Onderdelentekening voor DUR369LPT2 - 2x18 V Bosmaaier D-greep

Nr Onderdeelnr Naam
001 123853-1 Tandwielhuis DUR369A
002 265590-2 Inbusbout M8X10Mm Ebh253U
003 232350-7 Veerring 6 Em404Mp
004 210030-5 KOGELLAGER 627ZZ P
005 221484-1 Tandwiel 19 DUR369A
006 136233-2 As DUR369A
007 211228-7 Kogellager 6202Llb A
008 257432-4 Borgring R-35
009 144312-2 Beschermring Compleet Em403Mp
010 347104-0 Borgring DUR369A
011 457274-8 Afdekring DUR369A
012 252236-9 Moer M10-17
013 136235-8 Tandwielset DUR369A
014 210049-4 Kogellager 609Zz A
015 257986-1 Borgring A
016 257987-9 SEEGERING R-24 DUR362 P
017 191B54-1 Beschermkap Drd DUR369
018 922216-6 Inbusbout M5X14
019 922242-5 Zeskantbout M5X25
020 327056-1 As EBH253U A
021 251513-6 Inbusbout M5X25 Em404Mp
022 347107-4 Klem Tbv Beschermkap Em403Mp
023 922216-6 Inbusbout M5X14
024 457271-4 Beschermerkap Em403Mp
025 140M97-6 Steel A cpl DUR369
026 457267-5 Handgreep D DUR368L
027 922234-4 Inbusbout M5X20
028 347113-9 Klembeugel 35, Boven
029 457269-1 Pijphouder Dux60
030 144315-6 Hendel Compleet Dux60
031 347114-7 Klembeugel 35, Onder
032 424942-8 Demper Dux60
033 451601-1 Afstandhouder Bbc300L
034 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
035 183N26-2 Handgreepset DUR369L
036 140K37-2 Circuit G DUR369
037 140K35-6 Schakelcircuit G DUR369
038 459758-2 Schakelknop DUR369N
040 233622-3 Torsieveer 12
041 459759-0 Blokkeerhendel DUR369N
042 233101-1 Drukveer 4
043 183N26-2 Handgreepset DUR369L
044 651436-2 Schakelaar C3JW
045 922244-1 Vleugelbout M5X25Mm
047 922233-6 ZESKANTBOUT EM4351UH P
054 183N23-8 Motorhuisset DUR369N
055 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
056 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
057 319919-5 Steelsteun DUR369A
058 325811-5 Ashouder Bbc231U/300L
059 211131-2 Kogellager 6001Dw
060 226931-7 Tandwiel 29 DUR369
061 266459-3 Tapschroef Pf 5X25
062 211150-8 Kogellager 6901Zz 6980Fd
063 226932-5 Tandwiel 10 DUR369A
064 213961-7 O-Ring 22 Hm111Cc
065 136230-8 Tandwielhuis DUR369
066 210005-4 Kogellager 608Ddw A
067 519587-6 Anker DUR369
068 211382-7 Kogellager 607Zz A
069 459764-7 Tussenplaat DUR369
070 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
071 856J21-8 Label serienr DUR369L
072 629443-3 Veld DUR369
073 644809-6 Aansluitunit Djr186
074 459763-9 Motorhuis DUR369N
075 347620-2 Plaatje DUR369
076 911102-6 SCHROEF M4X6 TM3010C P
077 620C09-0 Controller DUR369L
080 922211-6 Inbusbout M5X12
081 922233-6 ZESKANTBOUT EM4351UH P
082 183N23-8 Motorhuisset DUR369N
083 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
084 856J12-9 Label DUR369L
085 251314-2 Schroef M4X12
086 347563-8 Batterijkap DUR369
087 144316-4 Beschermrand Maaikop Em403Mp
088 459765-5 Snijgeleider DUR369A
089 347115-5 Draadsnijder Em405Mp
090 266459-3 Tapschroef Pf 5X25
025C10 819312-8 Makita Logo Label Ebh253U
025C20 819N87-3 Waarschuwinglabel DUR368A/L
026C10 263005-3 Rubber Pen 6
030C10 911526-6 Schroef 4X16 A
035C10 931202-6 Zeskantmoer M5 A
037C10 819J26-9 Label A/U DUR369A
043C10 931202-6 Zeskantmoer M5 A
054C10 263005-3 Rubber Pen 6
054C20 252126-6 Borgmoer M4X7Mm Mt070
082C10 263005-3 Rubber Pen 6
082C20 252126-6 Borgmoer M4X7Mm Mt070