Onderdelentekening voor CS-246.4C - 4-takt Combisysteem 25,4 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 893509-7 Label Let Op
1 893509-7 Label Let Op
002 451601-1 Afstandhouder Bbc300L
2 451601-1 Afstandhouder Bbc300L
003 141238-9 Binnenas Ux361Dz
3 141238-9 Binnenas Ux361Dz
004 195143-2 Draagoog Ebh253U
4 195143-2 Draagoog Ebh253U
005 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
5 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
006 141008-6 Steel Ex2650Lh
6 141008-6 Steel Ex2650Lh
007 266034-5 Tapschroef Ct4X16 A
7 266034-5 Tapschroef Ct4X16 A
008 452840-6 Kap Tbv Ontgrendelknop Bub361Z
8 452840-6 Kap Tbv Ontgrendelknop Bub361Z
009 452839-1 Ontgrendelknop Bux361
9 452839-1 Ontgrendelknop Bux361
010 265596-0 Inbusbout M6X40
10 265596-0 Inbusbout M6X40
10 265596-0 Inbusbout M6X40
011 318750-6 Verbindingsstuk Bux361
11 318750-6 Verbindingsstuk Bux361
012 922211-6 Inbusbout M5X12
12 922211-6 Inbusbout M5X12
013 922342-1 Inbusbout M6X25 P *
13 922342-1 Inbusbout M6X25 P *
014 931302-2 Zeskantmoer M6
14 931302-2 Zeskantmoer M6
015 272268-0 Handel Bux361Z
15 272268-0 Handel Bux361Z
016 253332-6 Dunne Ring 6 Rt0700
16 253332-6 Dunne Ring 6 Rt0700
017 213105-9 O-Ring 11
17 213105-9 O-Ring 11
018 252159-1 Zeskantmoer M6 Sp6000/Bss500
18 252159-1 Zeskantmoer M6 Sp6000/Bss500
019 961014-3 STOPRING E-8 P
19 961014-3 STOPRING E-8 P
020 961052-5 Borgring S-12
20 961052-5 Borgring S-12
032 806902-6 Gasuitstoot label Ebh253U #
32 806902-6 Gasuitstoot label Ebh253U #
033 816567-6 Label Serien Er2650Lh
33 816567-6 Label Serien Er2650Lh
034 819430-2 Waarschuwingslabel Ms246.4
34 819430-2 Waarschuwingslabel Ms246.4
036 893508-9 Label Cs246.4C
36 893508-9 Label Cs246.4C
037 814A82-0 Label Datum Er2650Lh #
37 814A82-0 Label Datum Er2650Lh #
038 126488-7 Controlehandel Assy Pe254.4 A
38 126488-7 Controlehandel Assy Pe254.4 A
38 126488-7 Controlehandel Assy Pe254.4 A
039 266429-2 Tapschroef 3X16 A
39 266429-2 Tapschroef 3X16 A
040 451595-0 Schakelknopkap Er2650Lh P
40 451595-0 Schakelknopkap Er2650Lh P
041 451594-2 Schakelknop A/U Er2650Lh P
41 451594-2 Schakelknop A/U Er2650Lh P
042 232251-9 Bladveer Ebh253U
42 232251-9 Bladveer Ebh253U
044 346248-3 Buisbeugel 24 Er2650Lh
44 346248-3 Buisbeugel 24 Er2650Lh
045 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
45 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
046 451593-4 Blokkeer-Knop Er2650Lh P
46 451593-4 Blokkeer-Knop Er2650Lh P
047 233541-3 Torsieveer 7 Ebh253U
47 233541-3 Torsieveer 7 Ebh253U
048 168571-4 Gaskabel Er2650Lh
48 168571-4 Gaskabel Er2650Lh
049 233540-5 Torsieveer 11 Ebh253U
49 233540-5 Torsieveer 11 Ebh253U
050 451592-6 Gashendelknop Er2650Lh P
50 451592-6 Gashendelknop Er2650Lh P
051 638714-7 Draadboom Er2650Lh P
51 638714-7 Draadboom Er2650Lh P
052 638713-9 Draadboom Er2650Lh P
52 638713-9 Draadboom Er2650Lh P
053 452071-7 Buitenkabel Er2650Lh
53 452071-7 Buitenkabel Er2650Lh
054 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
54 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
055 188832-6 Handgreepdeksel Er2650Lh P
55 188832-6 Handgreepdeksel Er2650Lh P
060 126202-1 Luchtfilterkap Er2650Lh P
60 126202-1 Luchtfilterkap Er2650Lh P
061 265791-2 Vleugelbout M4 Eh7500S
61 265791-2 Vleugelbout M4 Eh7500S
062 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
62 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
063 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
63 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
064 266618-9 Inbusbout M5X60Mm Ms246.4
64 266618-9 Inbusbout M5X60Mm Ms246.4
065 126198-6 Luchtfilterhuis Er2650Lh P
65 126198-6 Luchtfilterhuis Er2650Lh P
066 162346-3 Scheidingsplaat Pb7660.4
66 162346-3 Scheidingsplaat Pb7660.4
67 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
068 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
68 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
