Onderdelentekening voor HT-2375D - Heggenschaar 22,2 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 266045-0 Tapschroef Pt4X20 A
1 266045-0 Tapschroef Pt4X20 A
002 452322-8 Beschermkap Ht2350
2 452322-8 Beschermkap Ht2350
003 892383-0 Label Gevaar Ht2350D
003 980008301 Multiolie 0,3L Dolmar
3 892383-0 Label Gevaar Ht2350D
004 452321-0 D-Greep Ht2350D
4 452321-0 D-Greep Ht2350D
005 266041-8 Tapschroef 5X25 A
5 266041-8 Tapschroef 5X25 A
006 452319-7 Handgreepbasis Ht2350D
6 452319-7 Handgreepbasis Ht2350D
007 452323-6 Borging 25Mm Ht2350D
7 452323-6 Borging 25Mm Ht2350D
008 452316-3 Deblokkeerknop B Ht2350D
8 452316-3 Deblokkeerknop B Ht2350D
009 266045-0 Tapschroef Pt4X20 A
9 266045-0 Tapschroef Pt4X20 A
010 187049-8 Handgreepset Cpl Ht2350D
10 187049-8 Handgreepset Cpl Ht2350D
011 452314-7 Stopper Ht2350D
11 452314-7 Stopper Ht2350D
012 452313-9 Schakelknop B Ht2350D
12 452313-9 Schakelknop B Ht2350D
013 233579-8 Torsieveer 8 Ht2350D
13 233579-8 Torsieveer 8 Ht2350D
014 234204-4 Drukveer 8 Ht2350D
14 234204-4 Drukveer 8 Ht2350D
015 413153-0 Schakelplaat Ht2350D
15 413153-0 Schakelplaat Ht2350D
016 452312-1 Schakelknop A Ht2350D
16 452312-1 Schakelknop A Ht2350D
017 168625-7 Gaskabel Ht2350D
17 168625-7 Gaskabel Ht2350D
018 452324-4 Buitenkabel Ht2350D
18 452324-4 Buitenkabel Ht2350D
019 125858-7 Schakelaar Ht2350D A
19 125858-7 Schakelaar Ht2350D A
020 892384-8 Label A/U Ht2350D
20 892384-8 Label A/U Ht2350D
021 187049-8 Handgreepset Cpl Ht2350D
21 187049-8 Handgreepset Cpl Ht2350D
022 452315-5 Deblokkeerknop A Ht2350D
22 452315-5 Deblokkeerknop A Ht2350D
023 168567-5 Koppeling Eh7500S
23 168567-5 Koppeling Eh7500S
024 962106-1 Borgring R-28 A
24 962106-1 Borgring R-28 A
025 0600129780 Kogellager Eh7500S
25 0600129780 Kogellager Eh7500S
026 227247-3 Tandwiel 9 Eh7500S
26 227247-3 Tandwiel 9 Eh7500S
027 141033-7 Tandwielhuis Eh7500S A
27 141033-7 Tandwielhuis Eh7500S A
028 0119059400 Inbusschroef M5X12mm P
28 0119059400 Inbusschroef M5X12mm P
029 451865-7 Tussenplaat Eh7500S
29 451865-7 Tussenplaat Eh7500S
030 243107-1 Smeernippel Eh7500S
30 243107-1 Smeernippel Eh7500S
031 346253-0 Klembeugel Eh7500S
31 346253-0 Klembeugel Eh7500S
032 0119059780 Bout M5X12Mm Bhx2500 P
32 0119059780 Bout M5X12Mm Bhx2500 P
033 234224-8 Drukveer 15 Ht2350D
33 234224-8 Drukveer 15 Ht2350D
034 0119059360 Inbusschroef M5x16mm EH7500S P
34 0119059360 Inbusschroef M5x16mm EH7500S P
035 234202-8 Drukveer 15 Eh7500S
35 234202-8 Drukveer 15 Eh7500S
036 0119059360 Inbusschroef M5x16mm EH7500S P
36 0119059360 Inbusschroef M5x16mm EH7500S P
037 0119059870 Bout M5X18Mm P
37 0119059870 Bout M5X18Mm P
038 346252-2 Klembeugel Eh7500S
38 346252-2 Klembeugel Eh7500S
039 0119059780 Bout M5X12Mm Bhx2500 P
