Onderdelentekening voor DLM432Z - LXT 2x18 V accu Grasmaaier 43 cm

Nr Onderdeelnr Naam
001 326636-0 Schakelaarhandel Um104D
002 231876-6 Trekveer 9 Am/Blm
003 911138-5 Schroef 4X20 A
004 455075-8 Hefboom Dlm380
005 455078-2 Schakelarm Dlm380D
007 143510-5 Duwboom (Boven) Am/Blm A
008 459804-1 Schakelaarhuis DLM382
009 233068-3 Drukveer 6Mm Am3643
010 455074-0 Schakelknop Dlm380
011 650730-9 Schakelaar Dhs710
012 687124-5 Klemstrip 9555Nb/Bo3711 A
013 265999-8 Tapschroef 4X25
014 140N15-0 Schakelaarkap DLM382/432
015 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
016 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
017 456352-1 Schakelhendelhuiskap Am/Blm431
018 456351-3 Schakelhendelhuis Am/Blm431
019 326635-2 Duwboom (Onder) Am/Blm A
020 265A14-4 Moerbout M6X50Mm Am/Blm A
021 264070-5 Sterknop M6 Am/Blm
024 266729-0 Sterknop M8X35Mm Am/Blm
026 459809-1 Kabelhouder DLM382/432
027 660393-3 Draadboom DLM382/432
028 140N21-5 Batterijkap DLM382/432
029 890375-3 Label Waarschuw Am3643
030 856L50-3 Naamplaat DLM432
031 856L57-9 Label serienr DLM432
032 8005W9-1 Label indic A DLM382
033 8005W4-1 Label indicatie A DLM432
034 8005W5-9 Label indicatie B DLM432
035 266459-3 Tapschroef Pf 5X25
036 273675-0 Handgreep Blm430/Am3643
037 643890-4 Contactsleutel Blm/Am3643
038 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
039 183N35-1 Batterijhuis DLM382/432
040 644809-6 Aansluitunit Djr186
041 183N35-1 Batterijhuis DLM382/432
042 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
043 127387-6 Maaidekkap DLM432
044 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
045 453250-0 Deblokkeerknop Am/Blm
046 233173-6 Drukveer 4 Uc30/35/4020A
047 453251-8 Deblokkeerknopbasis Am/Blm
048 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
049 620B91-3 Lichtcircuit DLM382/432
050 455070-8 Lichtafdekplaat Dlm380D
051 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
053 266774-5 Met.Schr. M6X30Mm Blm430/Am
054 265999-8 Tapschroef 4X25
055 687124-5 Klemstrip 9555Nb/Bo3711 A
056 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
057 638946-6 Draadboom Blm/Am
058 688162-0 Lijn Filter Ub1103
059 688165-4 Lijn Filter Bub360/Bdf453
060 632P19-3 Controller DLM432
061 688162-0 Lijn Filter Ub1103
062 224444-2 Binnenflens 40 Am/Blm
063 191D43-8 Cirkelmes 430mm DLM432
064 266731-3 Inbusbout M10X25Mm Am/Blm
065 140S15-0 Uitwerpdeksel DLM382/432
066 961018-5 Stopring E-5
067 259067-7 Uitwerpdekselpen DLM432
068 233597-6 Torsieveer 6Mm Blm/Am
070 459780-9 Maaidek DLM432
071 412272-9 Onderplaat DLM382/432
072 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
073 231875-8 Trekveer 16 Am/Blm
074 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
075 267102-7 Sluitring 4Mm Blm/Am
076 231297-2 Drukveer 9
077 253808-3 Sluitring 9 Am/Blm
078 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
079 931302-2 Zeskantmoer M6
080 257670-8 Bus 6 Am/Blm
081 453255-0 Stelplaat Blm/Am
082 459099-6 Wisselhendel DLM382
083 921352-5 Inbusbout M6X30Mm Am/Blm
084 346543-1 Koppelstang Blm/Am
085 253414-4 Sluitring 5mm DSP601 A
086 252103-8 Zeskant Borgmoer M5X8 A
087 252145-2 Borgmoer M8 Dcs230T A
088 459101-5 Achterwiel DLM382
089 210070-3 Kogellager 6200Zz Mt903 P
090 165669-8 Achteras Blm/Am
091 346545-7 Montageplaat Blm/Am
092 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
093 252145-2 Borgmoer M8 Dcs230T A
094 459100-7 Voorwiel DLM382
095 210070-3 Kogellager 6200Zz Mt903 P
096 165668-0 Vooras Blm/Am
097 456353-9 Afdekkap Blm430/Am3643
098 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
099 327409-4 Grasvangzakframe DLM432
100 267438-4 Sluitring 5 Am3643
101 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
102 127386-8 Grasvangzak assy DLM432
104 273676-8 Handgreep DLM382
105 459807-5 Deksel DLM432
106 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
107 162680-1 Grasvangzak DLM432
108 459806-7 Grasindicator DLM382
109 224445-0 Buitenflens 40 Am/Blm
110 688238-3 Lijnfilter DLM382/432
014C10 890374-5 Label Waarschuw Am3643
028C10 8005W1-7 Label waarschuw DLM382
039C10 263005-3 Rubber Pen 6
041C10 263005-3 Rubber Pen 6
060C10 654208-4 Kabelschoen A
070C10 346544-9 Moer M8 DLM382
070C20 931302-2 Zeskantmoer M6