069 422099-9 Luchtpijp Er2650Lh A
069 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
69 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
070 325665-0 Verbindingsbus Ms246.4 A
70 325665-0 Verbindingsbus Ms246.4 A
071 442153-3 Inlaatpakking Ms246.4
71 442153-3 Inlaatpakking Ms246.4
072 266787-6 Inbusbout M5X18Mm Er2650Lh A
72 266787-6 Inbusbout M5X18Mm Er2650Lh A
073 451825-9 Klem Ms245.4
73 451825-9 Klem Ms245.4
074 451729-5 Spruitstuk Ms254.4
74 451729-5 Spruitstuk Ms254.4
075 213547-7 O-Ring 12 Ms246.4
75 213547-7 O-Ring 12 Ms246.4
076 422109-2 Ontluchtingspijp Ex2650
76 422109-2 Ontluchtingspijp Ex2650
077 345918-1 Slangklem Ebh253U A
77 345918-1 Slangklem Ebh253U A
078 318745-9 Kleppendeksel Ms246.4 A
78 318745-9 Kleppendeksel Ms246.4 A
079 922221-3 Inbusbout M5X16 A
79 922221-3 Inbusbout M5X16 A
080 453860-3 Kleppendeksel Bin Er2650Lh
80 453860-3 Kleppendeksel Bin Er2650Lh
081 162304-9 Kleppendekselpakking Ms246.4
81 162304-9 Kleppendekselpakking Ms246.4
082 424302-4 Bougiedop Eh7500S
82 424302-4 Bougiedop Eh7500S
83 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
084 168534-0 Bougie Ebh253U
84 168534-0 Bougie Ebh253U
085 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
85 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
086 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
86 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
087 256865-0 Kleppenpen 2.5Mm Ebh253U A
87 256865-0 Kleppenpen 2.5Mm Ebh253U A
088 325668-4 Klepborgring Ebh253U #
88 325668-4 Klepborgring Ebh253U #
089 451735-0 Koppelingstrommel Ms246.4 P
89 451735-0 Koppelingstrommel Ms246.4 P
090 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
90 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
091 450569-8 Afstandbus Ebh253U A
91 450569-8 Afstandbus Ebh253U A
092 961052-5 Borgring S-12
92 961052-5 Borgring S-12
093 210111-5 Kogellager 6201Llu P
093 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
93 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
094 962151-6 Borgring R-32 A
94 962151-6 Borgring R-32 A
095 165704-2 Koppelingstrommel Ex2650L
95 165704-2 Koppelingstrommel Ex2650L
096 266864-4 Inbusbout M6X25Mm A
96 266864-4 Inbusbout M6X25Mm A
097 267817-6 Sluitring 8 Ebh253U A
97 267817-6 Sluitring 8 Ebh253U A
098 126135-0 Koppeling Cpl Er2650Lh A
98 126135-0 Koppeling Cpl Er2650Lh A
099 168498-8 Koppelingschoen Ebh253U
99 168498-8 Koppelingschoen Ebh253U
100 231881-3 Trekveer 7 Er2650Lh A
100 231881-3 Trekveer 7 Er2650Lh A
101 267812-6 Sluitring 6 Ebh253U A
101 267812-6 Sluitring 6 Ebh253U A
102 264039-9 Borgmoer Ms246.4
102 264039-9 Borgmoer Ms246.4
103 318569-3 Vliegwiel Ms246.4U
103 318569-3 Vliegwiel Ms246.4U
104 444021-6 Slang Ms246.4 A
104 444021-6 Slang Ms246.4 A
105 266602-4 Inbusbout M4X20Mm Ms246.4 A
105 266602-4 Inbusbout M4X20Mm Ms246.4 A
106 452049-0 Afstandbus Ms246.4 A
106 452049-0 Afstandbus Ms246.4 A
107 161483-0 Ontsteking Em2653Lh A
107 161483-0 Ontsteking Em2653Lh A
108 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
108 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
109 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
109 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
110 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
110 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
112 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
112 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
113 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
113 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
114 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
114 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
115 922221-3 Inbusbout M5X16 A
115 922221-3 Inbusbout M5X16 A
116 135478-9 Cilinderblok Assy Er2650Lh
116 135478-9 Cilinderblok Assy Er2650Lh
117 922221-3 Inbusbout M5X16 A
117 922221-3 Inbusbout M5X16 A
118 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
