030 264079-7 Moer M5
30 264079-7 Moer M5
033 814A82-0 Label Datum Er2650Lh #
33 814A82-0 Label Datum Er2650Lh #
034 819430-2 Waarschuwingslabel Ms246.4
038 125759-9 Gas/ Controlehandel Lt245.4
38 125759-9 Gas/ Controlehandel Lt245.4
039 266429-2 Tapschroef 3X16 P
39 266429-2 Tapschroef 3X16 P
040 451595-0 Schakelknopkap Er2650Lh P
40 451595-0 Schakelknopkap Er2650Lh P
041 451594-2 Schakelknop A/U Er2650Lh P
41 451594-2 Schakelknop A/U Er2650Lh P
042 232251-9 Bladveer Ebh253U
42 232251-9 Bladveer Ebh253U
043 188832-6 Handgreepdeksel Er2650Lh P
43 188832-6 Handgreepdeksel Er2650Lh P
044 346248-3 Buisbeugel 24 Er2650Lh
44 346248-3 Buisbeugel 24 Er2650Lh
045 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
45 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
046 451593-4 Blokkeer-Knop Er2650Lh P
46 451593-4 Blokkeer-Knop Er2650Lh P
047 233541-3 Torsieveer 7 Ebh253U
47 233541-3 Torsieveer 7 Ebh253U
048 168549-7 Gaskabel Lt245.4U
48 168549-7 Gaskabel Lt245.4U
049 233540-5 Torsieveer 11 Ebh253U
49 233540-5 Torsieveer 11 Ebh253U
050 451592-6 Gashendelknop Er2650Lh P
50 451592-6 Gashendelknop Er2650Lh P
051 638676-9 Aansluitkabel Lt245.4
51 638676-9 Aansluitkabel Lt245.4
052 638677-7 Aansluitkabel Lt245.4
52 638677-7 Aansluitkabel Lt245.4
053 451602-9 Mantelpijp Mt245.4
53 451602-9 Mantelpijp Mt245.4
054 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
54 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
055 188832-6 Handgreepdeksel Er2650Lh P
55 188832-6 Handgreepdeksel Er2650Lh P
062 922226-3 Inbusbout M5X18Mm
62 922226-3 Inbusbout M5X18Mm
063 922211-6 Inbusbout M5X12
63 922211-6 Inbusbout M5X12
064 424191-7 Steeldemper 1 Ebh253U
64 424191-7 Steeldemper 1 Ebh253U
065 318270-0 Steelklem 1 Ebh253U
65 318270-0 Steelklem 1 Ebh253U
066 318271-8 Steelklem 2 Ebh253U A
66 318271-8 Steelklem 2 Ebh253U A
067 424107-2 Steeldemper 2 Ebh253U A
67 424107-2 Steeldemper 2 Ebh253U A
068 922221-3 Inbusbout M5X16 A
68 922221-3 Inbusbout M5X16 A
069 318329-3 Koppelingshuis Ebh253U
69 318329-3 Koppelingshuis Ebh253U
070 450569-8 Afstandbus Ebh253U A
70 450569-8 Afstandbus Ebh253U A
071 961052-5 Borgring S-12
71 961052-5 Borgring S-12
072 168710-6 Koppelingstrommel Er2650Lh
72 168710-6 Koppelingstrommel Er2650Lh
073 210111-5 Kogellager 6201Llu P
73 210111-5 Kogellager 6201Llu P
074 962151-6 Borgring R-32 EBH341L P
74 962151-6 Borgring R-32 EBH341L P
075 195144-0 Motorsteun Cpl Ebh253U A
75 195144-0 Motorsteun Cpl Ebh253U A
076 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
76 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
077 911213-7 Schroef M5X12 A
77 911213-7 Schroef M5X12 A
078 451261-9 Cilinderkap Ms245.Ue
079 893388-3 Dolmar Logo Label At3623/30
79 893388-3 Dolmar Logo Label At3623/30
080 452144-6 Bougiekap Ebh253U A
80 452144-6 Bougiekap Ebh253U A
083 911526-6 Schroef 4X16 A
83 911526-6 Schroef 4X16 A
084 266440-4 Inbusbout M5X40Mm Ck DLS211 P
84 266440-4 Inbusbout M5X40Mm Ck DLS211 P
085 265184-3 Met.Schroef Ph2 M X Mm Ck *
85 265184-3 Met.Schroef Ph2 M X Mm Ck *
086 345915-7 Uitlaatkap Ebh253U A
86 345915-7 Uitlaatkap Ebh253U A
087 168469-5 Uitlaat Ebh253U A
87 168469-5 Uitlaat Ebh253U A
088 346331-6 Uitlaatpakking Ms246.4 A
88 346331-6 Uitlaatpakking Ms246.4 A
089 140023-7 Kleppendeksel Ebh253U P
89 140023-7 Kleppendeksel Ebh253U P
090 162275-0 Kleppendekselpakking Ebh253U A
90 162275-0 Kleppendekselpakking Ebh253U A
091 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
91 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
092 168534-0 Bougie Ebh253U
92 168534-0 Bougie Ebh253U
093 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
93 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
094 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
94 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
095 922217-4 Bout M5X14Mm Bhx2501 A
95 922217-4 Bout M5X14Mm Bhx2501 A
096 450565-6 Oliepeilstok Ebh253U A
96 450565-6 Oliepeilstok Ebh253U A
097 424100-6 O-Ring Tbv Oliepeilstok A
97 424100-6 O-Ring Tbv Oliepeilstok A
098 162276-8 Carterpakking Ebh253U A
98 162276-8 Carterpakking Ebh253U A
099 318442-7 Carter Ebh253U A
99 318442-7 Carter Ebh253U A
100 922217-4 Bout M5X14Mm Bhx2501 A
101 325666-8 Oliegewicht Ebh253U A
102 424202-8 Olieleiding Ebh253U A
103 282020-8 Slangklem Ebh253U A
104 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
105 318440-1 Borgplaat Ebh253U A
106 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
107 135375-9 Cilinder Ebh253U A
108 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
109 922217-4 Bout M5X14Mm Bhx2501 A