39 0119059780 Bout M5X12Mm Bhx2500 P
040 331896-1 Slang Eh7500S
40 331896-1 Slang Eh7500S
041 346255-6 Koppelingsplaat Eh7500S
41 346255-6 Koppelingsplaat Eh7500S
042 346251-4 Drijfstang Eh7500S
42 346251-4 Drijfstang Eh7500S
043 227248-1 Tandwiel 43 Eh7500S
43 227248-1 Tandwiel 43 Eh7500S
044 922128-3 Inbusbout M4X16
44 922128-3 Inbusbout M4X16
045 318610-2 Tandwielhuisdeksel Eh7500S
45 318610-2 Tandwielhuisdeksel Eh7500S
046 6214016030 SCHROEF M5X33 P
46 6214016030 SCHROEF M5X33 P
047 413137-8 Pakking Tandwielh. Eh7500S
47 413137-8 Pakking Tandwielh. Eh7500S
048 443159-4 Afdichting Eh7500S
48 443159-4 Afdichting Eh7500S
049 346256-4 Houder Eh7500S
49 346256-4 Houder Eh7500S
050 6214016030 SCHROEF M5X33 P
50 6214016030 SCHROEF M5X33 P
051 0031105003 Ring Eh7500S
51 0031105003 Ring Eh7500S
052 313195-3 Glijbus 5mm EH7500S
52 313195-3 Glijbus 5mm EH7500S
053 0023705000 Flensmoer M5
53 0023705000 Flensmoer M5
054 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
54 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
055 346514-8 GELEIDEPLAAT HT2360D P
55 346514-8 GELEIDEPLAAT HT2360D P
056 454672-7 Bladgeleider Ht2350D A
56 454672-7 Bladgeleider Ht2350D A
057 915211-3 Met.Schr. M5X12Mm Ht2350D
57 915211-3 Met.Schr. M5X12Mm Ht2350D
058 264036-5 Borgmoer M6X10 Eh7500S
58 264036-5 Borgmoer M6X10 Eh7500S
059 331894-5 Geleidingsstrip Eh7500S
59 331894-5 Geleidingsstrip Eh7500S
060 346257-2 Plaat Eh7500S P
60 346257-2 Plaat Eh7500S P
061 725171-9 BOVEN OF ONDERMES HT2375D P
61 725171-9 BOVEN OF ONDERMES HT2375D P
062 725171-9 BOVEN OF ONDERMES HT2375D P
62 725171-9 BOVEN OF ONDERMES HT2375D P
063 346257-2 Plaat Eh7500S P
63 346257-2 Plaat Eh7500S P
064 266578-5 Bout Tbv Schaarmes Eh7500S
64 266578-5 Bout Tbv Schaarmes Eh7500S
065 452624-2 Transportbescherming Ht2375D
65 452624-2 Transportbescherming Ht2375D
066 892382-2 Label Ht2375D
66 892382-2 Label Ht2375D
067 0150049860 Schroef M4X14
67 0150049860 Schroef M4X14
068 125753-1 Startinrichting Eh7500S
68 125753-1 Startinrichting Eh7500S
069 424319-7 Startergreep Ebh253U A
69 424319-7 Startergreep Ebh253U A
070 5255001040 Demper Rpt250 P
70 5255001040 Demper Rpt250 P
071 232258-5 Starterveer Ebh253U A
71 232258-5 Starterveer Ebh253U A
072 444028-2 Starterkoord Eh7500S
72 444028-2 Starterkoord Eh7500S
073 452402-0 Koordhaspel Eh7500S
73 452402-0 Koordhaspel Eh7500S
074 233991-2 Drukveer Eh7500S
74 233991-2 Drukveer Eh7500S
075 452403-8 Nokkenplaat Eh7500S
75 452403-8 Nokkenplaat Eh7500S
076 5195002060 Schroefset Eh490V P
76 5195002060 Schroefset Eh490V P
077 452949-4 Waaierhuis Ht2475 A
77 452949-4 Waaierhuis Ht2475 A
078 0119059450 Inbusschroef M5X45
78 0119059450 Inbusschroef M5X45
079 451911-6 Spruitstuk Eh7500S
