Onderdelentekening voor AT-1827LGH - 18 V Trimmer

Nr Onderdeelnr Naam
001 453357-2 Afdekkap At1826
1 453357-2 Afdekkap At1826
002 422089-2 Rubber Bus 25Mm At1826
2 422089-2 Rubber Bus 25Mm At1826
003 141339-3 Steel At1826H
3 141339-3 Steel At1826H
004 265995-6 Tapschroef 4X18 P
4 265995-6 Tapschroef 4X18 P
005 265995-6 Tapschroef 4X18 P
5 265995-6 Tapschroef 4X18 P
006 451896-6 Drukknop At1826H
6 451896-6 Drukknop At1826H
007 231113-8 Drukveer 12
7 231113-8 Drukveer 12
008 188870-8 Steelhouder At1826
8 188870-8 Steelhouder At1826
009 188870-8 Steelhouder At1826
9 188870-8 Steelhouder At1826
010 187414-1 Motorhuisset At1826
10 187414-1 Motorhuisset At1826
011 187414-1 Motorhuisset At1826
11 187414-1 Motorhuisset At1826
012 815V45-5 Naamplaat At-1827H
12 815V45-5 Naamplaat At-1827H
013 265995-6 Tapschroef 4X18 P
13 265995-6 Tapschroef 4X18 P
014 210006-2 KOGELLAGER 696ZZ BCS550 P
014 210033-9 Kogellager 696Zz P
14 210033-9 Kogellager 696Zz P
015 629932-8 Motor 18V DUR181Z
15 629932-8 Motor 18V DUR181Z
016 961004-6 Borgring S-8
16 961004-6 Borgring S-8
017 210029-0 Kogellager 608Zz Bda341 P
17 210029-0 Kogellager 608Zz Bda341 P
018 141338-5 Tandwielas At1826H
18 141338-5 Tandwielas At1826H
023 266020-6 Schroef PT4X12mm A
23 266020-6 Schroef PT4X12mm A
024 326128-9 Geleider At1826H
24 326128-9 Geleider At1826H
025 267071-2 Sluitring 4
25 267071-2 Sluitring 4
026 266020-6 Schroef PT4X12mm A
26 266020-6 Schroef PT4X12mm A
027 231352-0 Drukveer 17
27 231352-0 Drukveer 17
028 195859-9 Draadkop AT182H
28 195859-9 Draadkop AT182H
029 187418-3 Handgreepset At1826H
29 187418-3 Handgreepset At1826H
030 453344-1 Blokkeerring At1826H
30 453344-1 Blokkeerring At1826H
031 699058-0 Kabel At1826H
31 699058-0 Kabel At1826H
032 620112-9 Toerenregelcircuit At1826H P
32 620112-9 Toerenregelcircuit At1826H P
033 643852-2 Aansluitunit 18V (3 Cont.)
33 643852-2 Aansluitunit 18V (3 Cont.)
034 453338-6 Schakelknop At1826H
34 453338-6 Schakelknop At1826H
035 233068-3 Drukveer 6Mm Am3643
35 233068-3 Drukveer 6Mm Am3643
036 453339-4 Veiligheidsknop At1826H
36 453339-4 Veiligheidsknop At1826H
037 650744-8 Schakelaar D3V-16-3C26 A
37 650744-8 Schakelaar D3V-16-3C26 A
038 233068-3 Drukveer 6Mm Am3643
38 233068-3 Drukveer 6Mm Am3643
039 265995-6 Tapschroef 4X18 P
39 265995-6 Tapschroef 4X18 P
003A 890862-2 Waarschuwingslabel At1826H
040 187418-3 Handgreepset At1826H
40 187418-3 Handgreepset At1826H
041 264072-1 Sterknop M6
41 264072-1 Sterknop M6
042 453340-9 Handgreep At1826H
42 453340-9 Handgreep At1826H
043 921382-6 Zeskantbout M6X60 At1826H
43 921382-6 Zeskantbout M6X60 At1826H
010A 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
010B 263005-3 Rubber Pen 6
010C 931102-0 Zeskantmoer M4 A
011A 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
011B 263005-3 Rubber Pen 6
011C 931102-0 Zeskantmoer M4 A
018A 227283-9 Tandwiel 48 At1826H P
018B 266744-4 Zeskantbout M4X8Mm P
018C 326159-8 Tandwielas At1826H P
018D 453360-3 Spoelhouder At1826H P
029A 263005-3 Rubber Pen 6
040A 263005-3 Rubber Pen 6