Onderdelentekening voor MG5300.4 - 4-takt ruggedragen bladblazer 52,5 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 412144-8 Bocht Eb/Pb7650
001 412144-8 Bocht Eb/Pb7650
002 213645-7 O-Ring Bbx7600 A
002 213645-7 O-Ring Bbx7600 A
003 852V99-1 Label Serienr Eb5300Th
003 852V99-1 Label Serienr Eb5300Th
005 803T61-7 Waarschuwingslabel
005 803T61-7 Waarschuwingslabel
006 801D19-4 Label Serienr Pe254.4
006 801D19-4 Label Serienr Pe254.4
008 457098-2 Waaierhuis Voorkant Eb5300Th
008 457098-2 Waaierhuis Voorkant Eb5300Th
010 922343-9 Bout M6X25 Ak3622
010 922343-9 Bout M6X25 Ak3622
011 240170-5 Waaier 243 Eb5300Th
011 240170-5 Waaier 243 Eb5300Th
012 922343-9 Bout M6X25 Ak3622
012 922343-9 Bout M6X25 Ak3622
013 457099-0 Waaierhuis Achter Eb5300Th
013 457099-0 Waaierhuis Achter Eb5300Th
014 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
014 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
017 232328-0 Drukveer 22 Eb5300Th
017 232328-0 Drukveer 22 Eb5300Th
018 454904-2 Veerhouder B Pb7650
018 454904-2 Veerhouder B Pb7650
019 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
019 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
022 232329-8 Drukveer 22 Eb5300Th
022 232329-8 Drukveer 22 Eb5300Th
023 454904-2 Veerhouder B Pb7650
023 454904-2 Veerhouder B Pb7650
024 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
024 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
025 161546-2 Draagriem Rechts D Mg5300.4
025 161546-2 Draagriem Rechts D Mg5300.4
026 161545-4 Draagriem Links D Mg5300.4
026 161545-4 Draagriem Links D Mg5300.4
027 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
027 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
028 144361-9 Motorkap Mg5300.4
028 144361-9 Motorkap Mg5300.4
028 898343-0 Waarschuw.Label Bbx/Pb7600.4
029 424909-6 Bougiekap Eb5300Th
029 424909-6 Bougiekap Eb5300Th
030 424620-0 Demper Pb7650
030 424620-0 Demper Pb7650
031 163532-9 Benzinefilter Bbx7600 A
031 163532-9 Benzinefilter Bbx7600 A
032 345920-4 Slangklem Ebh253U
032 345920-4 Slangklem Ebh253U
033 123788-6 Benzineslang Eb5300Th
033 123788-6 Benzineslang Eb5300Th
034 168396-6 Ontluchtingsventiel Bbx7600 A
034 168396-6 Ontluchtingsventiel Bbx7600 A
035 424505-0 DOORVOER PB7650 P
035 424505-0 DOORVOER PB7650 P
036 412120-2 SLANG 3X370 P
036 412120-2 SLANG 3X370 P
037 412114-7 SLANG 3X370MM P
037 412114-7 SLANG 3X370MM P
038 422137-7 Slangtule Eb7650Th
038 422137-7 Slangtule Eb7650Th
039 125728-0 Tankdop Assy Ms246.4 P
039 125728-0 Tankdop Assy Ms246.4 P
044 457086-9 Benzinetank Eb5300Th
044 457086-9 Benzinetank Eb5300Th
046 457097-4 Frame Eb5300Th
046 457097-4 Frame Eb5300Th
048 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
048 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
052 458158-3 Montagebus Bbx7600 A
