Onderdelentekening voor MS3310 - Bosmaaier 33,0 cc

Nr Onderdeelnr Naam
002 384100100 Motorblok Dbc3300 #
2 384100100 Motorblok Dbc3300 #
003 384131012 Cilinder D=37 A
3 384131012 Cilinder D=37 A
005 957132384 Zuiger 37Mm Dbc3300 A
5 957132384 Zuiger 37Mm Dbc3300 A
006 021132030 Zuigerveer
6 021132030 Zuigerveer
007 385132030 Zuigerpen Dbc3300-4000 *
7 385132030 Zuigerpen Dbc3300-4000 *
008 385132040 Borgring
8 385132040 Borgring
009 384100703 Cilinder 33Cm3 MS3310 #
009 385131030 Pakking Ms340/400
9 385131030 Pakking Ms340/400
010 965527010 Cilinderpakking Dbc3300 #
10 965527010 Cilinderpakking Dbc3300 #
011 385111102 Krukashuis Set #
011 939620371 Spie 2.0X3.7
11 385111102 Krukashuis Set #
012 385120100 Krukas Dbc3300-4000
012 962211033 Naaldlager
12 385120100 Krukas Dbc3300-4000
013 211109-5 Kogellager 6201 A
13 211109-5 Kogellager 6201 A
014 211109-5 Kogellager 6201 A
14 211109-5 Kogellager 6201 A
015 962900057 Afdichting 12-20X5
15 962900057 Afdichting 12-20X5
016 962900060 Keerring Dbc340/400/3310 A
16 962900060 Keerring Dbc340/400/3310 A
017 939620371 Spie 2.0X3.7
17 939620371 Spie 2.0X3.7
018 962211033 Naaldlager
18 962211033 Naaldlager
019 908505555 Met.Schroef M5X55Mm Ps35 P
19 908505555 Met.Schroef M5X55Mm Ps35 P
020 928014000 Borgring Ms340/400 *
20 928014000 Borgring Ms340/400 *
021 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
021 913467304 Cilinder Schroef 6,7X30 *
21 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
022 386110313 Motorhuis Dbc33/40/4510 A
22 386110313 Motorhuis Dbc33/40/4510 A
023 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
23 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
024 386110312 Motorhuis Dbc33/40/4510 P
24 386110312 Motorhuis Dbc33/40/4510 P
025 001131020 Nippel A
25 001131020 Nippel A
026 965452090 Benzineslang 2,5X5,5Mm 100Cm P
26 965452090 Benzineslang 2,5X5,5Mm 100Cm P
027 965404240 Stop Dbc *
27 965404240 Stop Dbc *
030 385217000 Koppelinghuis Dbc3310-4010
30 385217000 Koppelinghuis Dbc3310-4010
031 965403380 Buffer
31 965403380 Buffer
032 913467254 Cilinder Schroef 6,7X25
32 913467254 Cilinder Schroef 6,7X25
033 965903062 Spanring Voor Kopp. Dbc4510 A
33 965903062 Spanring Voor Kopp. Dbc4510 A
034 908006255 Torx Schroef 6X25 A
34 908006255 Torx Schroef 6X25 A
035 010181000 Koppeling Dbc3300-4000
35 010181000 Koppeling Dbc3300-4000
036 385184020 Veer
36 385184020 Veer
037 385183030 *Bus Tbv Koppeling
37 385183030 *Bus Tbv Koppeling
038 385143031 Ontsteking Dbc3300-4000 P
38 385143031 Ontsteking Dbc3300-4000 P
039 965605411 Stekker *
39 965605411 Stekker *
040 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
40 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
041 970310200 Bougieleiding 100Cm
41 970310200 Bougieleiding 100Cm
042 970502110 Isolatieleiding 6X0,5X1000MM P
42 970502110 Isolatieleiding 6X0,5X1000MM P
043 385147100 Bougiedop Inkl Klem
43 385147100 Bougiedop Inkl Klem
044 965603021 Bougie Bpmr7A P
44 965603021 Bougie Bpmr7A P
045 385141012 VLIEGWIEL P
45 385141012 VLIEGWIEL P
046 928308001 VEERSCHIJF 8X17 P
46 928308001 VEERSCHIJF 8X17 P
047 264022-6 Zeskantmoer M8X1 P
47 264022-6 Zeskantmoer M8X1 P
048 385166040 Starter Wiel
48 385166040 Starter Wiel
049 264022-6 Zeskantmoer M8X1 P
49 264022-6 Zeskantmoer M8X1 P
050 385160304 Startinrichting Dbc3300 A
50 385160304 Startinrichting Dbc3300 A
