Onderdelentekening voor MH2556 - Stokheggenschaar 24,5 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 6191500401 Binnenas Rbc221/201 Rpt250 P
002 6214016000 Handgreepset Rbc201/Rbk420 P
003 6214016030 SCHROEF M5X33 P
004 0022705000 Moer M5 Rbc230-260-310 P
004 264093-3 Moer M5 P
005 6019517900 Waarschuwingslabel Mh2556
006 273668-7 Rubber Greep LE400MP P
006 6014503800 Rubber Greep Rpt250 P
007 6211025000 Steel Ptr2500
008 6259514700 Waarschuwingslabel Rbc280 P
008 808723-2 Waarschuwingslabel Pe-254.4A
009 450659-7 Afstandhouder Er2650Lh A
009 6271501501 BUS RBK420 P
010 126378-4 Draaghaak MS22 A
010 6197005001 DRAAGHAAK RBC201 P
011 0140059360 Schroef Assy Ptr2500 P
011 266788-4 Schroef Assy Ptr2500 A
001-1 324893-4 As Ebh253U P
012 126014-2 Regelgreep Ptr2500 A
012 6215030000 Regelgreep Ptr2500 P
013 0119059720 Zeskantbout 5X20 Rpt250 P
014 6195006060 Schroef M4X20 Rpt250 P
015 6215030110 Gaskabel Ptr2500 P
016 6215030060 Kabelset Ptr2500 P
016 638786-2 Kabelset Ptr2500 A
017 451934-4 Blokkeerhandel Em4250 A
017 6215023060 Blokkeerhandel Em4250 P
018 6195006050 Veer Rpt250 P
019 6195006030 Handel Rpt250 P
020 6415011160 MOER RPT250 P
021 6195006150 Afdekkingsdop Rpt250 P
002-1 125567-8 Handgreepset Rbc201/Rbk420 A
022 0016040080 Schroef Ptr2500 P
022 016040080K Schroef M4X8 Rpt250 A
023 0196112004 Plaat Ptr2500
024 0224145003 PLAAT PTR2500 P
025 0207060209 Revet Ptr2500
026 0210060000 Veerring Ptr2500 A
027 0034000900 VERSTELHANDEL PTR2500 P
027 034000900R Draaihandel M6X25Mm Rpt250 A
028 0054060220 Bout Ptr2500 P
029 0280006000 Borgring Ptr2500 P
030 0023500444 Tandwiel Ptr2500
031 0282026000 Borgring Ptr2500
032 0354060000 Kogellager Ptr2500
033 0224130004 TANDWIEL PTR2500 P
033 224130004A Tandwielas Rpt250
034 0440P41000 O-Ring Ptr2500
035 6013509000 Huis B Ptr2500 A
036 0054060120 Bout Ptr2500 *
037 0224147004 KAP PTR2500 P
037 224147004A Afdekkap Rpt250 A
038 0010050100 Schroef Ptr2500 *
039 0200050000 Revet Ptr2500
040 0054050250 Bout Ptr2500 *
041 0282022000 Borgring Ptr2500
004-1 264093-3 Moer M5 P
042 0354006080 Kogellager Ptr2500
004-2 931202-6 Zeskantmoer M5 A
043 0224141003 GREEP PTR2500 P
044 0150060000 Moer Ptr2500 *
045 0210060000 Veerring Ptr2500 A
046 0055000100 Smeernippel M6 Htr5600
047 0224148002 HUIS A PTR2500 P
047 224148002A Aandrijfhuis A Rpt250 A
048 0162050000 MOER M/FLENS M5 HTR5600 P
048 162050000K Flensmoer M5 Uh561 A
049 0224108004 PLAAT PTR2500 P
050 0224146004 Bus R Ptr2500 A
051 0196109004 Tandwielas B Ptr2500 P
052 0352069000 KOGELLAGER 6900 PTR2500 P
052 352069000K Kogellager 6900 Rpt250 A
053 0023500434 Tandwiel Ptr2500 A
054 0196114004 Packing Ptr2500
055 0196113004 Plaat Ptr2500
056 0164060000 MOER M6 HTR5600 P
056 164060000K Zeskantbout U Nut M6 A
057 0224131004 Geleider Ptr2500
058 0031050200 Schroef Ptr2500
059 0024000053 Krukas Ptr2500 P
059 024000053A Aandrijfunit Rpt250 A
060 0283028000 Borgring Ptr2500
061 0224143009 Mesblad Ptr2500 P
061 224143009A Onder Of Bovensnijmes A
062 0224154004 PACKING PTR2500 P
063 0351006080 Kogellager Ptr2500 P
064 0224112004 VILT PTR2500 P
064 224112004A Afdichting Rpt250 A
065 0082500000 Ring Voor Snijblad Eh561
066 0040002009 SCHROEF L=19 HTR5600 P
066 040002009A Schroef Voor Blad (L=19) A
067 0224153003 DEKSEL PTR2500 P
068 0054040120 Bout Ptr2500 P
068 911516-9 Kruiskopschroef M4X12 Jr180 A
069 0040001009 SCHROEF PTR2500 P
069 040001009A Schroef Voor Blad (L=17) Rpt A
070 0028200039 Transportbescherming Ptr2500 P
070 028200039A Transportbescherming 600Mm P
071 0224144003 Geleidingsstrip Ptr2500 P