052 6672500300 Montagebus Bbx7600 P
053 161567-4 Heupkussen Eb5300Th
053 161567-4 Heupkussen Eb5300Th
054 458158-3 Montagebus Bbx7600 A
054 6672500300 Montagebus Bbx7600 P
055 424678-9 Rubber Ring 25Mm Eb7650Th
055 424678-9 Rubber Ring 25Mm Eb7650Th
059 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
059 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
060 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
060 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
061 183F27-2 Gashendel Assy Eb5300Th
061 183F27-2 Gashendel Assy Eb5300Th
062 632J31-7 Draadboom A Eb5300Th
062 632J31-7 Draadboom A Eb5300Th
063 632J60-0 Draadboom B Eb5300Th
063 632J60-0 Draadboom B Eb5300Th
064 457105-1 Doorvoerslang Eb5300Th
064 457105-1 Doorvoerslang Eb5300Th
065 231469-9 Drukveer 4
065 231469-9 Drukveer 4
066 454899-9 Gashendel A Pb7650
066 454899-9 Gashendel A Pb7650
067 168843-7 Gaskabel Pb7650
067 168843-7 Gaskabel Pb7650
068 252126-6 Borgmoer M4X7Mm Mt070
068 252126-6 Borgmoer M4X7Mm Mt070
069 454924-6 Gaslink Pb7650
069 454924-6 Gaslink Pb7650
070 454900-0 Gashandel Eb7650Th
070 454900-0 Gashandel Eb7650Th
073 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
073 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
074 183F27-2 Gashendel Assy Eb5300Th
074 183F27-2 Gashendel Assy Eb5300Th
075 265762-9 Vleugelbout M5X30 Mt372 P
075 265762-9 Vleugelbout M5X30 Mt372 P
076 253052-2 Sluitring 12
076 253052-2 Sluitring 12
077 232330-3 Bladveer Eb5300Th
077 232330-3 Bladveer Eb5300Th
078 232331-1 Bladveer Eb5300Th
078 232331-1 Bladveer Eb5300Th
090 282025-8 Slangklem 100Mm
091 454934-3 Felxbuis Pb7650
092 282025-8 Slangklem 100Mm
093 161653-1 Verbindingsbuis Eb5300TH A
094 456400-6 Kabelhouder Eb7660Th
100 5975500000 Startpoelie Bbx7600 P
100 5975500000 Startpoelie Bbx7600 P
101 922232-8 Inbusbout M5X20 A
101 922232-8 Inbusbout M5X20 A
102 812A82-4 Model Label Mg5300.4
102 812A82-4 Model Label Mg5300.4
103 819430-2 Waarschuwingslabel Ms246.4
103 819430-2 Waarschuwingslabel Ms246.4
127 198420-1 Zuiger Set Eb5300Th
127 198420-1 Zuiger Set Eb5300Th
128 922232-8 Inbusbout M5X20 A
128 922232-8 Inbusbout M5X20 A
129 922232-8 Inbusbout M5X20 A
129 922232-8 Inbusbout M5X20 A
130 922232-8 Inbusbout M5X20 A
130 922232-8 Inbusbout M5X20 A
131 319465-8 Kleppendeksel Eb5300Th
131 319465-8 Kleppendeksel Eb5300Th
132 161520-0 Kleppendekselpakking Eb5300Th
132 161520-0 Kleppendekselpakking Eb5300Th
133 135893-7 Cilinderblok Eb5300Th
133 135893-7 Cilinderblok Eb5300Th
135 168652-4 Bougie Ek7650H
135 168652-4 Bougie Ek7650H
136 352020-3 Verdeler Er2650Lh/Pb7660
136 352020-3 Verdeler Er2650Lh/Pb7660
138 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
138 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
139 922332-4 Inbusbout M6X20 Lf1000
139 922332-4 Inbusbout M6X20 Lf1000
