Onderdelentekening voor EM411 - 230 V Grasmaaier 41 cm

Nr Onderdeelnr Naam
001 YA00000958 Duwboom (boven) ELM4121
002 YA00001187 Handgreepkap ELM4121
003 YA00000959 Schakelaarhandel ELM4121
004 YA00000765 Schakeldoos R ELM3320
005 YA00000766 Drukknop ELM3320
006 YA00000767 Drukveer 16.8 ELM3320
007 YA00000768 Eindkap R ELM3320
008 652024721 Parker 3,5X10mm EV3618
009 YA00000769 Torsieveer 21 ELM3320
010 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
011 YA00000780 Kabelklem ELM3320
012 YA00000914 Draadboom assy EUR ELM4120
013 YA00000781 Lensindicator ELM3320
014 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
015 YA00000780 Kabelklem ELM3320
016 YA00000773 Draadboom assy EUR ELM3320
017 652023811 Kabelhouder ELM3320
018 YA00000772 Schakelaar ELM3320
019 YA00000782 Schakeldoos L ELM3320
020 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
021 652023795 Steun tbv Hendel Re ELM3320
022 652024721 Parker 3,5X10mm EV3618
023 652023794 Plug tbv hendel L ELM3320
024 YA00000737 Torsieveer 18.3 ELM3320
025 652023793 Steun tbv hendel L ELM3320
026 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
027 YA00000785 Parker 4x25mm ELM3320
028 YA00000921 Kabelklem ELM4120
029 YA00000960 Met.Schr 3X12mm ELM4121
030 YA00000961 Verbindingsring ELM4121
031 YA00000975 Klemhendel ELM4121
032 YA00000976 Veer conisch ELM4121
033 YA00000977 Verbindingsring ELM4121
034 YA00000960 Met.Schr 3X12mm ELM4121
035 YA00000802 Moerkap ELM3320
036 YA00000974 Duwboom onder ELM4121
037 YA00000970 Kabelgeleider ELM4121
038 YA00000971 Rubber revet ELM4121
039 YA00000971 Rubber revet ELM4121
040 YA00000972 Kabelklem ELM4121
041 YA00000873 Parker 4X12Mm ELM3720
042 YA00000973 Parker 3x16Mm ELM4121
044 YA00000983 Bout M8x40 plat 4k-kop ELM4121
045 YA00000996 Handgreepsteun re ELM4121
046 YA00000803 Stelknop M8 ELM3320
047 YA00001001 Handgreepsteun li ELM4121
048 YA00000997 Kabelklem ELM4121
049 YA00000998 Met.schr M6x18mm ELM4121
050 YA00000995 Schroef M8x16mm
051 YA00001009 Luchtinlaat RE EM411
051 YA00001009 Luchtinlaat RE EM411
052 YA00001010 Sponsrubber ELM4121
052 YA00001010 Sponsrubber ELM4121
053 YA00001007 Motorafdekkap EM411
053 YA00001007 Motorafdekkap EM411
054 YA00001011 Sponsrubber ELM4121
054 YA00001011 Sponsrubber ELM4121
055 YA00001013 Luchtinlaat LI EM411
055 YA00001013 Luchtinlaat LI EM411
056 YA00000450 Met.schr. M5x14mm ELM4121 P
056 YA00000450 Met.schr. M5x14mm ELM4121 P
057 YA00001174 Tyrap ELM3310 #
057 YA00001174 Tyrap ELM3310 #
058 YA00001173 Krimpkous ELM3310 #
058 YA00001173 Krimpkous ELM3310 #
059 YA00001181 Draadboom ELM3720
059 YA00001181 Draadboom ELM3720
060 YA00000928 Motor 230V ELM4121
060 YA00000928 Motor 230V ELM4121
061 YA00000813 Parker 4x10mm ELM3320
061 YA00000813 Parker 4x10mm ELM3320
062 YA00000814 Koolborstelset ELM3320
062 YA00000814 Koolborstelset ELM3320
063 YA00001183 Motorframe+poelie ELM4121
063 YA00001183 Motorframe+poelie ELM4121
064 YA00000806 Parker 5x20mm ELM3320
064 YA00000806 Parker 5x20mm ELM3320
065 YA00001180 V-Snaar ELM4120
065 YA00001180 V-Snaar ELM4120
066 652023843 Insteekborgmoer M8
066 652023843 Insteekborgmoer M8
067 YA00001184 Snaardeksel ELM4121
067 YA00001184 Snaardeksel ELM4121
068 YA00000806 Parker 5x20mm ELM3320
068 YA00000806 Parker 5x20mm ELM3320
069 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
069 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
070 YA00001034 Kabelklem ELM4121
070 YA00001034 Kabelklem ELM4121
071 YA00000993 Grasvangdeksel EM411
071 YA00000993 Grasvangdeksel EM411
072 YA00000990 Borgring E5
072 YA00000990 Borgring E5
073 YA00000991 Scharnierpen ELM4121
073 YA00000991 Scharnierpen ELM4121
074 YA00000994 Torsieveer 7,7mm
074 YA00000994 Torsieveer 7,7mm
075 YA00001000 Afdekkap EM411
075 YA00001000 Afdekkap EM411
076 YA00000794 Parker 4x14mm ELM3320
076 YA00000794 Parker 4x14mm ELM3320
077 YA00001002 Hoogte Instelplaat ELM4121
077 YA00001002 Hoogte Instelplaat ELM4121
078 YA00000450 Met.schr. M5x14mm ELM4121 P
078 YA00000450 Met.schr. M5x14mm ELM4121 P
079 YA00000393 Moer M5
079 YA00000393 Moer M5