118 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
119 346331-6 Uitlaatpakking Ms246.4 A
119 346331-6 Uitlaatpakking Ms246.4 A
120 168554-4 Uitlaat Ms246.4
120 168554-4 Uitlaat Ms246.4
121 266440-4 Inbusbout M5X40Mm Ck A
121 266440-4 Inbusbout M5X40Mm Ck A
122 168483-1 Startpulley Bhx2501 A
122 168483-1 Startpulley Bhx2501 A
123 451731-8 Uitlaatplaat Ms246.4
123 451731-8 Uitlaatplaat Ms246.4
124 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
124 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
125 638707-4 Draadboom Ms246.4
125 638707-4 Draadboom Ms246.4
126 638708-2 Draadboom Ms246.4
126 638708-2 Draadboom Ms246.4
128 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
128 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
129 453569-7 Cilinderkap Ms246.4 A
129 453569-7 Cilinderkap Ms246.4 A
130 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
130 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
131 424082-2 Dempingsrubber
131 424082-2 Dempingsrubber
132 922211-6 Inbusbout M5X12
132 922211-6 Inbusbout M5X12
133 922226-3 Inbusbout M5X18Mm
133 922226-3 Inbusbout M5X18Mm
134 318249-1 Houder-, Pijp
134 318249-1 Houder-, Pijp
135 318250-6 Houder-, Pijp
135 318250-6 Houder-, Pijp
136 424083-0 Dempingsrubber
136 424083-0 Dempingsrubber
137 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
137 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
138 234108-0 Drukveer 9 A
138 234108-0 Drukveer 9 A
140 325669-2 UITLAATKLEP EBH253U P
140 325669-2 UITLAATKLEP EBH253U P
143 326367-1 Inlaatklep Ebh253U A
143 326367-1 Inlaatklep Ebh253U A
144 257298-2 ZUIGERVEER 34 "TOP" MS246.4 P
144 257298-2 ZUIGERVEER 34 "TOP" MS246.4 P
145 257299-0 Zuigerveer 34 Mid Ms246.4 P
145 257299-0 Zuigerveer 34 Mid Ms246.4 P
146 257300-1 Zuigerveer 34 Ms246.4 P
146 257300-1 Zuigerveer 34 Ms246.4 P
147 318441-9 Zuiger Ebh253U A
147 318441-9 Zuiger Ebh253U A
148 254040-2 Inlegspie 3 Ms355.4U A
148 254040-2 Inlegspie 3 Ms355.4U A
149 123774-7 Krukas Em2653Lh A
149 123774-7 Krukas Em2653Lh A
150 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
150 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
151 267400-9 Sluitring 23 Ebh253U A
151 267400-9 Sluitring 23 Ebh253U A
152 213147-3 KEERRING 12 EBH253U A
152 213147-3 KEERRING 12 EBH253U A
153 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
153 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
154 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
154 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
155 162345-5 Carterpakking Er2650Lh
155 162345-5 Carterpakking Er2650Lh
156 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
156 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
157 318910-0 Borgplaat Er2650Lh
157 318910-0 Borgplaat Er2650Lh
158 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
158 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
159 318588-9 Karterdeksel Ms246.4
159 318588-9 Karterdeksel Ms246.4
160 922221-3 Inbusbout M5X16 A
160 922221-3 Inbusbout M5X16 A
161 424344-8 Stootbuffer Ms246.4
161 424344-8 Stootbuffer Ms246.4
162 346305-7 Pakkingring Ms246.4 A
162 346305-7 Pakkingring Ms246.4 A
163 266611-3 Cartebout M6X8Mm Ms246.4
163 266611-3 Cartebout M6X8Mm Ms246.4
164 213548-5 O-Ring 20 Ms246.4
164 213548-5 O-Ring 20 Ms246.4
165 325665-0 Verbindingsbus Ms246.4 A
165 325665-0 Verbindingsbus Ms246.4 A
166 282020-8 Slangklem Ebh253U A
166 282020-8 Slangklem Ebh253U A
167 325666-8 Oliegewicht Ebh253U A
167 325666-8 Oliegewicht Ebh253U A
168 424301-6 Olieleiding Ms246.4
168 424301-6 Olieleiding Ms246.4
169 452047-4 Oliedop Ms246.4 A
169 452047-4 Oliedop Ms246.4 A
170 424343-0 Pakking Ms246.4 A
170 424343-0 Pakking Ms246.4 A
171 452048-2 Oliepijp Ms246.4
171 452048-2 Oliepijp Ms246.4
172 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
172 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
173 125728-0 Tankdop Assy Ms246.4 P