140 161521-8 Carterdekselpakking Eb5300Th
140 161521-8 Carterdekselpakking Eb5300Th
141 319464-0 Carterdeksel Eb5300Th
141 319464-0 Carterdeksel Eb5300Th
142 922232-8 Inbusbout M5X20 A
142 922232-8 Inbusbout M5X20 A
143 452047-4 Oliedop Ms246.4 A
143 452047-4 Oliedop Ms246.4 A
144 424343-0 Pakking Ms246.4 A
144 424343-0 Pakking Ms246.4 A
145 346398-4 Inlaat Membraam Ek7651H
145 346398-4 Inlaat Membraam Ek7651H
146 319467-4 Borgplaat Eb5300Th
146 319467-4 Borgplaat Eb5300Th
147 922232-8 Inbusbout M5X20 A
147 922232-8 Inbusbout M5X20 A
148 161522-6 Carterpakking Eb5300Th
148 161522-6 Carterpakking Eb5300Th
149 319466-6 Carter Eb5300Th
149 319466-6 Carter Eb5300Th
150 346452-4 Pakking Ek7650H A
150 346452-4 Pakking Ek7650H A
151 921412-3 Zeskantbout M8X12 A
151 921412-3 Zeskantbout M8X12 A
152 922232-8 Inbusbout M5X20 A
152 922232-8 Inbusbout M5X20 A
154 198421-9 Zuigerveerset Eb5300Th
154 198421-9 Zuigerveerset Eb5300Th
155 922232-8 Inbusbout M5X20 A
155 922232-8 Inbusbout M5X20 A
156 213231-4 Keerring 10 Hr4500C
156 213231-4 Keerring 10 Hr4500C
157 256331-7 Zuigerpen 11 Eb5300Th
157 256331-7 Zuigerpen 11 Eb5300Th
158 232316-7 Borgring 11Eb5300Th
158 232316-7 Borgring 11Eb5300Th
160 254001-2 Inlegspie 4
160 254001-2 Inlegspie 4
161 253374-0 Sluitring 35 Eb5300Th
161 253374-0 Sluitring 35 Eb5300Th
162 213088-3 Keerring 15 Eb5300Th
162 213088-3 Keerring 15 Eb5300Th
163 123748-8 Krukas Eb5300Th
163 123748-8 Krukas Eb5300Th
164 326795-0 Inlaatklep Eb5300Th
164 326795-0 Inlaatklep Eb5300Th
165 326796-8 Uitlaatklep Eb5300Th
165 326796-8 Uitlaatklep Eb5300Th
166 232315-9 Drukveer 12 Eb5300Th
166 232315-9 Drukveer 12 Eb5300Th
167 331966-6 Klepborgring Bbx7600 A
167 331966-6 Klepborgring Bbx7600 A
168 456999-1 Olieleiding Eb5300Th
168 456999-1 Olieleiding Eb5300Th
169 161523-4 Pakking Eb5300Th
169 161523-4 Pakking Eb5300Th
170 256866-8 Kleppenpen 2.5Mm Ms335.4U A
170 256866-8 Kleppenpen 2.5Mm Ms335.4U A
172 310739-0 Tuimelaar Lifter Eb5300Th
172 310739-0 Tuimelaar Lifter Eb5300Th
173 135894-5 Tuimelaartandw. Assy Eb5300Th
173 135894-5 Tuimelaartandw. Assy Eb5300Th
174 256196-7 Pen 5 Ls1013/1214F
174 256196-7 Pen 5 Ls1013/1214F
175 331987-8 Afstandbus Em4350Lh/Ms430.4
175 331987-8 Afstandbus Em4350Lh/Ms430.4
176 331967-4 Pasbus Bbx7600
176 331967-4 Pasbus Bbx7600
179 347077-7 Uitlaatpakking Eb5300Th
179 347077-7 Uitlaatpakking Eb5300Th
180 161518-7 Uitlaat Eb5300Th
180 161518-7 Uitlaat Eb5300Th
181 922332-4 Inbusbout M6X20 Lf1000
181 922332-4 Inbusbout M6X20 Lf1000
182 424105-6 Bougiedop Ebh253U A
182 424105-6 Bougiedop Ebh253U A
183 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
183 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
184 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
184 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
