Onderdelentekening voor DCU180ZX1 - 18 V Kruiwagen met rek zonder tilbelasting

Nr Onderdeelnr Naam
001 161640-0 Duwboom DCU180
002 161648-4 Rem compleet DCU180
003 266429-2 Tapschroef 3X16 A
004 183H15-1 Schakelhuis DCU180
005 457633-6 Schakelaarhendel DCU180
006 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
007 346249-1 Buisbeugel DCU180
008 233540-5 Torsieveer 11 Ebh253U
009 144521-3 Schakelplaat DCU180
009 812S78-3 Schakellabel DCU180
010 183H15-1 Schakelhuis DCU180
011 650781-2 Schakelaar C3 Jw-6B-P Uc353D
012 251595-8 Inbusbout M8x20mm DCU180
013 687410-4 Montagering Ak3622
014 942201-3 Veerring M8 A
015 126589-1 Frame DCU180 P
016 253852-0 Ring 8 Ls1013
017 699095-4 Aansluitkabelunit DCU180
018 812S79-1 Label Makita logo
019 126893-8 Achterwiel R compleet DCU180 P
020 347278-7 Beschermkap R DCU180
021 422151-3 Pakking DCU180
022 266240-2 Inbusbout M10X25 2012Nb
023 941251-5 Sluitring 10Xx1,6Mm 1901/02
024 126837-8 Achterwiel L compleet DCU180 P
025 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
026 347238-9 Klem A DCU180
027 347239-7 Klem B DCU180
028 347394-5 PLaat DCU180
029 687849-1 Klemstrip DCU180
030 319594-7 Lichthuis DCU180
031 213656-2 O-Ring 53
032 457636-0 Reflector DCU180
033 457634-4 Lens DCU180
034 213604-1 O-Ring 50
035 457635-2 Lichthuis afdekkap DCU180
036 422166-0 Pakking DCU180
037 620685-2 Licht circuit DCU180
038 687123-7 Trek Ontlaster Mt812 P
039 266034-5 Tapschroef Ct4X16 A
040 319595-5 Lichthuis deksel DCU180
041 266034-5 Tapschroef Ct4X16 A
042 347279-5 Beschermkap L DCU180
043 922328-5 Inbusbout M6X18Mm Ak3622
044 161641-8 Remklauw DCU180
045 347208-8 Remschijf DCU180
046 161638-7 Borgpen DCU180
047 126590-6 Wiel DCU180 P
047 BF00000001 Inbusbout M5X8
048 126734-8 Voorwiel compleet DCU180 P
049 941102-2 Sluitring M5
004C10 813J54-6 Waarschuwingslabel DCU180
050 232247-0 Veerring 16mm DCU180
051 253377-4 Sluitring 17Mm Hr166D
052 422159-7 Voorband 430 DCU180
053 457625-5 Blokkeerhendel DCU180
054 213005-3 O-Ring 5 Gs5000
055 213078-6 O-Ring 10 Ebh253U A
056 816M70-5 Indicatielabel DCU180
057 816N32-9 Waarschuwingslabel DCU180
058 632K49-4 Draadboom DCU180
059 688162-0 Lijn Filter Ub1103
059 699096-2 Netsnoer DCU180
060 853S84-9 Naamplaat DCU180
061 266429-2 Tapschroef 3X16 A
062 457629-7 Contacthouder DCU180
063 232267-4 Bladveer 18V
064 620675-5 Controller DCU180
065 135934-9 Batterijhouder DCU180
066 643874-2 Aansluitunit Dhp483
067 144519-0 Middenkast DCU180
068 266429-2 Tapschroef 3X16 A
069 632K50-9 Draadboom DCU180
070 144520-5 Subcontroller DCU180
071 620684-4 Buzzer circuit DCU180
072 457630-2 Afdekkap DCU180
073 651534-2 Schakelaar Ak3622
074 687123-7 Trek Ontlaster Mt812 P
075 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
076 457628-9 Afdekkap voor DCU180
077 266429-2 Tapschroef 3X16 A
078 922218-2 Inbusbout M5X14Mm
079 TR00000069 Inbusbout M5X14
080 942101-7 Veerring M5 P
081 941101-4 Sluitring M5 P
082 TR00000067 Blokkeerhendel DCU180
083 TR00000068 Inbusbout M5X16 DCU180
084 942101-7 Veerring M5 P
085 941101-4 Sluitring M5 P
086 251594-0 Met. bout M8X40
087 251595-8 Inbusbout M8x20mm DCU180
088 941101-4 Sluitring M5 P
089 942101-7 Veerring M5 P
090 144700-3 Remkabel DCU180
091 931202-6 Zeskantmoer M5 A
092 921467-8 Zeskantbout M8X45 *
093 252105-4 Borgmoer M8X13 Hoog
094 TR00000070 Inbusbout M16X50 DCU180
095 TR00000073 Sluitring 17 DCU180
096 326968-5 Bus 17 DCU180
097 TR00000073 Sluitring 17 DCU180
098 TR00000072 Veering 16 DCU180
099 TR00000071 Zeskantmoer M16-24
010C10 813J54-6 Waarschuwingslabel DCU180
019C10 161639-5 Verbinding wiel DCU180 P
019C20 161868-0 Wiel 260 DCU180 P
019C30 921467-8 Zeskantbout M8X45 *
019C40 252105-4 Borgmoer M8X13 Hoog
024C10 161663-8 Verbinding wiel L DCU180 P
024C20 161868-0 Wiel 260 DCU180 P
024C30 921467-8 Zeskantbout M8X45 *
024C40 252105-4 Borgmoer M8X13 Hoog
047C10 BF00000002 Zeskantmoer M16 DCU180
047C20 BF00000003 Sluitring DCU180
059C10 682576-5 Doorvoer DCU180
067C10 263005-3 Rubber Pen 6