Onderdelentekening voor HT-2475 - 2-takt Heggenschaar 22,2 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 819811-0 Label Veiligheid Eh7500S
002 140504-1 Handgreep Cpl Eh7500S *
003 125772-7 Gas/ Controlehandel Eh7500S*
004 168567-5 Koppeling Eh7500S
005 962106-1 Borgring R-28 A
006 0600129780 Kogellager Eh7500S
007 227247-3 Tandwiel 9 Eh7500S P
008 0119059400 Inbusschroef M5X12mm P
009 451865-7 Tussenplaat Eh7500S
010 243107-1 Smeernippel Eh7500S
011 140509-1 Tandwielhuis Eh7500S P
012 346253-0 Klembeugel Eh7500S
013 0119059780 Bout M5X12Mm Bhx2500 P
014 234182-8 Drukveer 15 Eh7500S
015 0119059360 Inbusschroef M5x16mm EH7500S P
016 234202-8 Drukveer 15 Eh7500S
017 0119059360 Inbusschroef M5x16mm EH7500S P
018 0119059870 Bout M5X18Mm P
019 346252-2 Klembeugel Eh7500S
020 0119059780 Bout M5X12Mm Bhx2500 P
021 331896-1 Slang Eh7500S*
022 346255-6 Koppelingsplaat Eh7500S
023 346251-4 Drijfstang Eh7500S
024 227248-1 Tandwiel 43 Eh7500S
025 922128-3 Inbusbout M4X16
026 318610-2 Tandwielhuisdeksel Eh7500S
027 922237-8 Inbusbout M5X22Mm
028 413137-8 Pakking Tandwielh. Eh7500S
029 443159-4 Afdichting Eh7500S
030 346256-4 Houder Eh7500S
031 266573-5 Met.Schroef Ck Inb M5X33Mm A
031 922237-8 Inbusbout M5X22Mm
032 0031105003 Ring Eh7500S P
033 313195-3 Glijbus 5mm EH7500S
034 346731-0 Bladgeleider Eh7500S A
035 0140059150 Schroef Assy M5X6Mm Eh7500S
035 266572-7 Met.Schroef Ck Ms335.4U
045 451868-1 Transportbescherming Eh7500S A
050 819808-9 Label Ht2475
051 0150049860 Schroef M4X14*
052 125753-1 Startinrichting Eh7500S
053 424319-7 Startergreep Ebh253U A
054 5255001040 Demper Rpt250 P
055 232258-5 Starterveer Ebh253U A
056 444028-2 Starterkoord Eh7500S*
057 452402-0 Koordhaspel Eh7500S*
058 233991-2 Drukveer Eh7500S*
059 452403-8 Nokkenplaat Eh7500S
060 5195002060 Schroefset Eh490V P
061 451863-1 WAAIERHUIS HT2475 P
062 0119059450 Inbusschroef M5X45 P
063 451911-6 Spruitstuk Eh7500S
064 346268-7 Pakking Spruitstuk E7500S
065 0119059870 Bout M5X18Mm P
066 S199513650 Afstandbus Eh7500S P
067 965603030 Bougie Cmr6A A
068 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
069 424491-5 Rubber A
070 922138-0 Inbusschroef M4x20mm CK
071 168684-1 Ontsteking Eh7500S A
072 412102-4 Pijp Rpt250 P
073 424302-4 Bougiedop Eh7500S
074 0119059620 Bout M5X18Mm Eh7500S
075 451860-7 Cilinderkap Eh7500S
076 5503503001 Afstandhouder Eh561
077 264083-6 Moer Eh7500S/Rbc260 P
078 141381-4 Cilinder Eh7500S P
079 257334-4 Zuigerveer A
080 318858-6 Zuiger A
081 212702-8 Naaldlager Eh7500S A
082 S115323130 ZUIGERPEN EH7500S P
083 S198343210 Klem P
084 140429-9 Krukas Eh7500S
085 S034309031 Inlegspie Eh7500S P
086 346267-9 Pakking Cilinder Eh7500S
087 0119059870 Bout M5X18Mm P
088 346260-3 Pakking Uitlaat Eh7500S
089 161555-1 Uitlaat Eh7500S A
090 346343-9 Uitlaatkap Eh7500S
091 911601-8 Schroef M5X8 A
092 266754-1 Bout Htr5600 A
093 451861-5 Uitlaatkap Eh7500S