79 451911-6 Spruitstuk Eh7500S
080 346268-7 Pakking Spruitstuk E7500S
80 346268-7 Pakking Spruitstuk E7500S
081 0119059870 Bout M5X18Mm P
81 0119059870 Bout M5X18Mm P
082 452556-3 Afstandbus Eh7500S A
82 452556-3 Afstandbus Eh7500S A
083 965603030 Bougie Cmr6A A
83 965603030 Bougie Cmr6A A
084 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
84 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
085 424491-5 Rubber A
85 424491-5 Rubber A
086 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
86 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
087 168684-1 Ontsteking Eh7500S A
87 168684-1 Ontsteking Eh7500S A
088 412102-4 Pijp Rpt250 P
88 412102-4 Pijp Rpt250 P
089 424302-4 Bougiedop Eh7500S
89 424302-4 Bougiedop Eh7500S
090 0119059620 Bout M5X18Mm Eh7500S
90 0119059620 Bout M5X18Mm Eh7500S
091 451860-7 Cilinderkap Eh7500S
91 451860-7 Cilinderkap Eh7500S
092 5503503001 Afstandhouder Eh561
92 5503503001 Afstandhouder Eh561
093 264083-6 Moer Eh7500S/Rbc260 P
93 264083-6 Moer Eh7500S/Rbc260 P
094 141381-4 Cilinder Eh7500S A
94 141381-4 Cilinder Eh7500S A
095 257334-4 Zuigerveer A
95 257334-4 Zuigerveer A
096 S115313750 Zuiger P
96 S115313750 Zuiger P
097 212702-8 Naaldlager Eh7500S A
97 212702-8 Naaldlager Eh7500S A
098 S115323130 ZUIGERPEN EH7500S P
98 S115323130 ZUIGERPEN EH7500S P
099 S198343210 Klem P
99 S198343210 Klem P
100 140429-9 Krukas Eh7500S
100 140429-9 Krukas Eh7500S
101 S034309031 Inlegspie Eh7500S
101 S034309031 Inlegspie Eh7500S
102 346267-9 Pakking Cilinder Eh7500S
102 346267-9 Pakking Cilinder Eh7500S
103 0119059870 Bout M5X18Mm P
103 0119059870 Bout M5X18Mm P
104 346260-3 Pakking Uitlaat Eh7500S
104 346260-3 Pakking Uitlaat Eh7500S
105 161555-1 Uitlaat Eh7500S A
105 161555-1 Uitlaat Eh7500S A
106 346343-9 Uitlaatkap Eh7500S
106 346343-9 Uitlaatkap Eh7500S
107 911601-8 Schroef M5X8 A
107 911601-8 Schroef M5X8 A
108 266754-1 Bout Htr5600 A
108 266754-1 Bout Htr5600 A
109 451861-5 Uitlaatkap Eh7500S
109 451861-5 Uitlaatkap Eh7500S
110 0119059620 Bout M5X18Mm Eh7500S
110 0119059620 Bout M5X18Mm Eh7500S
111 141150-3 Koppeling Cpl Eh7500S A
111 141150-3 Koppeling Cpl Eh7500S A
112 5231016000 Krukashuis Assy Eh7500S
112 5231016000 Krukashuis Assy Eh7500S
113 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
113 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
114 211064-1 Kogellager 6000
114 211064-1 Kogellager 6000
115 413139-4 Pakking Krukash. Eh7500S
115 413139-4 Pakking Krukash. Eh7500S
116 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
116 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
117 0119059870 Bout M5X18Mm P
117 0119059870 Bout M5X18Mm P
118 126046-9 Vliegwiel Assy Eh7500S A
118 126046-9 Vliegwiel Assy Eh7500S A
119 S020109118 Moer M6 Eh7500S