051 957160385 Reparatieset Starter Dbc3300-4
51 957160385 Reparatieset Starter Dbc3300-4
052 385162020 Starter Trommel
52 385162020 Starter Trommel
053 385163100 Terugloop Veer
53 385163100 Terugloop Veer
054 957404691 Startgreep Dbc4510 #
54 957404691 Startgreep Dbc4510 #
055 387164010 Koord *
55 387164010 Koord *
056 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
56 266607-4 Met.Schroef M5X20Mm Es3201S A
057 980114100 Label #
57 980114100 Label #
065 957174385 Uitlaat Dbc3300+4000 A
65 957174385 Uitlaat Dbc3300+4000 A
066 385174301 Uitlaat Ehw120 *
66 385174301 Uitlaat Ehw120 *
067 385174080 Vonkenhouder Ehw120 *
67 385174080 Vonkenhouder Ehw120 *
068 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
68 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
069 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
69 266960-8 Met.Schr. M5X20Mm A
070 965527040 Pakking
70 965527040 Pakking
071 385174012 Koelplaat Dbc3300 A
71 385174012 Koelplaat Dbc3300 A
072 965527030 Pakking
72 965527030 Pakking
073 385131071 Tussenstuk Dbc4510 A
73 385131071 Tussenstuk Dbc4510 A
074 266986-0 Inbusbout M5X14Mm Pc-6114
74 266986-0 Inbusbout M5X14Mm Pc-6114
075 965527020 Pakking
75 965527020 Pakking
076 385154010 Instelgeleider Dbc4510 P
76 385154010 Instelgeleider Dbc4510 P
078 028150740 Choke Schakelaar
78 028150740 Choke Schakelaar
079 385150030 Choke Stang Dbc3300-4000
79 385150030 Choke Stang Dbc3300-4000
080 385150020 Veerplaat Dbc3300-4000
80 385150020 Veerplaat Dbc3300-4000
081 915135130 Torxschr 3.5X13 Des300-350-400
81 915135130 Torxschr 3.5X13 Des300-350-400
082 001173060 Moer Ehw120
82 001173060 Moer Ehw120
083 965527060 Afdichting
83 965527060 Afdichting
084 385173100 Luchtfilter Dbc3300-4000
84 385173100 Luchtfilter Dbc3300-4000
085 385118060 Luchtfilterdeksel Dbc3300-4000
85 385118060 Luchtfilterdeksel Dbc3300-4000
086 908605145 Schroef M5x14mm P
86 908605145 Schroef M5x14mm P
090 957151110 Carburateur Dbc3310-4010 A
90 957151110 Carburateur Dbc3310-4010 A
092 021151160 Deksel
92 021151160 Deksel
093 001151400 Stationair Stelschroef *
93 001151400 Stationair Stelschroef *
094 021151230 Drukveer Stat.
94 021151230 Drukveer Stat.
095 118151190 Schroef
95 118151190 Schroef
096 957151010 Membraam Set Dbc3300-4000
96 957151010 Membraam Set Dbc3300-4000
097 957151020 Regelmembraam Set Dbc3300-4000
97 957151020 Regelmembraam Set Dbc3300-4000
098 021151120 Membraandeksel
98 021151120 Membraandeksel
099 118151020 Schroef P
99 118151020 Schroef P
100 001151420 Stelschroef H
101 001151410 Stelschroef L
102 021151530 Veer *
103 021151480 Veer L
104 385151040 Smoorklep As *
105 371151310 Veer *
106 001151680 Smoorklep
107 118151060 Schroef
108 108151350 Borgplaat Wj-105
109 378151220 Schroef A
110 385151020 Chokehandel Met Klep Dbc4510
111 001151350 Chokeklep
112 118151060 Schroef
113 118151170 Kogel *
114 118151160 Veer H *
115 021151180 Zeef
116 957150040 Set Stuurdelen
120 369313206 Gashandel Dbc340 >97 A
121 385726072 Gaskabel Dbc340 >98 A
123 369313291 *Gashandel Re Dbc300 P
124 369313080 *Gashandel Li Dbc300 P
125 975001241 Kortsluitings Schakelaar A
126 369311071 Gasveer Dbc300
127 369311043 Gasregelaar Dbc300 #
127 369311080 Gashandel Dbc340 <97 #
128 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
129 915735100 Schroef 3,5X10 Kst Uc3010A A
130 965903080 Klemring Dst300 Serie *
