Onderdelentekening voor DLM533PT4 - 2x18 V Grasmaaier 53 cm

Nr Onderdeelnr Naam
001 327425-6 Aandrijfhendel DLM532/533
002 459859-6 Hendelhouder DLM532/533
003 232566-4 Torsieveer 12 DLM532/533
004 911138-5 Schroef 4X20 A
005 459864-3 Hendelhouder L DLM532/533
006 267136-0 Ring 5
007 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
008 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
009 267136-0 Ring 5
010 459858-8 Hendelhouder R DLM532/533
011 911138-5 Schroef 4X20 A
012 459859-6 Hendelhouder DLM532/533
013 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
014 183N90-3 Schakelkast assy DLM532/533
015 140F09-7 Schakelcircuit A DLM460
016 140F10-2 Schakelcircuit B DLM460
017 232575-3 Torsieveer 12 DLM532/533
018 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
019 687124-5 Klemstrip 9555Nb/Bo3711 A
020 459860-1 Schakelkast DLM532/533 P
021 620C48-0 Circuit indicatie DLM532 P
022 620415-1 Controlle Unit Dub362
023 651083-9 Schakelaar C3Xa-1Pspm Dsp600
024 459866-9 Hendelhouder DLM532/533 P
025 213897-0 O-ring 26mm DLM532/533
026 183N90-3 Schakelkast assy DLM532/533
027 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
028 459865-1 Snelheidshendel DLM532/533
029 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
030 911138-5 Schroef 4X20 A
031 459863-5 Schakelhendelhouder L DLM533
032 327424-8 Schakelhendel DLM532/533
033 459856-2 Schakelhendelhouder R DLM533
034 911138-5 Schroef 4X20 A
035 183P40-0 Schakelkastset DLM532/533
036 459857-0 A/U schakelknop DLM532/533 P
037 231227-3 Drukveer 15 DLM460
038 632E26-0 Schakelaar Dur364L
039 687124-5 Klemstrip 9555Nb/Bo3711 A
040 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
041 183P40-0 Schakelkastset DLM532/533
042 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
043 699143-9 Draadboom DLM532/533
044 327421-4 Duwboom boven DLM532/533
045 252278-3 Moerkap M8 DLM532/533
046 327491-3 Duwboom onder DLM533
047 265A62-3 Slotbout M8x38mm DLM532/533
048 265A62-3 Slotbout M8x38mm DLM532/533
049 252278-3 Moerkap M8 DLM532/533
050 459905-5 Kabelklem DLM532/533
051 921441-6 Zeskantbout M8X25 *
052 459905-5 Kabelklem DLM532/533
053 921441-6 Zeskantbout M8X25 *
054 699142-1 Draadboom A DLM532/533
055 127412-3 Grasvangbak DLM532/533
056 140S03-7 Batterykap DLM532/533
057 961018-5 Stopring E-5
058 327536-7 Stang 6mm DLM532/533
059 643535-4 Veiligheidssleutel DLM460
060 266404-8 Schroef M3X14
061 459851-2 Schakelhendel A DLM532/533
062 213896-2 O-ring 24mm DLM532/533
063 459852-0 Blokkeerhendel DLM532/533
064 231037-8 Drukveer 7
065 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
066 459847-3 Maaidekafdekkap DLM532
067 856W23-2 Naamplaat DLM533
068 183N78-3 Batterijhuis DLM462/532
069 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
070 856W30-5 Label serienr DLM533
071 644809-6 Aansluitunit Djr186
072 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
073 183N78-3 Batterijhuis DLM462/532
077 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
078 687124-5 Klemstrip 9555Nb/Bo3711 A
079 687051-6 Klemstrip *
080 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
081 687124-5 Klemstrip 9555Nb/Bo3711 A
082 687051-6 Klemstrip *
083 620C45-6 Controller DLM532/533
084 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
085 632P74-5 Draadboom B DLM532/533
086 422529-0 Buffer B DLM532/533
087 620C47-2 Controller DLM532/533
088 422528-2 Buffer A DLM532/533
089 651444-3 Schakelaar 1703,4703 DLM532
090 699145-5 Draadboom C DLM532/533
091 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
092 687124-5 Klemstrip 9555Nb/Bo3711 A
093 687051-6 Klemstrip *
094 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
095 459848-1 Onderplaat DLM532/533
096 319869-4 Motorhuis boven DLM532/533
097 253455-0 Veerring 19mm DLM532/533
098 210141-6 Kogellager 6000Ddw Hs0600
099 519606-8 Motor assy DLM532/533
100 211387-7 Kogellager 6004Llu P