110 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
111 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
112 325668-4 Klepborgring Ebh253U A
113 234108-0 Drukveer 9 A
114 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
115 326367-1 Inlaatklep Ebh253U A
116 325669-2 UITLAATKLEP EBH253U P
117 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
118 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
119 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
120 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
121 256865-0 Kleppenpen 2.5Mm Ebh253U A
122 196595-0 Zuigerveerset Ebh253U A
123 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
124 318441-9 Zuiger Ebh253U A
125 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
126 213147-3 Keering 12 EBH253U A
127 267400-9 Sluitring 23 Ebh253U A
128 135374-1 Krukas Ebh253U P
129 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
130 424105-6 Bougiedop Ebh253U A
131 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
132 168501-5 ONTSTEKING EBH253U P
133 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
134 318343-9 Vliegwiel Ebh253U P
135 267812-6 Sluitring 6 Ebh253U A
136 168498-8 Koppelingschoen Ebh253U
137 267817-6 Sluitring 8 Ebh253U A
138 266864-4 Inbusbout M6X25Mm A
139 265577-4 Bout M6x16mm/revet EM4250 A
140 231881-3 Trekveer 7 Er2650Lh A
141 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
142 140435-4 Benzinedop Ebh253U P
143 140436-2 TANKDOPBEV. EBH253U P
144 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
145 424102-2 Demper Ebh253U A
146 424103-0 Demper Ebh253U A
147 424104-8 Demper Ebh253U A
148 450566-4 Brandstoftank Ebh253U A
149 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
150 345920-4 Slangklem Ebh253U
151 168472-6 Benzineslang Ebh253U A
152 195146-6 Startinrichting Lt245.4
153 168483-1 Startpulley Bhx2501 A
154 266585-8 Parker 5X12Mm Ck A
155 451938-6 Binnenbus Eh490V/Bhx2501 A
156 451937-8 Startkoordtrommel Em4250 A
157 232258-5 Starterveer Ebh253U A
158 325923-4 Swing Arm Eh490V A
159 424319-7 Startergreep Ebh253U A
160 444019-3 Startkoord A
161 893143-3 Label Lt245.4
162 265188-5 Met.Schroef Ph2 M5X68Mm Ck A
163 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
164 423376-2 Pakkingring Ebh253U
165 450560-6 Chokeplaat Ebh253U A
166 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
167 450561-4 Luchtfilterkap Ebh253U
168 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
169 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
170 345918-1 Slangklem Ebh253U A
171 422041-0 Ontluchtingspijp Ebh253U A
172 422042-8 Ontluchtingspijp Ebh253U A
173 123845-0 Luchtfilterhuis Ebh253U A
173 125468-0 Luchtfilterhuis Ebh253U P
173 140814-6 Luchtfilterbasis Em4250 P
174 451925-5 Chokehandel EBH253U
175 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
176 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
177 213539-6 O-Ring 14Mm Ebh253U A
178 451924-7 Overdrukklepplaat Ebh253U A
179 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
180 168577-2 Pakking Ebh253U <012018 A
181 168576-4 Scheidingsplaat Ebh253U P
182 413121-3 Inlaatpakking Ebh253U
183 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
184 450559-1 Isolator Ebh253U A
187 324961-3 Luchtinlaat Ebh253U A
188 413120-5 Isolatorpakking Ebh253U A
189 213078-6 O-Ring 10 Ebh253U A
190 922213-2 Inbusbout M5X12Mm Ck A
191 450562-2 Klem Ebh253U
193 168497-0 Carburateur Ebh253U A
194 140437-0 Pomphuis Ebh253U A
195 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
196 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
197 168574-8 Membraam Ebh253U P
198 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
199 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
200 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
201 266582-4 Parker 3X24Mm Ck A
202 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
203 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
204 325924-2 Sproeier Ebh253U P
205 213538-8 O-Ring 2 A
206 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
207 266581-6 Met.Schroef Ph2 M3X18Mm Ck P
208 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
209 413140-9 Revet Ebh253U A
210 257964-1 Seegering E-3 A
211 806902-6 Gasuitstoot label Ebh253U #
212 345964-4 Tanksteun Ebh253U A
213 814998-3 Label Serienr Lt245.4
214 911148-2 Schroef 4X25 A
215 911213-7 Schroef M5X12 A
216 331835-1 Afstandbus Ebh253U A
217 345963-6 Klem Ebh253U A
218 638664-6 Aansluitkabel Ebh253U P
219 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
220 324980-9 Vonkenvanger Ebh253U A
221 125518-1 Koppeling Cpl Ms246.4 P