Onderdelentekening voor MH-246.4DS - 4-takt Stokheggenschaar

Nr Onderdeelnr Naam
001 195626-2 Beugelhandgreep Er2650Lh
002 326036-4 As Mh-246.4Ds
003 141961-6 Steel Mh246.4Ds
004 126280-1 Opzetstuk Vast Mh246.4Ds
006 346467-1 Handgreepbevestiging Er2650Lh
007 346468-9 Handgreepbevestiging 33Mm
008 452841-4 Beugelhandgreep Er2650Lh
009 452843-0 Klemdeksel ER2650LH
010 801D19-4 Label Serienr Pe254.4
011 893388-3 Dolmar Logo Label At3623/30
015 801C62-7 Label Waarsch Mh-246.4Ds
016 922243-3 Inbusbout M5X25Mm Hm0860C
032 801P53-6 Label Uitstoot Me246 #
033 816567-6 Label Serien Er2650Lh
033 816567-6 Label Serien Er2650Lh
034 819430-2 Waarschuwingslabel Ms246.4
034 819430-2 Waarschuwingslabel Ms246.4
036 801C53-8 Label Mh-246.4Ds
036 801C53-8 Label Mh-246.4Ds
037 424434-7 Kap 24 Ey400Mp
038 125776-9 REGELHANDVAT EX2650LH P
038 126488-7 Controlehandel Assy Pe254.4 A
039 266429-2 Tapschroef 3X16 P
039 266130-9 Tapschroef 3X16 A
040 451595-0 Schakelknopkap Er2650Lh P
040 451595-0 Schakelknopkap Er2650Lh P
041 451594-2 Schakelknop A/U Er2650Lh P
041 451594-2 Schakelknop A/U Er2650Lh P
004-1 135703-8 Hegsch.opz.st Vast MH246 A
042 232251-9 Bladveer Ebh253U
042 232251-9 Bladveer Ebh253U
043 188832-6 Handgreepdeksel Er2650Lh P
043 188832-6 Handgreepdeksel Er2650Lh P
044 346248-3 Buisbeugel 24 Er2650Lh
044 346248-3 Buisbeugel 24 Er2650Lh
045 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
045 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
046 451593-4 Blokkeer-Knop Er2650Lh P
046 451593-4 Blokkeer-Knop Er2650Lh P
047 233541-3 Torsieveer 7 Ebh253U
047 233541-3 Torsieveer 7 Ebh253U
048 168571-4 Gaskabel Er2650Lh
048 168571-4 Gaskabel Er2650Lh
049 233540-5 Torsieveer 11 Ebh253U
049 233540-5 Torsieveer 11 Ebh253U
050 455313-8 Gashendel Pe254.4
050 451592-6 Gashendelknop Er2650Lh P
051 638714-7 Draadboom Er2650Lh P
051 638714-7 Draadboom Er2650Lh P
052 638713-9 Draadboom Er2650Lh P
052 638713-9 Draadboom Er2650Lh P
053 452071-7 Buitenkabel Er2650Lh
053 452071-7 Buitenkabel Er2650Lh
054 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
054 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
055 188832-6 Handgreepdeksel Er2650Lh P
055 188832-6 Handgreepdeksel Er2650Lh P
060 126202-1 Luchtfilterkap Er2650Lh P
060 126202-1 Luchtfilterkap Er2650Lh P
061 265791-2 Vleugelbout M4 Eh7500S
061 265791-2 Vleugelbout M4 Eh7500S
006-1 347094-7 Draadklem 24 Em2653Lh
062 443171-4 Voorfilter Cs-246.4
062 443171-4 Voorfilter Cs-246.4
063 443169-1 Luchtfilterelement Cs-246.4
063 443169-1 Luchtfilterelement Cs-246.4
064 266871-7 Inbusschroef M5X60Mm
064 266871-7 Inbusschroef M5X60Mm
065 126198-6 Luchtfilterhuis Er2650Lh P
066 162346-3 Scheidingsplaat Pb7660.4
066 162346-3 Scheidingsplaat Pb7660.4
067 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
067 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
068 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
068 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
069 422099-9 Luchtpijp Er2650Lh A
069 422099-9 Luchtpijp Er2650Lh A
070 325665-0 Verbindingsbus Ms246.4 A
070 325665-0 Verbindingsbus Ms246.4 A
071 442153-3 Inlaatpakking Ms246.4
071 442153-3 Inlaatpakking Ms246.4
072 266787-6 Inbusbout M5X18Mm Er2650Lh A
072 266787-6 Inbusbout M5X18Mm Er2650Lh A
073 451825-9 Klem Ms245.4
073 451825-9 Klem Ms245.4
074 451729-5 Spruitstuk Ms254.4
074 451729-5 Spruitstuk Ms254.4
075 213547-7 O-Ring 12 Ms246.4
075 213547-7 O-Ring 12 Ms246.4
076 422109-2 Ontluchtingspijp Ex2650
