Onderdelentekening voor DUH751Z - LXT 18 V accu Heggenschaar 75 cm

Nr Onderdeelnr Naam
001 458406-0 Blokkeerhendel L DUH501
002 183J51-9 Handgreepset DUH 501
003 140A04-7 Controler sub DUH501/601/751
004 458570-7 Schuifplaat DUH501
005 458405-2 Blokkeerarm DUH501
006 234204-4 Drukveer 8 Ht2350D
007 650781-2 Schakelaar C3 Jw-6B-P Uc353D
008 458403-6 Deblokkeer handel DUH501
009 458404-4 Schakelaarhandel R DUH501
010 232454-5 Torsieveer 10 DUH501
011 620B18-3 Controller DUH501 P
012 644809-6 Aansluitunit Djr186
013 854K25-0 Label serienr DUH751
014 183J51-9 Handgreepset DUH 501
015 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
016 458407-8 Blokkeerhendel R DUH501
017 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
018 854K19-5 Naamplaat DUH751
019 183K21-4 Behuizing DUH501
020 651083-9 Schakelaar C3Xa-1Pspm Dsp600
021 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
022 183K21-4 Behuizing DUH501
023 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
024 265182-7 Schroef 5X25
025 458399-1 Beschermerkap DUH501
026 458400-2 Handgreep DUH501/601/751
027 251476-6 Inbusbout M5X35Mm A
028 253416-0 Komring 10 DUH501
029 257678-2 Bus 6 DUH501
002C10 263005-3 Rubber Pen 6
030 422260-8 Rubber bus 8 DUH501
031 233222-9 Drukveer 5 DUH501
032 458402-8 Schakelaarhandel F DUH501
033 422261-6 Rubber bus DUH501
034 183J52-7 Motorhuisset DUH501 P
035 266490-9 Parker Pt2X6
036 629352-6 Veld DUH501
037 652069-6 Kruiskop Schroef M3X6
038 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
039 265178-8 Schroef 4X16 DUH501 A
003C10 806G56-1 Label Indicatie DUH501
003C20 817C42-3 Label schakel DUH501
040 183J52-7 Motorhuisset DUH501 P
041 211157-4 Kogellager 695ZZ A
042 519557-5 Anker DUH-serie P
043 210046-0 Kogellager 608Zz A
044 422259-3 Rubber bus 8 DUH501
045 140F22-5 Tandwielhuis cpl DUH500 P
046 458417-5 Pakking DUH501
047 210046-0 Kogellager 608Zz A
048 347361-0 Frictieplaat DUH501
049 347362-8 Verbindingsstang DUH501
050 915211-3 Met.Schr. M5X12Mm Ht2350D
051 458408-6 Schaarbeschermer DUH501
052 199100-2 Messenset 750cm rnd DUH751
053 265182-7 Schroef 5X25
054 140B79-2 Tandwiel compleet DUH501
055 347362-8 Verbindingsstang DUH501
056 140B62-9 Tandwielhuisdeksel DUH501
056 347361-0 Frictieplaat DUH501
057 210047-8 Kogellager 626Zz A
058 443159-4 Afdichting Eh7500S
060 266559-9 Zeskant bout M6x4
061 266437-3 Inbusbout M4X16 A
062 915211-3 Met.Schr. M5X12Mm Ht2350D
063 458629-0 Afstandbus 750 DUH752
064 257439-0 Bus 5mm
065 253804-1 Sluitring 6
014C10 263005-3 Rubber Pen 6
019C10 252143-6 Moer M5X8 DUH501
019C20 424344-8 Stootbuffer Ms246.4
022C010 252143-6 Moer M5X8 DUH501
022C20 424344-8 Stootbuffer Ms246.4
045C10 424344-8 Stootbuffer Ms246.4
052C10 345205-8 Stootneus Ht5510/Uh45/55/65
052C20 911208-0 Kruiskopschroef M5X10