072 0140059480 Schroef 5X14 Bhx2500 P
072 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
073 5255507200 Cilinderkap Mh2556
074 5103502801 INLAATPAKKING HTR4900 P
075 0119059640 MET.SCHR.CK M5X25MM BBX7600 P
075 266749-4 Met.Schr.Ck M5X25Mm Bbx7600 A
076 6165500201 Draad Rbc310 P
077 5423006000 Spruitstuk Ptr2500 P
078 5197500100 Bougiekapdeksel Ms22U P
079 5253503800 Inlaatpakking Ptr2500
080 0119059630 Bout 5X20 Rbc260 P
080 0119059730 Bout 5X20 Rbc260-310 P
081 0650149721 Bougie Bmr7A P
008-1 808723-2 Waarschuwingslabel Pe-254.4A
082 318762-9 Cilinder Rpt250 A
082 5231501804 Cilinder Rpt250 P
083 5233504302 Uitlaatpakking Rbc221
084 5253503500 Uitlaatpakking Ptr2500
085 0655009870 Bougiedop Ptr2500 A
086 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
087 0851139930 Slang Ptr2500
088 5257501100 Doorvoer Ptr2500
089 5257037020 Ontsteking Ptr2500
090 5257018001 Draad Em4250 P
090 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
091 0043704200 Schroef Assy M4X20 Bhx2500 P
091 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
009-1 450659-7 Afstandhouder Er2650Lh A
092 5253057000 Uitlaat Ptr2500
093 5253033010 Vonkenvanger Ptr2500 P
094 0119059600 Bout 5X45 P
095 266703-8 Tapbout M6X14Mm Etr2500 A
095 5235504700 Bout Rbc221 P
096 5255049000 Startinrichting Ptr2500
097 5255051000 Pulley Ptr2500
098 5425003010 Vastzetschroef P
099 5255050020 Nokkenplaat Ptr2500
100 5255016020 Startkoord Eh490V P
101 233984-9 Dempingsveer Ebh253U P
010-1 126378-4 Draaghaak MS22 A
102 451939-4 Koordhaspel Ebh253U A
103 5235024032 Veer P
104 424319-7 Startergreep Ebh253U A
105 5255001040 Demper Rpt250 P
106 6019518000 Label Mh2556
107 0140059350 Schroef M5X18Mm Htr5600 P
108 5256503000 Buffer Ptr2500
109 442171-1 Cilinderpakking Rbc250 A
110 5242500701 Zuigerveer Rbc260/Ht2576E P
111 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
011-1 266788-4 Schroef Assy Ptr2500 A
112 318766-1 Zuiger Ptr2500 A
113 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
114 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
115 0610089990 Naaldlager Rbc230-260-310
116 5252007000 Krukas Ptr2500 A
117 5237034012 VLIEGWIEL RBL250 P
118 265577-4 Bout M6x16mm/revet EM4250 A
119 6252500900 Ring Rpt250
120 5928500100 Veer Rpt250 A
121 5928500000 Koppelingschoen Rpt250
012-1 126014-2 Regelgreep Ptr2500 A
122 5928500200 Koppelingsbout Em4250 A
123 345963-6 Klem Ebh253U A
124 0119059870 Bout M5X18Mm P
125 6011500300 Koppelingshuis Mh2556
126 0031512000 Buiten Borgring Rbc260-310-Rbk
127 6279516201 Label Ptr2500
128 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
129 5259010001 Voet Ptr2500
130 6241500300 OPVULRING EM4250 P
131 210111-5 Kogellager 6201Llu P
013-1 266698-5 Zeskantbout 5X20 Rpt250 A
132 0031432000 BINNEN BORGRING RBC260-310 P
133 6212014000 Koppelingtrommel Rpt250
134 5231014000 Krukashuis Ptr2500
135 266700-4 Schroef M5X25Mm A
136 210113-1 Kogellager 6001C3 Rpt250 A
137 424447-8 Krukashuispakking Rbc221 A
138 213628-7 Oliekeerring Rbc221 A
139 424446-0 Demper Rbc2501/11 A
140 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
141 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
014-1 266584-0 Schroef M4X20 Rpt250 A
142 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
143 5256502900 Benzinetank Ptr2500
144 0851159850 Benzineaanzuigslang P
145 345920-4 Slangklem Ebh253U
146 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
147 424102-2 Demper Ebh253U A
148 424103-0 Demper Ebh253U A
149 6241501200 Demper 1 Ptr2500
150 0119059900 Bout 5X12 A