076 422109-2 Ontluchtingspijp Ex2650
077 345918-1 Slangklem Ebh253U A
077 345918-1 Slangklem Ebh253U A
078 318745-9 Kleppendeksel Ms246.4 A
078 318745-9 Kleppendeksel Ms246.4 A
079 922221-3 Inbusbout M5X16 A
079 922222-1 INBUSBOUT M5X16 A
080 453860-3 Kleppendeksel Bin Er2650Lh
080 453860-3 Kleppendeksel Bin Er2650Lh
081 162304-9 Kleppendekselpakking Ms246.4
081 162304-9 Kleppendekselpakking Ms246.4
082 424302-4 Bougiedop Eh7500S
082 424302-4 Bougiedop Eh7500S
083 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
083 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
084 168534-0 Bougie Ebh253U
084 168534-0 Bougie Ebh253U
085 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
085 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
086 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
086 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
087 256865-0 Kleppenpen 2.5Mm Ebh253U A
087 256865-0 Kleppenpen 2.5Mm Ebh253U A
088 325668-4 Klepborgring Ebh253U A
088 325668-4 Klepborgring Ebh253U A
089 451735-0 Koppelingstrommel Ms246.4 P
089 451735-0 Koppelingstrommel Ms246.4 P
090 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
090 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
091 450569-8 Afstandbus Ebh253U A
091 450569-8 Afstandbus Ebh253U A
092 961052-5 Borgring S-12
092 961052-5 Borgring S-12
093 210111-5 Kogellager 6201Llu P
093 210111-5 Kogellager 6201Llu P
094 962151-6 Borgring R-32 EBH341L P
094 962151-6 Borgring R-32 EBH341L P
095 168809-7 Koppelingstrommel Ms254.4 A
095 168809-7 Koppelingstrommel Ms254.4 A
096 266864-4 Inbusbout M6X25Mm A
096 266864-4 Inbusbout M6X25Mm A
097 267817-6 Sluitring 8 Ebh253U A
097 267817-6 Sluitring 8 Ebh253U A
098 126135-0 Koppeling Cpl Er2650Lh A
098 126135-0 Koppeling Cpl Er2650Lh A
099 168498-8 Koppelingschoen Ebh253U
099 168498-8 Koppelingschoen Ebh253U
100 231881-3 Trekveer 7 Er2650Lh A
100 231881-3 Trekveer 7 Er2650Lh A
101 267812-6 Sluitring 6 Ebh253U A
101 267812-6 Sluitring 6 Ebh253U A
102 264039-9 Borgmoer Ms246.4
102 264039-9 Borgmoer Ms246.4
103 318569-3 Vliegwiel Ms246.4U
103 318569-3 Vliegwiel Ms246.4U
104 444021-6 Slang Ms246.4 A
104 444021-6 Slang Ms246.4 A
105 266602-4 Inbusbout M4X20Mm Ms246.4 A
105 266602-4 Inbusbout M4X20Mm Ms246.4 A
106 452049-0 Afstandbus Ms246.4 A
106 452049-0 Afstandbus Ms246.4 A
107 161483-0 Ontsteking Em2653Lh A
107 168559-4 ONTSTEKING MS246.4 P
108 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
108 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
109 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
109 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
110 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
110 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
112 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
112 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
113 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
113 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
114 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
114 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
115 922221-3 Inbusbout M5X16 A
115 922222-1 INBUSBOUT M5X16 A
116 135478-9 Cilinderblok Assy Er2650Lh
116 135478-9 Cilinderblok Assy Er2650Lh
117 922221-3 Inbusbout M5X16 A
117 922222-1 INBUSBOUT M5X16 A
118 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
118 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
119 346331-6 Uitlaatpakking Ms246.4 A
119 346331-6 Uitlaatpakking Ms246.4 A