119 S020109118 Moer M6 Eh7500S
120 125770-1 Tankdop Assy Eh7500S
120 125770-1 Tankdop Assy Eh7500S
121 125770-1 Tankdop Assy Eh7500S
121 125770-1 Tankdop Assy Eh7500S
122 125770-1 Tankdop Assy Eh7500S
122 125770-1 Tankdop Assy Eh7500S
123 424080-6 Dempingsrubber
123 424080-6 Dempingsrubber
124 451867-3 Brandstoftank EH7500S P
124 451867-3 Brandstoftank EH7500S P
125 168568-3 Benzineslang Assy Eh7500S
125 168568-3 Benzineslang Assy Eh7500S
126 345920-4 Slangklem Ebh253U
126 345920-4 Slangklem Ebh253U
127 163518-3 Brandstoffilter Ms246.4 A
127 163518-3 Brandstoffilter Ms246.4 A
128 0119059350 Bout M5X20Mm Eh7500S
128 0119059350 Bout M5X20Mm Eh7500S
129 452197-5 Afstandbus Eh7500S
129 452197-5 Afstandbus Eh7500S
130 265791-2 Vleugelbout M4 Eh7500S
130 265791-2 Vleugelbout M4 Eh7500S
131 819818-6 Label Choke Eh7500S
131 819818-6 Label Choke Eh7500S
132 451859-2 Luchtfilterdeksel Eh7500S
132 451859-2 Luchtfilterdeksel Eh7500S
133 443157-8 Luchtfilter A Eh7500S
133 443157-8 Luchtfilter A Eh7500S
134 443158-6 Luchtfilter B Eh7500S
134 443158-6 Luchtfilter B Eh7500S
135 0119059710 Bout 5X60 Rbc310
135 0119059710 Bout 5X60 Rbc310
136 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
136 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
137 126029-9 Plaat Tbv Luchtfilter Eh7500 A
137 126029-9 Plaat Tbv Luchtfilter Eh7500 A
138 412097-1 Opvoerslang Eh7500S
138 412097-1 Opvoerslang Eh7500S
139 010155011 Brandstofpomp Ea4300F P
139 010155011 Brandstofpomp Ea4300F P
140 413158-0 Pakking, Carburateur A
140 413158-0 Pakking, Carburateur A
141 346334-0 Kabelsteun Eh7500S
141 346334-0 Kabelsteun Eh7500S
142 168569-1 Carburateur Eh7500S
142 168569-1 Carburateur Eh7500S
143 WJ00096325 Schroef Eb7650Th
143 WJ00096325 Schroef Eb7650Th
144 WJ00021158 Deksel Ea3201S A
144 WJ00021158 Deksel Ea3201S A
145 168620-7 Membraam Ms246.4 A
145 168620-7 Membraam Ms246.4 A
146 442183-4 Pakking Ht2350/60D A
146 442183-4 Pakking Ht2350/60D A
147 140661-5 Pomphuis Eh7500S
147 140661-5 Pomphuis Eh7500S
148 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
148 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
149 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
149 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
150 5926002040 Membraam Onder Em4250 P
150 5926002040 Membraam Onder Em4250 P
151 326005-5 Naald Eh7500S
151 326005-5 Naald Eh7500S
152 213538-8 O-Ring 2 A
152 213538-8 O-Ring 2 A
153 5206008030 SCHROEF P
153 5206008030 SCHROEF P
154 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
154 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
155 257964-1 Seegering E-3 A
155 257964-1 Seegering E-3 A
156 413147-5 Inlaatpakking Eh7500S
156 413147-5 Inlaatpakking Eh7500S