173 125728-0 Tankdop Assy Ms246.4 P
174 451739-2 Tankdop Ms246.4 P
174 451739-2 Tankdop Ms246.4 P
175 168755-4 Opvoerslang Er2650Lh A
175 168755-4 Opvoerslang Er2650Lh A
176 282020-8 Slangklem Ebh253U A
176 282020-8 Slangklem Ebh253U A
177 163518-3 Brandstoffilter Ms246.4 A
177 163518-3 Brandstoffilter Ms246.4 A
178 451736-8 Benzinetank Ms246.4
178 451736-8 Benzinetank Ms246.4
179 424080-6 Dempingsrubber
179 424080-6 Dempingsrubber
180 424081-4 Dempingsrubber
180 424081-4 Dempingsrubber
181 451737-6 Tanksteun Ms246.4
181 451737-6 Tanksteun Ms246.4
182 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
182 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
183 195308-6 Startinrichting Er2650Lh
183 195308-6 Startinrichting Er2650Lh
184 424319-7 Startergreep Ebh253U A
185 424359-5 Stootbuffer Ms246.4 A
185 424359-5 Stootbuffer Ms246.4 A
187 266585-8 Parker 5X12Mm Ck A
187 266585-8 Parker 5X12Mm Ck A
188 325923-4 Swing Arm Eh490V A
188 325923-4 Swing Arm Eh490V A
189 451938-6 Binnenbus Eh490V/Bhx2501 A
189 451938-6 Binnenbus Eh490V/Bhx2501 A
190 451937-8 Startkoordtrommel Em4250 A
190 451937-8 Startkoordtrommel Em4250 A
191 232258-5 Starterveer Ebh253U A
191 232258-5 Starterveer Ebh253U A
192 444023-2 Starterkoord Er2650Lh
192 444023-2 Starterkoord Er2650Lh
193 451733-4 Kap Tbv Startinr Er2650Lh P
193 451733-4 Kap Tbv Startinr Er2650Lh P
194 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
194 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
196 891121-7 Label Dolmar Ms246.4
196 891121-7 Label Dolmar Ms246.4
197 168762-7 Carburateur Ex2650 A
197 168762-7 Carburateur Ex2650 A
198 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
198 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
199 413140-9 Revet Ebh253U A
199 413140-9 Revet Ebh253U A
200 266581-6 Met.Schroef Ph2 M3X18Mm Ck P
200 266581-6 Met.Schroef Ph2 M3X18Mm Ck P
201 257964-1 Seegering E-3 A
201 257964-1 Seegering E-3 A
202 213538-8 O-Ring 2 A
202 213538-8 O-Ring 2 A
203 325985-2 Gasnaald Ms246.4
203 325985-2 Gasnaald Ms246.4
204 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
204 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
205 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
205 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
206 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
206 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
207 141737-1 Pomphuis Ex2650/Lt246
207 141737-1 Pomphuis Ex2650/Lt246
208 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
208 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
209 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
209 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
210 168620-7 Membraam Ms246.4 A
210 168620-7 Membraam Ms246.4 A
211 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
211 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
212 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
212 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
213 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
213 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
214 266582-4 Parker 3X24Mm Ck A
214 266582-4 Parker 3X24Mm Ck A
215 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
215 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
216 800F73-7 Label Indicatie Cs246
216 800F73-7 Label Indicatie Cs246
217 267214-6 Sluitring 6Mm A
217 267214-6 Sluitring 6Mm A
223 266427-6 Tapschroef 4X12 Ms246.4
223 266427-6 Tapschroef 4X12 Ms246.4
224 452219-1 Chokeplaat Ms246.4
224 452219-1 Chokeplaat Ms246.4
231 452220-6 Chokehandel Ms246.4
231 452220-6 Chokehandel Ms246.4
232 266007-8 Tapschroef Pt3X10 A
232 266007-8 Tapschroef Pt3X10 A
233 352020-3 Verdeler Er2650Lh/Pb7660
233 352020-3 Verdeler Er2650Lh/Pb7660
234 453865-3 Verdeelblok Er2650Lh/Pb7660
234 453865-3 Verdeelblok Er2650Lh/Pb7660
235 453862-9 Carterplaat Er2650Lh
235 453862-9 Carterplaat Er2650Lh