101 265B29-7 Parker 2x8mm DLM532/533
102 620B88-2 Controller B DLM532/533
103 629465-3 Veld DLM532/533
104 319870-9 Motorhuis onder DLM532/533
105 911691-1 Schroef 5X70 *
106 652031-1 Schroef M3X6
107 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
108 922456-6 Inbusbout Hr5210C
109 319867-8 Motorsteun DLM532/533
110 459853-8 Motortussenplaat DLM532/533
111 911126-2 Schroef 4X16
112 240205-2 Waaier 170 DLM532/533
113 319868-6 Cirkelmessteun DLM532/533
114 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
115 191D52-7 Cirkelmes 530mm DLM532
116 265A69-9 Maaimesbout M8x35mm DLM532
117 127550-1 Mulchinleg DLM533
118 459884-7 Blokkeerknop DLM462/532
119 231401-3 Drukveer 7 Ls1013
120 459885-5 Blokkeerknophouder DLM462/532
121 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
123 162809-9 Uitwerpdeksel DLM533
124 921441-6 Zeskantbout M8X25 *
126 233597-6 Torsieveer 6Mm Blm/Am
127 961018-5 Stopring E-5
128 327418-3 Uitwerpdekselas 6mm DLM532
131 327492-1 Achtergreep DLM533
134 921441-6 Zeskantbout M8X25 *
135 232628-8 Veer tbv klep DLM532/533
136 347647-2 Verbindingsas DLM533
137 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
138 252014-7 Borgmoer 6-10
139 267216-2 Sluitring 8 Bo3700
140 252014-7 Borgmoer 6-10
141 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
142 253762-1 Revet 8Mm A
143 422526-6 Kabeldoorvoer DLM533
144 922233-6 ZESKANTBOUT EM4351UH P
145 412262-2 Kabelbeschermer DLM533
146 683A20-1 Kabeltule DLM532/533
147 319918-7 Maaidek DLM533
148 347582-4 Hoogteplaat DLM532/533
149 921441-6 Zeskantbout M8X25 *
150 922331-6 Inbusbout M6X20 P
151 313290-9 Achterashouderkap DLM532/533
152 347649-8 Achterashouderplt DLM532/533
015C10 810D46-0 Label A/U AS1925
164 921441-6 Zeskantbout M8X25 *
165 162740-9 Handgreep voor DLM533
166 412499-1 Label Makita DLM533
167 412263-0 Onderplaat maaidek DLM533
168 922331-6 Inbusbout M6X20 P
169 265324-3 Flensbout M8X12
016C10 818A74-1 Label aan/uit DLM460
170 211247-3 Kogellager 6002Ddw P
171 127513-7 Achterwiel assy DLM532/533
172 211247-3 Kogellager 6002Ddw P
173 226941-4 Tandwiel 49 DLM532/533
174 961052-5 Borgring S-12
175 226940-6 Tandwiel 12 DLM532/533
176 347586-6 Tandwiel houderplt DLM532
177 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
178 911213-7 Schroef M5X12 A
179 459867-7 Wielkap DLM532/533
180 911213-7 Schroef M5X12 A
181 327426-4 Achterashouder DLM532/533
182 210163-6 Kogellager 6001DDW A
183 162689-3 Achteras DLM532/533
184 922311-2 Inusbout M6X12
185 162694-0 Hoogteinstelling DLM532/533
186 327426-4 Achterashouder DLM532/533
187 210163-6 Kogellager 6001DDW A
188 911213-7 Schroef M5X12 A
189 459867-7 Wielkap DLM532/533
190 911213-7 Schroef M5X12 A
191 347586-6 Tandwiel houderplt DLM532
192 226941-4 Tandwiel 49 DLM532/533
193 226940-6 Tandwiel 12 DLM532/533
194 961052-5 Borgring S-12
195 211247-3 Kogellager 6002Ddw P
196 127513-7 Achterwiel assy DLM532/533
197 211247-3 Kogellager 6002Ddw P
198 265324-3 Flensbout M8X12
199 266388-0 Tapschroef 5X16 Uc30/35/4020A
200 347646-4 Hoogteinstelplt DLM533
201 922331-6 Inbusbout M6X20 P
202 127510-3 Aandrijfunit DLM532/533
203 265324-3 Flensbout M8X12
204 211247-3 Kogellager 6002Ddw P
205 127514-5 Voorwiel assy DLM532/533
206 211247-3 Kogellager 6002Ddw P
207 162688-5 Vooras DLM532/533
208 211247-3 Kogellager 6002Ddw P
209 127514-5 Voorwiel assy DLM532/533
210 211247-3 Kogellager 6002Ddw P
211 265324-3 Flensbout M8X12
212 347645-6 Voorasplaat DLM462
213 922331-6 Inbusbout M6X20 P
214 266424-2 Tapschroef 4X20 Tm3000C
215 347648-0 Achterasplaat DLM462
216 922331-6 Inbusbout M6X20 P
217 412264-8 Voorashouder DLM533
021C10 8007C8-5 Label indicatie A
031C10 931102-0 Zeskantmoer M4 A
033C10 931102-0 Zeskantmoer M4 A
035C10 8007C6-9 Label indicatie B
041C10 8007C6-9 Label indicatie B
056C10 890380-0 Label Waarsc AM3623
068C10 263005-3 Rubber Pen 6
073C10 263005-3 Rubber Pen 6
123C10 8007P8-6 Label waarschuw