Onderdelentekening voor DUR368AZ - 2x18 V Bosmaaier U-greep

Nr Onderdeelnr Naam
001 140L83-1 Handgreep 19 DUR368A
002 135395-3 Handgreephouder Dur361 A
003 922241-7 Inbusbout M5X25Mm
004 318272-6 Handgreepbeugelplaat Rbc525 A
005 318273-4 Handgreepbeugelplaat Dur361
006 318274-2 Handgreephouder Dur361
007 922251-4 Inbusbout M5X30 Sg1250
008 699118-8 Draadboom DUR368L
009 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
010 687260-7 Klemstrip 4350T
011 807E85-5 Label 92Db
013 855V64-9 Label serienr DUR368A
014 699067-9 Netsnoer Dur364L
015 183L33-3 Motorhuis DUR368L
016 688163-8 Lijn Filter Bfs441
017 346248-3 Buisbeugel 24 Er2650Lh
018 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
019 687260-7 Klemstrip 4350T
020 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
021 620A36-5 Stroomcircuit DUR368A
022 644808-8 Aansluitunit Bhr241 (3 Cont) A
023 183L33-3 Motorhuis DUR368L
024 855V55-0 Naamplaat DUR368A
025 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
026 251314-2 Schroef M4X12
027 251314-2 Schroef M4X12
028 346858-6 Batterijhouder Dur364L
029 168478-4 Hanger Bbc231U
030 266787-6 Inbusbout M5X18Mm Er2650Lh A
031 424463-0 Bescherming Bbc231U/At3623 A
032 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
033 455626-7 Afdekkap Dur364L
034 211382-7 Kogellager 607Zz A
035 529146-8 Veld Dur364L
036 619462-7 Anker Dur365 A
037 911526-6 Schroef 4X16 A
038 455628-3 Binnenschild Dur364L
039 620562-8 Controller DUR368A
040 911526-6 Schroef 4X16 A
041 687042-7 Trekontlasting
042 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
043 922241-7 Inbusbout M5X25Mm
044 143039-1 Motorhuis Cpl Dur362L
045 211131-2 Kogellager 6001Dw
046 962106-1 Borgring R-28 A
047 346355-2 Borgring Ebh253U A
048 140L84-9 Beschermring G DUR368A
049 266579-3 Inbusbout M6X30Mm Ms246.4
051 346073-2 Beugel Tbv Beschermkap Ebh253
052 261156-6 Revet 4Mm Dur361Z
053 455926-5 Beschermkap Drd Dur365U P
054 346855-2 Snijmes Dur364L
055 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
056 140L89-9 Steel O DUR368A
057 213325-5 O-Ring 19
058 168526-9 Beschermkom Ebh253U A
059 264025-0 Moer M10 Ms245.4Ue A
060 183A77-7 Handgreepset A Dur365U
061 455629-1 Deblokkeer Handel Dur364L
062 233621-5 Torsieveer 9 Dur364L
063 632E40-6 Schakelaar Dur365U
064 455816-2 Schakelaarhandel Dur365U
065 233612-6 Torsieveer 10 At-1831C
066 140L81-5 Sub Controller Dur368A
067 183A77-7 Handgreepset A Dur365U
068 911258-5 Schroef 5X35 A
069 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
072 266896-1 Zeskantbout M5X20 Dur361
073 346785-7 Klem Tbv Beschermkap Dur361
074 455815-4 Beschermkap Mes Dur365U P
075 253428-3 Veerring 6mm DLW140 P
076 413143-3 Revet Rbc2100
015C10 263005-3 Rubber Pen 6
015C20 252126-6 Borgmoer M4X7Mm Mt070
023C10 263005-3 Rubber Pen 6
023C20 252126-6 Borgmoer M4X7Mm Mt070
056C10 819312-8 Makita Logo Label Ebh253U
056C20 819N87-3 Waarschuwinglabel DUR368A/L
066C10 819N38-6 Label I/O DUR368A/L
066C20 819N39-4 Indicatielabel Dur368A/L