120 168554-4 Uitlaat Ms246.4
120 168554-4 Uitlaat Ms246.4
121 266440-4 Inbusbout M5X40Mm Ck DLS211 P
121 266440-4 Inbusbout M5X40Mm Ck DLS211 P
122 168483-1 Startpulley Bhx2501 A
122 168483-1 Startpulley Bhx2501 A
123 451731-8 Uitlaatplaat Ms246.4
123 451731-8 Uitlaatplaat Ms246.4
124 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
124 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
125 638707-4 Draadboom Ms246.4
125 638707-4 Draadboom Ms246.4
126 638708-2 Draadboom Ms246.4
126 638708-2 Draadboom Ms246.4
128 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
128 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
129 453569-7 Cilinderkap Ms246.4 A
129 453569-7 Cilinderkap Ms246.4 A
130 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
130 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
131 424082-2 Dempingsrubber
131 424082-2 Dempingsrubber
132 922211-6 Inbusbout M5X12
132 922211-6 Inbusbout M5X12
133 922226-3 Inbusbout M5X18Mm
133 922226-3 Inbusbout M5X18Mm
134 318249-1 Houder-, Pijp
134 318249-1 Houder-, Pijp
135 318250-6 Houder-, Pijp
135 318250-6 Houder-, Pijp
136 424083-0 Dempingsrubber
136 424083-0 Dempingsrubber
137 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
137 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
138 234108-0 Drukveer 9 A
138 234108-0 Drukveer 9 A
140 325669-2 UITLAATKLEP EBH253U P
140 325669-2 UITLAATKLEP EBH253U P
143 326367-1 Inlaatklep Ebh253U A
143 325670-7 INLAATKLEP EBH253U P
144 196595-0 Zuigerveerset Ebh253U A
144 195145-8 OLIESCHRAAPVEERS. EBH253U P
147 318441-9 Zuiger Ebh253U A
147 318441-9 Zuiger Ebh253U A
148 254040-2 Inlegspie 3 Ms355.4U A
148 254040-2 Inlegspie 3 Ms355.4U A
149 123774-7 Krukas Em2653Lh A
149 126359-8 KRUKAS MS246.4 P
150 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
150 213148-1 Oliekeerring10 EBH253U A
151 267400-9 Sluitring 23 Ebh253U A
151 267400-9 Sluitring 23 Ebh253U A
152 213147-3 Keering 12 EBH253U A
152 213147-3 Keering 12 EBH253U A
153 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
153 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
154 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
154 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
155 162345-5 Carterpakking Er2650Lh A
155 162345-5 Carterpakking Er2650Lh A
156 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
156 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
157 318910-0 Borgplaat Er2650Lh
157 318910-0 Borgplaat Er2650Lh
158 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
158 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
159 318588-9 Karterdeksel Ms246.4
159 318588-9 Karterdeksel Ms246.4
160 922221-3 Inbusbout M5X16 A
160 922222-1 INBUSBOUT M5X16 A
161 424344-8 Stootbuffer Ms246.4
161 424344-8 Stootbuffer Ms246.4
162 346305-7 Pakkingring Ms246.4 A
162 346305-7 Pakkingring Ms246.4 A
163 266611-3 Cartebout M6X8Mm Ms246.4
163 266611-3 Cartebout M6X8Mm Ms246.4
164 213548-5 O-Ring 20 Ms246.4
164 213548-5 O-Ring 20 Ms246.4
165 325665-0 Verbindingsbus Ms246.4 A
165 325665-0 Verbindingsbus Ms246.4 A
166 282020-8 Slangklem Ebh253U A
166 282020-8 Slangklem Ebh253U A
167 325666-8 Oliegewicht Ebh253U A
167 325666-8 Oliegewicht Ebh253U A
168 424301-6 Olieleiding Ms246.4
168 424301-6 Olieleiding Ms246.4
169 452047-4 Oliedop Ms246.4 A
169 452047-4 Oliedop Ms246.4 A
170 424343-0 Pakking Ms246.4 A
170 424343-0 Pakking Ms246.4 A
171 452048-2 Oliepijp Ms246.4
171 452048-2 Oliepijp Ms246.4