185 632J30-9 Draadboom A Eb5300Th
185 632J30-9 Draadboom A Eb5300Th
186 632J50-3 Draadboom B Eb5300Th
186 632J50-3 Draadboom B Eb5300Th
187 161411-5 Ontsteking Eb5300Th
187 161411-5 Ontsteking Eb5300Th
188 319391-1 Vliegwiel Eb5300Th
188 319391-1 Vliegwiel Eb5300Th
189 264054-3 Vliegwielmoer M10 Bbx7600 A
189 264054-3 Vliegwielmoer M10 Bbx7600 A
190 123863-8 Startinrichting Eb5300Th
190 123863-8 Startinrichting Eb5300Th
191 SG00000005 Schroef Dcs230T A
191 SG00000005 Schroef Dcs230T A
192 424516-5 Meeneemhuls Pb7650
192 424516-5 Meeneemhuls Pb7650
193 326200-7 Meenemer Pb7650
193 326200-7 Meenemer Pb7650
194 234257-3 Drukveer Pb7650
194 234257-3 Drukveer Pb7650
195 441075-4 STARTERWIEL PB7650 P
195 441075-4 STARTERWIEL PB7650 P
196 SG00000018 Spiraalveer Eb5300Th
196 SG00000018 Spiraalveer Eb5300Th
197 457302-9 Startinrichting Compl Eb5300Th
197 457302-9 Startinrichting Compl Eb5300Th
198 444043-6 Starterkoord Pb7650
198 444043-6 Starterkoord Pb7650
199 424361-8 Start Knop Rbc310 A
199 424361-8 Start Knop Rbc310 A
200 SG00000009 Stop Plaat Ps222Th A
200 SG00000009 Stop Plaat Ps222Th A
201 457088-5 Luchtfilterhuis Eb5300Th
201 457088-5 Luchtfilterhuis Eb5300Th
202 251481-3 Vleugelbout M5X20 A
202 251481-3 Vleugelbout M5X20 A
203 424896-9 Luchtfilter Element Eb5300Th
203 424896-9 Luchtfilter Element Eb5300Th
204 424898-5 Benzineleiding Eb5300Th
204 424898-5 Benzineleiding Eb5300Th
205 332075-4 Binnenring Ea3600F
205 332075-4 Binnenring Ea3600F
206 424897-7 Rubber Afdichtplaatje Eb5300Th
206 424897-7 Rubber Afdichtplaatje Eb5300Th
207 266385-6 Tapschroef 4X14 Ga7020 A
207 266385-6 Tapschroef 4X14 Ga7020 A
208 456994-1 Luchtgeleider Eb5300Th
208 456994-1 Luchtgeleider Eb5300Th
209 251496-0 Inbusbout M5X50Mm Eb5300Th
209 251496-0 Inbusbout M5X50Mm Eb5300Th
210 456995-9 Chokeplaat Eb5300Th P
210 456995-9 Chokeplaat Eb5300Th P
211 266385-6 Tapschroef 4X14 Ga7020 A
211 266385-6 Tapschroef 4X14 Ga7020 A
212 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
212 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
213 456993-3 Luchtfilterplaat Eb5300Th
213 456993-3 Luchtfilterplaat Eb5300Th
214 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
214 266420-0 Schroef 4X20 Hr2811
215 453502-9 Chokehendel Sp7650 P
215 453502-9 Chokehendel Sp7650 P
216 161519-5 Carburateurpakking Eb5300Th
216 161519-5 Carburateurpakking Eb5300Th
217 456996-7 Carburateur Beugel Eb5300Th
217 456996-7 Carburateur Beugel Eb5300Th
218 424900-4 Benzineslang Eb5300Th
218 424900-4 Benzineslang Eb5300Th
219 168398-2 OPVOERPOMP DCS230T A
219 168398-2 OPVOERPOMP DCS230T A
220 161517-9 Carburateur Eb5300Th
220 161517-9 Carburateur Eb5300Th
221 424623-4 Doorvoer
221 424623-4 Doorvoer
222 422084-2 Slang 5X55Mm
222 422084-2 Slang 5X55Mm
223 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