151 6241500601 Steelmontaged. Boven Em4250 A
015-1 168674-4 Gaskabel Ptr2500 A
152 266844-0 Bout 5X18 Rbc230-260-310
153 318271-8 Steelklem 2 Ebh253U A
154 6241501300 Demper 2 Ptr2500
155 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
156 5426005030 Revet Tbv Afstelnaald Rbc420 P
157 5246001240 Afstelschroef M3X10Mm P
158 5316005450 Kabelstelmoer Rbc230-260-310 P
159 5216008010 Vastzetschroef Bbx7600 P
160 126230-6 Gasschuif Ptr2500 A
161 5236052020 Kabelsteun Rbc280 P
016-1 638786-2 Kabelset Ptr2500 A
162 257964-1 Seegering E-3 A
163 424444-4 Pakking Ring Rbc23/260/310 A
164 168669-7 Carburateur Ptr2500 A
165 213538-8 O-Ring 2 A
166 5256013010 Sproeier Rbl250 P
167 5246001030 Carb Pakking Rbc230-260-310 P
168 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
169 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
170 5236046130 POMPHUIS RBC280 P
171 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
017-1 451934-4 Blokkeerhandel Em4250 A
172 168620-7 Membraam Ms246.4 A
173 5236046060 Luchtzuiverhuis Eh561 P
174 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
175 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
176 5236046010 Schroef Rbc230-260-310 P
177 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
178 5253502600 LUCHTFILTERHUIS RPT250 P
179 443167-5 Luchtfilter Rbc221/Ms22 A
180 892911-1 Label Ptr2500 A
181 266695-1 Schroef M5X60Mm A
018-1 233568-3 Veer Rpt250 A
182 5013502400 LUCHTPLAATFILTER MS2556 P
183 140993-0 Filterplaat Rpt250 A
184 0203069980 Borgring
019-1 451933-6 Handel Rpt250 A
020-1 931203-4 Moer M5 P
021-1 451936-0 Afdekkingsdop Rpt250 A
022-1 016040080K Schroef M4X8 Rpt250 A
023-1 196112004A Afdekplaat Rpt250 *
024-1 224145003A Draaiplaat Rpt250 A
025-1 207060209K Ring Rpt250
026-1 210060000K Veerring Rpt250 P
027-1 034000900R Draaihandel M6X25Mm Rpt250 A
028-1 054060220K Bout 6X22 Rpt250/Ptr2500
029-1 280006000K Stopring Rpt250 A
030-1 023500444A Tandwiel Rpt250 *
031-1 282026000K Borgring Rpt250 R26 *
032-1 354060000K Kogellager 6000 Rpt250 P
033-1 224130004A Tandwielas Rpt250
034-1 440P41000K O-Ring Rpt250 *
036-1 054060120K Bout 6X12 Rpt250
037-1 224147004A Afdekkap Rpt250 A
038-1 010050100K Schroef 5X10 Rpt250 *
040-1 054050250K Bout 5X25 Rpt250
041-1 282022000K Borgring Rpt250 R22 *
042-1 354006080K Kogellager 608 Rpt250 P
043-1 224141003A Handel Rpt250 A
044-1 150060000K Zeskantmoer M6 Eh561 *
045-1 210060000K Veerring Rpt250 P
046-1 055000100R Smeernippel Rpt250
047-1 224148002A Aandrijfhuis A Rpt250 A
048-1 162050000K Flensmoer M5 Uh561 A
049-1 224108004A Steunplaat Rpt250 A
050-1 224146004A Verbinding Rpt250 P
051-1 196109004A Tandwielas B Rpt250 A
052-1 352069000K Kogellager 6900 Rpt250 A
053-1 023500434A Tandwiel Rpt250 P
054-1 196114004A PAKKING RPT250 *
055-1 196113004A Afdekplaat Rpt250 *
056-1 164060000K Zeskantbout U Nut M6 A
057-1 224131004A Steunplaat Rpt250 *
058-1 031050200K Verzonken Schroef M5X20 Eh561
059-1 024000053A Aandrijfunit Rpt250 A
060-1 283028000K Borgring Rpt250 Stw28
061-1 224143009A Onder Of Bovensnijmes A
061-2 224143009A Onder Of Bovensnijmes A
062-1 224154004A Pakking Rpt250 A
063-1 351006080K Kogellager 608Z Eh561 P
064-1 224112004A Afdichting Rpt250 A
066-1 040002009A Schroef Voor Blad (L=19) A
067-1 224153003A Onderhuis Rpt250 A
068-1 0078040124 Bout M4X12Mm A
069-1 040001009A Schroef Voor Blad (L=17) Rpt A
070-1 028200039A Transportbescherming 600Mm P
071-1 224144003A Verstevegingsplaat Rpt250 * A
072-1 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
