Onderdelentekening voor HT6510 - 230 V Heggenschaar 65 cm

Nr Onderdeelnr Naam
001 450493-5 Schakelaarknop
1 450493-5 Schakelaarknop
002 233157-4 Drukveer 9
2 233157-4 Drukveer 9
003 450442-2 Handgreep (Voor)
3 450442-2 Handgreep (Voor)
004 158629-7 Handbescherming Cpl Ht5510 A
4 158629-7 Handbescherming Cpl Ht5510 A
005 265995-6 Tapschroef 4X18 P
5 265995-6 Tapschroef 4X18 P
006 911253-5 Schroef 5X30 A
6 911253-5 Schroef 5X30 A
007 865793-4 Naamplaat Ht6510
7 865793-4 Naamplaat Ht6510
008 188570-0 Huis
8 188570-0 Huis
009 417740-7 Beschermkap
9 417740-7 Beschermkap
010 233288-9 Drukveer 8 Rp0910
10 233288-9 Drukveer 8 Rp0910
011 268077-3 Schakelstang Uh45/55/65 A
11 268077-3 Schakelstang Uh45/55/65 A
012 417727-9 Kaphouder
12 417727-9 Kaphouder
013 417736-8 Hefboom
13 417736-8 Hefboom
014 417735-0 Drukplaatkap
14 417735-0 Drukplaatkap
015 268078-1 Pin 3
15 268078-1 Pin 3
016 417781-3 Pinhouder
16 417781-3 Pinhouder
017 233156-6 Drukveer 5
17 233156-6 Drukveer 5
018 927304000 Borgring 4Mm A
18 927304000 Borgring 4Mm A
019 417737-6 Hefboom
19 417737-6 Hefboom
020 417739-2 Stang
20 417739-2 Stang
021 233156-6 Drukveer 5
21 233156-6 Drukveer 5
022 417731-8 Schakelstang C
22 417731-8 Schakelstang C
023 265995-6 Tapschroef 4X18 P
23 265995-6 Tapschroef 4X18 P
024 687053-2 Klemstrip A
24 687053-2 Klemstrip A
025 450443-0 Schakelaarknop A
25 450443-0 Schakelaarknop A
026 233156-6 Drukveer 5
26 233156-6 Drukveer 5
027 417738-4 Hefboom
27 417738-4 Hefboom
028 643936-6 Koolborstelhouder Hp1500/2040
28 643936-6 Koolborstelhouder Hp1500/2040
029 191962-4 Koolborstel Set Cb-419
29 191962-4 Koolborstel Set Cb-419
030 594578-8 Veld Assy 220-240V
30 594578-8 Veld Assy 220-240V
031 210029-0 Kogellager 608Zz Bda341 P
031 210046-0 Kogellager 608Zz A
31 210029-0 Kogellager 608Zz Bda341 P
032 516499-4 Anker AssY 220-240V
32 516499-4 Anker AssY 220-240V
033 241858-0 Waaier 70 5704R
33 241858-0 Waaier 70 5704R
034 211062-5 Kogellager 6000Rd
34 211062-5 Kogellager 6000Rd
035 650522-6 Schakelaar P
35 650522-6 Schakelaar P
036 645105-5 Condensator 0.1Uf A
36 645105-5 Condensator 0.1Uf A
037 654531-7 Kroonsteen Rp0910
37 654531-7 Kroonsteen Rp0910
038 666246-4 Netsnoer 2X0,3 1,5Mtr
38 666246-4 Netsnoer 2X0,3 1,5Mtr
039 682503-2 Kabeltule 8-90
39 682503-2 Kabeltule 8-90
040 265995-6 Tapschroef 4X18 P
40 265995-6 Tapschroef 4X18 P
041 450445-6 Bovendeksel
41 450445-6 Bovendeksel
042 188570-0 Huis
42 188570-0 Huis
043 865793-4 Naamplaat Ht6510
43 865793-4 Naamplaat Ht6510
044 265995-6 Tapschroef 4X18 P
44 265995-6 Tapschroef 4X18 P
045 318257-2 Tandwielhuis
45 318257-2 Tandwielhuis
046 135217-7 Aandrijf Excentriek Ht55/6510
46 135217-7 Aandrijf Excentriek Ht55/6510
047 443142-1 Stofgeleiding
47 443142-1 Stofgeleiding
048 196688-3 Schaarmess. Set Cpl Buh650 A
48 196688-3 Schaarmess. Set Cpl Buh650 A
049 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
49 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
050 318265-3 Tandwielhuisdeksel
50 318265-3 Tandwielhuisdeksel
051 265182-7 Schroef 5X25
51 265182-7 Schroef 5X25
052 450440-6 Deksel Onder
52 450440-6 Deksel Onder
053 911148-2 Schroef 4X25 A
53 911148-2 Schroef 4X25 A
030A 654069-2 Aansluiting Motor Bo4555/56/65
048A 252103-8 Zeskant Borgmoer M5X8 A
048A 252184-2 Borgmoer M5X5mm P
048B 257717-8 Bus 5
048C 265181-9 Kruiskop Schroef M5X20Mm
048D 345205-8 Stootneus Ht5510/Uh45/55/65
048E 911208-0 Kruiskopschroef M5X10
048F 188605-7 Olie, Tube Ah3655