Onderdelentekening voor EM463S - 230 V grasmaaier 46 cm

Nr Onderdeelnr Naam
001 YA00001108 Controlehendel
002 YA00001159 Duwboom boven EM463S
003 YA00001185 Softgrip EM463S
004 YA00001160 Schakelhendel EM463S
005 YA00000765 Schakeldoos R ELM3320
006 YA00000766 Drukknop ELM3320
007 YA00000767 Drukveer 16.8 ELM3320
008 YA00000768 Eindkap R ELM3320
009 652024721 Parker 3,5X10mm EV3618
010 YA00000769 Torsieveer 21 ELM3320
011 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
012 YA00000780 Kabelklem ELM3320
013 YA00001038 Aansluitsnoer EM463S
014 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
015 YA00000780 Kabelklem ELM3320
016 YA00000773 Draadboom assy EUR ELM3320
017 YA00000781 Lensindicator ELM3320
018 YA00000772 Schakelaar ELM3320
019 652023811 Kabelhouder ELM3320
020 YA00001105 Controlehendelhouder R EM63S
021 YA00001106 Revet nylon 5mm EM463S
022 YA00000820 Parker 5x16mm ELM3320
023 YA00000782 Schakeldoos L ELM3320
024 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
025 YA00001107 Controlehendelhouder L EM63S
026 652023795 Steun tbv Hendel Re ELM3320
027 YA00000737 Torsieveer 18.3 ELM3320
028 652024721 Parker 3,5X10mm EV3618
029 652023794 Plug tbv hendel L ELM3320
030 652023793 Steun tbv hendel L ELM3320
031 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
032 YA00000785 Parker 4x25mm ELM3320
033 YA00001109 Inbusbout M6x35mm EM463S
034 YA00001110 Eindkap EM463S
035 YA00000802 Moerkap ELM3320
036 YA00000960 Met.Schr 3X12mm ELM4121
037 YA00000961 Verbindingsring ELM4121
038 YA00000921 Kabelklem ELM4120
039 YA00000975 Klemhendel ELM4121
040 YA00000858 Verlengkabel 220V EM463S P
041 YA00000976 Veer conisch ELM4121
042 YA00000977 Verbindingsring ELM4121
043 YA00000960 Met.Schr 3X12mm ELM4121
044 YA00000802 Moerkap ELM3320
045 YA00001046 Duwboom onder EM463S
046 YA00001143 Gaskabel kort EM463S
047 YA00001142 Kabelgeleider EM463S
048 YA00001161 Gaskabel lang EM463S
049 YA00000970 Kabelgeleider ELM4121
050 YA00000971 Rubber revet ELM4121
051 YA00000971 Rubber revet ELM4121
052 YA00000972 Kabelklem ELM4121
053 YA00000873 Parker 4X12Mm ELM3720
054 YA00000973 Parker 3x16Mm ELM4121
055 YA00000983 Bout M8x40 plat 4k-kop ELM4121
056 YA00001060 Handgreepsteun R EM463S
057 YA00000803 Stelknop M8 ELM3320
058 YA00001063 Handgreepsteun L EM463S
059 YA00000997 Kabelklem ELM4121
060 YA00000998 Met.schr M6x18mm ELM4121
061 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
062 YA00000995 Schroef M8x16mm
063 YA00000921 Kabelklem ELM4120
064 652023758 Met.schr. M5x16mm EM463S
065 YA00001124 Motorafdekkap RD EM463S P
066 YA00001071 Motorafdekkap RD EM463S
067 YA00001126 Motorafdekkap EM463S
068 YA00000820 Parker 5x16mm ELM3320
069 652023758 Met.schr. M5x16mm EM463S
070 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
071 YA00001140 Motorhouse TOP EM463S
072 YA00001096 Borgring S17 EM463S
073 YA00001097 Waaier motor EM463S
074 YA00001074 Motor assy 50Hz 230V EM463S
075 YA00001099 Condensator 25mF 500V EM463S
076 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
077 652023752 Kabelklem Ud2500
078 YA00001075 Basisplaat motorhuis EM463S
079 652023843 Insteekborgmoer M8
080 YA00000995 Schroef M8x16mm
081 YA00001059 Uitwerpdeksel EM463S
082 YA00001122 Scharnierpen EM463S
083 YA00000990 Borgring E5
084 YA00000994 Torsieveer 7,7mm
085 652023758 Met.schr. M5x16mm EM463S