074-1 442177-9 Inlaatpakking Htr4900 A
075-1 266793-1 Inbusschr M5x25mm HR3011FC
076-1 638784-6 Draad Rbc310 A
077-1 140995-6 Spruitstuk Ptr2500 A
078-1 424445-2 Bougiekapdeksel Ms22U A
081-1 168662-1 Bougie Bmr7A A
082-1 318762-9 Cilinder Rpt250 A
086-1 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
090-1 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
093-1 352016-4 Vonkenvanger Ptr2500 A
094-1 266697-7 Bout 5X45 A
095-1 266703-8 Tapbout M6X14Mm Etr2500 A
098-1 266580-8 Parker 5X10Mm Ms335.4U A
100-1 444024-0 Starterkoord Ms246.4 A
101-1 233984-9 Dempingsveer Ebh253U P
101-2 233578-0 Dempingsveer Ms246.4 A
102-1 451939-4 Koordhaspel Ebh253U A
103-1 232269-0 Veer A
104-1 424319-7 Startergreep Ebh253U A
105-1 424359-5 Stootbuffer Ms246.4 A
109-1 442171-1 Cilinderpakking Rbc250 A
110-1 257979-8 Zuigerveer Ht2576E A
111-1 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
112-1 318766-1 Zuiger Ptr2500 A
113-1 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
114-1 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
117-1 318765-3 Vliegwiel Rbl250 A
118-1 265577-4 Bout M6x16mm/revet EM4250 A
118-2 266746-0 Bout M6x16mm RBC410 P
123-1 345963-6 Klem Ebh253U A
124-1 266787-6 Inbusbout M5X18Mm Er2650Lh A
126-1 961052-5 Borgring S-12
128-1 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
130-1 450569-8 Afstandbus Ebh253U A
130-2 450569-8 Afstandbus Ebh253U A
131-1 210111-5 Kogellager 6201Llu P
132-1 962151-6 Borgring R-32 EBH341L P
135-2 922241-7 Inbusbout M5X25Mm
136-1 210113-1 Kogellager 6001C3 Rpt250 A
137-1 424447-8 Krukashuispakking Rbc221 A
138-1 213628-7 Oliekeerring Rbc221 A
139-1 424446-0 Demper Rbc2501/11 A
140-1 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
142-1 140436-2 TANKDOPBEV. EBH253U P
144-1 162329-3 Benzineaanzuigslang A
145-1 345920-4 Slangklem Ebh253U
146-1 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
146-2 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
147-1 424102-2 Demper Ebh253U A
148-1 424103-0 Demper Ebh253U A
152-1 266844-0 Bout 5X18 Rbc230-260-310
153-1 318271-8 Steelklem 2 Ebh253U A
155-1 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
156-1 413140-9 Revet Ebh253U A
157-1 266704-6 Afstelschroef Rbc230 A
158-1 264065-8 Kabelstelmoer Rbc230-260-310 A
159-1 266795-7 Vastzetschroef Bbx7600 A
160-1 126230-6 Gasschuif Ptr2500 A
161-1 346491-4 Kabelsteun Rbc280 A
162-1 257964-1 Seegering E-3 A
163-1 424444-4 Pakking Ring Rbc23/260/310 A
164-1 168669-7 Carburateur Ptr2500 A
165-1 213538-8 O-Ring 2 A
166-1 326086-9 SPROEIER RBL250 P
166-2 WJ00112245 Sproeier Dcs230T A
167-1 442172-9 Pakking Carb Rbc230-260-310 A
168-1 168575-6 Pompmembraam Ebh253U P
168-2 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
169-1 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
169-2 WJ00014070 Inlaatzeef Ea3201S A
170-1 140989-1 Pomphuis Rbc280 A
171-1 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
172-1 168574-8 Membraam Ebh253U P
172-2 WJ00963279 Membraam Ebh253U A
172-3 WJ00095586 Diafragma Dcs230T/Ps222 A
173-1 140988-3 Luchtzuiverhuis Eh561/Ptr A
174-1 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
175-1 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
176-1 266582-4 Parker 3X24Mm Ck A
177-1 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
178-1 452917-7 Luchtfilterhuis Rpt250 A
179-1 443167-5 Luchtfilter Rbc221/Ms22 A
180-1 892911-1 Label Ptr2500 A
181-1 266695-1 Schroef M5X60Mm A
182-1 346489-1 Luchtplaatfilter Rbc280 A
183-1 140993-0 Filterplaat Rpt250 A
183-2 140993-0 Filterplaat Rpt250 A