080 YA00001032 Slotbout M5x12mm
080 YA00001032 Slotbout M5x12mm
081 YA00001003 Maaidek ELM4121
081 YA00001003 Maaidek ELM4121
082 YA00001020 Motorkap EM411
082 YA00001020 Motorkap EM411
083 YA00001021 Afdekkap ELM4121
083 YA00001021 Afdekkap ELM4121
084 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
084 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
085 YA00000794 Parker 4x14mm ELM3320
085 YA00000794 Parker 4x14mm ELM3320
086 YA00001030 Parker 5x20mm
086 YA00001030 Parker 5x20mm
087 YA00001030 Parker 5x20mm
087 YA00001030 Parker 5x20mm
088 YA00001015 Afdekkap tandriem ELM4121
088 YA00001015 Afdekkap tandriem ELM4121
089 YA00001016 Moerbout M8x35mm
089 YA00001016 Moerbout M8x35mm
090 YA00001029 Vulring 16mm
090 YA00001029 Vulring 16mm
091 YA00000890 Meshouder ELM3720
091 YA00000890 Meshouder ELM3720
092 YA00000734 Cirkelmes 41cm ELM4121
092 YA00000734 Cirkelmes 41cm ELM4121
093 YA00000891 Veerring 8mm ELM3720
093 YA00000891 Veerring 8mm ELM3720
094 YA00000827 Tapbout M8x25mm
094 YA00000827 Tapbout M8x25mm
095 YA00000925 Wieldop achter ELM4120
095 YA00000925 Wieldop achter ELM4120
096 652023843 Insteekborgmoer M8
096 652023843 Insteekborgmoer M8
097 YA00000420 Sluitring 8mm ELM3320
097 YA00000420 Sluitring 8mm ELM3320
098 YA00000926 Wiel achter ELM4120
098 YA00000926 Wiel achter ELM4120
099 YA00000989 Hoogteverstelgreep ELM4121
099 YA00000989 Hoogteverstelgreep ELM4121
100 YA00000988 Met.schr. M4x12mm
100 YA00000988 Met.schr. M4x12mm
101 YA00000987 Hoogteverstelhendel ELM4121
101 YA00000987 Hoogteverstelhendel ELM4121
102 YA00000407 Moerbout M5x16mm
102 YA00000407 Moerbout M5x16mm
103 YA00000407 Moerbout M5x16mm
103 YA00000407 Moerbout M5x16mm
104 YA00000986 Veer hoogteverstelling ELM4121
104 YA00000986 Veer hoogteverstelling ELM4121
105 YA00000393 Moer M5
105 YA00000393 Moer M5
106 YA00000985 Achteras ELM4121
106 YA00000985 Achteras ELM4121
107 YA00000393 Moer M5
107 YA00000393 Moer M5
108 YA00000851 Borgpin 7mm ELM3320
108 YA00000851 Borgpin 7mm ELM3320
109 YA00001017 Verbindingsas ELM4121
109 YA00001017 Verbindingsas ELM4121
110 YA00001018 Pin 7mm
110 YA00001018 Pin 7mm
111 YA00001022 Wielkap voor ELM4121
111 YA00001022 Wielkap voor ELM4121
112 652023843 Insteekborgmoer M8
112 652023843 Insteekborgmoer M8
113 YA00000420 Sluitring 8mm ELM3320
113 YA00000420 Sluitring 8mm ELM3320
114 YA00001023 Wiel voor ELM4121
114 YA00001023 Wiel voor ELM4121
115 YA00000954 Vooras ELM4120
115 YA00000954 Vooras ELM4120
116 YA00001026 Voorasbevestiging A ELM4121
116 YA00001026 Voorasbevestiging A ELM4121
117 YA00001025 Voorasbevestiging B ELM4121
117 YA00001025 Voorasbevestiging B ELM4121
118 YA00001027 Veer hoogteverstelling ELM4121
118 YA00001027 Veer hoogteverstelling ELM4121
119 YA00000851 Borgpin 7mm ELM3320
119 YA00000851 Borgpin 7mm ELM3320
120 YA00001018 Pin 7mm
120 YA00001018 Pin 7mm
121 YA00000963 Grasvangzak assy EM411 P
121 YA00000963 Grasvangzak assy EM411 P
122 YA00000965 Grasvangzak EM411
122 YA00000965 Grasvangzak EM411
123 YA00000792 Grasvangbak indicator EM331
123 YA00000792 Grasvangbak indicator EM331
124 YA00000966 Grasvangzakdeksel ELM4121
124 YA00000966 Grasvangzakdeksel ELM4121
125 YA00000795 Grasvanghandgreep
125 YA00000795 Grasvanghandgreep
126 YA00000794 Parker 4x14mm ELM3320
126 YA00000794 Parker 4x14mm ELM3320
127 YA00000968 Grasvangzakframe ELM4121
127 YA00000968 Grasvangzakframe ELM4121
128 YA00000967 Revet 4mm
128 YA00000967 Revet 4mm
129 YA00000794 Parker 4x14mm ELM3320
129 YA00000794 Parker 4x14mm ELM3320
130 YA00000978 Mulchplug assy
130 YA00000978 Mulchplug assy
131 YA00000979 Mulchplug P
131 YA00000979 Mulchplug P
132 YA00000980 Mulchsluiting ELM4121
132 YA00000980 Mulchsluiting ELM4121
133 YA00000981 Drukveer tbv mulchplug ELM4121
133 YA00000981 Drukveer tbv mulchplug ELM4121
134 YA00000982 Borgring tbv mulchplug ELM4121
134 YA00000982 Borgring tbv mulchplug ELM4121
135 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
135 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
136 YA00000798 Ringsleutel 10-13 ELM3320
136 YA00000798 Ringsleutel 10-13 ELM3320