086 YA00001134 Tandwielafdekkap EM463S
087 YA00001062 Achterklepbasis EM463S
088 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
089 YA00001135 Doorvoer EM463S
090 YA00001089 Montagebord EM463S
091 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
092 YA00001064 Hoogteplaat EM463S
093 652023758 Met.schr. M5x16mm EM463S
094 YA00001123 Maaidek EM463S
095 YA00001090 Uitwerpgeleider zij EM463S
096 YA00001092 Uitwerpdeksel zijkant EM463S
097 YA00001091 Parker 5x12mm EM463S
098 YA00001076 Inbusbout M8x35mm EM463S
099 YA00001096 Borgring S17 EM463S
100 YA00001141 Asspie EM463S
101 YA00001138 V-snaar XPZ 772 EM463S
102 YA00001121 Aandrijfunit EM463S
103 YA00001137 Tandwielkaststabalisator
104 YA00001136 Inbusbout M6x16mm EM463S
105 YA00001139 Poelie EM463S
106 YA00001094 Waaier cirkelmes EM463S
107 YA00001024 Parker 5x20mm EM463S
108 YA00001095 Waaierkap onder EM463S
109 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
110 YA00001066 Messupporter EM463S
111 YA00000742 Cirkelmes 46cm
112 YA00001067 Bout tbv cirkelmes M10x30mm
113 YA00001031 Parker 4x10mm EM463S
114 YA00001024 Parker 5x20mm EM463S
115 YA00000820 Parker 5x16mm ELM3320
116 YA00001128 Neuskap EM463S
117 YA00001080 Voorasafdekkap EM463S
118 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
119 YA00001049 Achterwielkap EM463S
120 652023843 Insteekborgmoer M8
121 YA00000420 Sluitring 8mm ELM3320
122 YA00001186 Wiellager ID12 achter EM463S
123 YA00001050 Achterwiel EM463S
124 YA00001186 Wiellager ID12 achter EM463S
125 YA00001132 Wielafdekkap achter EM463S
126 YA00001088 Wielbus achter EM463S
127 YA00001052 Achteras EM463S
128 YA00000989 Hoogteverstelgreep ELM4121
129 YA00000988 Met.schr. M4x12mm
130 YA00001053 Hoogteverstelgreep EM463S
131 YA00000393 Moer M5
132 YA00000393 Moer M5
133 YA00000986 Veer hoogteverstelling ELM4121
134 YA00000407 Moerbout M5x16mm
135 YA00000407 Moerbout M5x16mm
136 YA00001117 Borgring S12 EM463S P
137 YA00001130 Tandwiel 13 R EM463S
138 YA00001131 Pin 5x25mm EM463S
139 YA00001117 Borgring S12 EM463S P
140 YA00001118 Wiellager ID12 achter EM463S
141 YA00001119 Borgring S34 EM463S
142 652023758 Met.schr. M5x16mm EM463S
143 YA00001120 Montageplt achteras EM463S
144 YA00001133 Tandwiel 13 L EM463S
145 YA00000851 Borgpin 7mm ELM3320
146 YA00001018 Pin 7mm
147 YA00001127 Verbindingspin EM463S
148 YA00001081 Voorwielkap EM463S
149 652023843 Insteekborgmoer M8
150 YA00000420 Sluitring 8mm ELM3320
151 YA00001100 Nylon lager EM463S
152 YA00001082 Voorwiel EM463S
153 YA00001100 Nylon lager EM463S
154 YA00001085 Vooras EM463S
155 YA00001084 Hoogteverstel veer EM463S
156 YA00001083 Voorasmontagekap EM463S
157 YA00001025 Voorasbevestiging B ELM4121
158 YA00000851 Borgpin 7mm ELM3320
159 YA00001018 Pin 7mm
160 YA00001040 Opvangzak assy EM463S P
161 YA00001042 Opvangzak EM463S
162 YA00000792 Grasvangbak indicator EM331
163 YA00001043 Opvangzakdeksel EM463S
164 YA00000795 Grasvanghandgreep
165 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
166 YA00001111 Opvangzakframe EM463S
167 YA00000796 Sluitring 4mm ELM3320
168 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
169 YA00001047 Mulchplug assy EM463S
170 YA00001048 Mulchplug EM463S P
171 YA00000980 Mulchsluiting ELM4121
172 YA00001112 Drukveer EM463S
173 YA00000982 Borgring tbv mulchplug ELM4121
174 YA00000778 Parker 4x16mm ELM3320
175 YA00001045 Spanner 10-27mm EM463S