094 0119059620 Bout M5X18Mm Eh7500S
095 0119059870 Bout M5X18Mm P
096 141150-3 Koppeling Cpl Eh7500S A
097 5231016000 Krukashuis Assy Eh7500S
098 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
099 211064-1 Kogellager 6000 EBH341L P
100 413139-4 Pakking Krukash. Eh7500S
101 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
102 0119059870 Bout M5X18Mm P
103 125821-0 Vliegwiel Assy Eh7500S P
104 S020109118 Moer M6 Eh7500S P
105 125770-1 Tankdop Assy Eh7500S
106 125770-1 Tankdop Assy Eh7500S
107 125770-1 Tankdop Assy Eh7500S
108 424080-6 Dempingsrubber
109 451867-3 Brandstoftank EH7500S P
110 168568-3 Benzineslang Assy Eh7500S
111 345920-4 Slangklem Ebh253U
112 163518-3 Brandstoffilter Ms246.4 A
113 0119059350 Bout M5X20Mm Eh7500S
114 452197-5 Afstandbus Eh7500S
115 265791-2 Vleugelbout M4 Eh7500S
116 819818-6 Label Choke Eh7500S
117 451859-2 Luchtfilterdeksel Eh7500S
118 443157-8 Luchtfilter A Eh7500S
119 443158-6 Luchtfilter B Eh7500S
120 0119059710 Bout 5X60 Rbc310
121 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
122 126029-9 Plaat Tbv Luchtfilter Eh7500 A
123 412097-1 Opvoerslang Eh7500S
124 010155011 Brandstofpomp Ea4300F P
124 413158-0 Pakking, Carburateur A
125 346334-0 Kabelsteun Eh7500S
126 168569-1 Carburateur Eh7500S
127 WJ00096325 Schroef Eb7650Th
128 WJ00021158 Deksel Ea3201S A
129 168620-7 Membraam Ms246.4 A
130 442183-4 Pakking Ht2350/60D A
131 140661-5 Pomphuis Eh7500S *
132 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
133 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
134 5926002040 Membraam Onder Em4250 P
135 326005-5 Naald Eh7500S
136 213538-8 O-Ring 2 A
137 5206008030 SCHROEF P
138 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
139 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
140 257964-1 Seegering E-3 A
141 413147-5 Inlaatpakking Eh7500S
142 6014021000 Gas- & Controlekabel Eh7500S
143 168626-5 Gaskabel Eh7500S
144 264049-6 Moer M5 Em4250 A
145 451934-4 Blokkeerhandel Em4250 A
146 6195006050 Veer Rpt250 P
147 6215022030 Gashandelknop Em4250 P
148 6195006060 Schroef M4X20 Rpt250 P
149 0119059980 Bout 5X30 Em4250 P
152 346662-3 Verstevigingsplaat Eh7500S A
153 0023705000 Flensmoer M5
154 266572-7 Met.Schroef Ck Ms335.4U
036A 125773-5 Schaarmessen Ht-2475 P
036B 126285-1 Schaarmessen Ht-2475 A
036BD10 313211-1 Bus 5 Ht2350D
037A 264036-5 Borgmoer M6X10 Eh7500S
037B 264036-5 Borgmoer M6X10 Eh7500S
038A 346288-1 Eindkap Eh7500S*
038B 346668-1 Eindkap Eh7500S
039A 331894-5 Geleidingsstrip Eh7500S P
039B 332060-7 Geleidingsstrip Eh7500S A
040A 346257-2 Plaat Eh7500S P
040B 346667-3 Plaat Eh7500S A
041A 725163-8 Schaarmes A Eh7500S P
041B 725185-8 Schaarmes A Eh7500S P
042A 725164-6 Schaarmes B Eh7500S P
042B 725186-6 Schaarmes B Eh7500S P
043A 346257-2 Plaat Eh7500S P
043B 346667-3 Plaat Eh7500S A
044A 266578-5 Bout Tbv Schaarmes Eh7500S
044B 266578-5 Bout Tbv Schaarmes Eh7500S