131 908006255 Torx Schroef 6X25 A
132 965401018 Doorvoer Ehw120 *
133 385176010 Kabelhouder Dbc4510
134 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
135 385310161 Beugelgreep Dbc-Serie >98 A
136 387311100 Handgreep Links P
137 385310401 Greep A-Sym. Ms-3310 <98
138 387311100 Handgreep Links P
139 957310011 Klemset Ms-4000
140 900108555 Schroef Dbc3300-4000
141 924108400 Schijf 8,4 P
142 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
143 385114317 Tank Ms P
144 010114091 Benzinedop Dbc340 A
145 963230030 O-Ring 30X3,0 A
146 965452480 SLANG P
147 010114150 Aanzuigkop A
148 963601150 Benzinefilter Dbc3300-4000
149 928605500 Schijf
150 957114010 Beluchtingsventiel Dbc3300-40P
151 965452090 Benzineslang 2,5X5,5Mm 100Cm P
152 980114604 Label Ms3310
153 385365010 Plaat P
154 965403380 Buffer
155 385310032 Klemstuk Ms-Serie A
156 908006305 Schroef Dbc3300-4000 *
157 924106400 Ring Dbc3300-4000 *
158 931303-0 Zeskantmoer M6 P
159 385316011 Plaat Dbc3300 A
160 913467164 Schroef 6.7X16 P
161 010261010 Steel Compleet Dbc3300-4000
162 385228030 Hoofdas Dbc3300-4000
163 980114628 Label Ms340/400
164 980114073 Label Dolmar #
165 980114119 Veiligheidslabel Dbc
166 010341612 Beschermkap Drdkop A
167 957341020 Kapversterking Dbc300+301 *
168 957341010 Snijmes Voor Draad Dbc3300-400
169 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
170 385341070 Onderlegring Dbc3300-4000 A
171 908005125 Torx Schroef M5X12Mm P
172 266984-4 Inbusbout M5X25Mm Pc-6114 A
173 385200203 Aandrijv. Haaks Dbc3300-4000 A
174 957385272 Blokkeer Set A
175 900210104 Schroef Ms4010/4510
176 963604084 Pakking
177 962900055 Oliekeerring 20X5X35
178 385228020 Ring Ms4510
179 385224411 Opwindbeveiliging A
180 908005125 Torx Schroef M5X12Mm P
181 010341030 BESCHERMKAP 200MM "ZAAG" P
181 010341100 Beschermkap 225Mm Zaag A
182 385224012 Opnameschijf Dbc
183 385224521 Stootring A
184 385224022 Drukplaat A
185 385218020 Geleidingschaal A
186 385228041 Veiligheidsmoer Dbc3300 A
200 385224170 Zaagblad 200Mm Dbc3300/4000 P
201 385224130 Slagmes 300X20,0X3,0Mm 3T
202 385224140 Snijblad 250X20,0X1,8Mm 4Tm A
203 385224180 Snijblad 250X20,0X1,8Mm 8T A
204 385341411 Transportbescherming 3-Tand
205 370341450 Transportbescherming 200-25
206 385224541 Draadkop 4X2,4 Man M12X1.50L A
207 385224480 Moer Tbv Draadkop
208 384224510 Drukveer Tbv Drd-Kop
209 385224490 Deksel
210 385224570 Spoel Tbv 384224500 P
211 385224560 Draadbus Tbv 384224500
212 385224550 Adapter M12 X1.5L
213 384224502 *DRAADKOP 2X2.4MM M10/12 AUTO
214 384224540 Drukknop
215 384224530 Drukknop
216 384224510 Drukveer Tbv Drd-Kop
217 384224520 Deksel Tbv Drd-Kop #
218 385224570 Spoel Tbv 384224500 P
219 385224560 Draadbus Tbv 384224500
220 385224550 Adapter M12 X1.5L
221 385224502 Draadkop 2X2,4 Man M12X1.50L#
222 370224630 MOER TBV DRD-KOP P
223 370224620 Drukveer Tbv Drd-Kop
224 378224020 Draadbus tbv 385224500/501 #
225 385224510 Adapter Voor 385224500 M12X1,#
226 362224160 *MAAIDRAAD 2.4MM 15MTR
226 369224072 Stil Nylon Dr 2.4Mm 90Mtr P
226 369224792 Maaidraad 2.4X15Mtr Rnd A
231 384260100 Gordelgarnituur P
236 385260040 Karabijnhaak Kst #
237 957004002 *GEREEDSCHAPSET DCS4600
238 783012-5 Schroevendraaier Ea3201S A
239 940827000 Inbussleutel Torx Haaks P
240 958501633 Combi-Sleutel 13/19Mm A
241 950004001 Tas Plastic #
242 370341410 Montagestiek Tbv Tr-Beschr.