223 266326-2 Tap Schroef 4X18Mm
224 456401-4 Carburatorkap Eb7660Th
224 456401-4 Carburatorkap Eb7660Th
226 424901-2 Olieleiding 5-195 Eb5300Th
226 424901-2 Olieleiding 5-195 Eb5300Th
227 424899-3 Luchtfilterpakking Eb5300Th
227 424899-3 Luchtfilterpakking Eb5300Th
228 922232-8 Inbusbout M5X20 A
228 922232-8 Inbusbout M5X20 A
229 424623-4 Doorvoer
229 424623-4 Doorvoer
230 922232-8 Inbusbout M5X20 A
230 922232-8 Inbusbout M5X20 A
231 456997-5 Spruitstuk Eb5300Th
231 456997-5 Spruitstuk Eb5300Th
232 456998-3 Chokeklep Eb5300Th
232 456998-3 Chokeklep Eb5300Th
241 687682-1 Trekontlaster
241 687682-1 Trekontlaster
242 266385-6 Tapschroef 4X14 Ga7020 A
242 266385-6 Tapschroef 4X14 Ga7020 A
250 266795-7 Vastzetschroef Bbx7600 A
250 266795-7 Vastzetschroef Bbx7600 A
251 264065-8 Kabelstelmoer Rbc230-260-310 A
251 264065-8 Kabelstelmoer Rbc230-260-310 A
252 266704-6 Afstelschroef Rbc230 A
252 266704-6 Afstelschroef Rbc230 A
253 346491-4 Kabelsteun Rbc280 A
253 346491-4 Kabelsteun Rbc280 A
254 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
254 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
255 413140-9 Revet Ebh253U A
255 413140-9 Revet Ebh253U A
256 257964-1 Seegering E-3 A
256 257964-1 Seegering E-3 A
257 424444-4 Pakking Ring Rbc23/260/310 A
257 424444-4 Pakking Ring Rbc23/260/310 A
258 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
258 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
261 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
261 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
262 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
262 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
263 WJ00059242 Pomphuis Eb5300Th
263 WJ00059242 Pomphuis Eb5300Th
264 442183-4 Pakking Ht2350/60D A
264 442183-4 Pakking Ht2350/60D A
265 168620-7 Membraam Ms246.4 A
265 168620-7 Membraam Ms246.4 A
266 WJ00021158 Deksel Ea3201S A
266 WJ00021158 Deksel Ea3201S A
267 WJ00096325 Schroef Eb7650Th
267 WJ00096325 Schroef Eb7650Th
268 WJ00983160 Veer Ps222Th A
268 WJ00983160 Veer Ps222Th A
269 WJ00096424 Schroef Dcs230T/Ps222
269 WJ00096424 Schroef Dcs230T/Ps222
270 WJ00014477 Pen Dcs230T A
270 WJ00014477 Pen Dcs230T A
271 WJ00016648 Stelvork Ps222Th A
271 WJ00016648 Stelvork Ps222Th A
272 WJ00008282 Vlotternaald Ea3201S
272 WJ00008282 Vlotternaald Ea3201S
273 WJ00014070 Inlaatzeef Ea3201S A
273 WJ00014070 Inlaatzeef Ea3201S A
280 123986-2 Cilinderblok comple EB5300TH P
280 123986-2 Cilinderblok comple EB5300TH P
281 135838-5 Benzineleiding Compl Eb5300Th
281 135838-5 Benzineleiding Compl Eb5300Th
028C10 898343-0 Waarschuw.Label Bbx/Pb7600.4
052-1 458158-3 Montagebus Bbx7600 A
054-1 458158-3 Montagebus Bbx7600 A
100-1 161599-1 Startpoelie Bbx7600 A
210-1 458167-2 Chokeplaat Eb5300Th A
215-1 458165-6 Chokehendel Sp7650 A