172 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
172 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
173 125728-0 Tankdop Assy Ms246.4 P
173 125728-0 Tankdop Assy Ms246.4 P
175 168755-4 Opvoerslang Er2650Lh A
175 168755-4 Opvoerslang Er2650Lh A
176 282020-8 Slangklem Ebh253U A
176 282020-8 Slangklem Ebh253U A
177 163518-3 Brandstoffilter Ms246.4 A
177 163518-3 Brandstoffilter Ms246.4 A
178 451736-8 Benzinetank Ms246.4
178 451736-8 Benzinetank Ms246.4
179 424080-6 Dempingsrubber
179 424080-6 Dempingsrubber
180 424081-4 Dempingsrubber
180 424081-4 Dempingsrubber
181 451737-6 Tanksteun Ms246.4
181 451737-6 Tanksteun Ms246.4
182 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
182 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
183 195308-6 Startinrichting Er2650Lh A
183 195308-6 Startinrichting Er2650Lh A
184 424319-7 Startergreep Ebh253U A
184 424319-7 Startergreep Ebh253U A
185 424359-5 Stootbuffer Ms246.4 A
185 424359-5 Stootbuffer Ms246.4 A
187 266585-8 Parker 5X12Mm Ck A
187 266585-8 Parker 5X12Mm Ck A
188 325923-4 Swing Arm Eh490V A
188 325923-4 Swing Arm Eh490V A
189 451938-6 Binnenbus Eh490V/Bhx2501 A
189 451938-6 Binnenbus Eh490V/Bhx2501 A
190 451937-8 Startkoordtrommel Em4250 A
190 451937-8 Startkoordtrommel Em4250 A
191 232258-5 Starterveer Ebh253U A
191 232258-5 Starterveer Ebh253U A
192 444023-2 Starterkoord Er2650Lh
192 444023-2 Starterkoord Er2650Lh
193 451733-4 Kap Tbv Startinr Er2650Lh P
193 451733-4 Kap Tbv Startinr Er2650Lh P
194 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
194 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
196 891121-7 Label Dolmar Ms246.4
196 891121-7 Label Dolmar Ms246.4
197 168762-7 Carburateur Ex2650 A
197 168762-7 Carburateur Ex2650 A
198 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
198 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
199 413140-9 Revet Ebh253U A
199 413140-9 Revet Ebh253U A
200 266581-6 Met.Schroef Ph2 M3X18Mm Ck P
200 266581-6 Met.Schroef Ph2 M3X18Mm Ck P
201 257964-1 Seegering E-3 A
201 257964-1 Seegering E-3 A
202 213538-8 O-Ring 2 A
202 213538-8 O-Ring 2 A
203 325985-2 Gasnaald Ms246.4
203 325985-2 Gasnaald Ms246.4
204 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
204 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
205 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
205 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
206 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
206 168575-6 Pompmembraam Ebh253U P
207 141737-1 Pomphuis Ex2650/Lt246
207 141737-1 Pomphuis Ex2650/Lt246
208 352021-1 Zeef Carb. Me246
208 352021-1 Zeef Carb. Me246
209 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
209 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
210 168620-7 Membraam Ms246.4 A
210 168620-7 Membraam Ms246.4 A
211 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
211 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
212 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
212 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
213 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
213 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
214 266582-4 Parker 3X24Mm Ck A
214 266582-4 Parker 3X24Mm Ck A
215 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
215 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
216 800F73-7 Label Indicatie Cs246
216 800F73-7 Label Indicatie Cs246
217 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
217 941151-9 Sluitring 6X12Mm A
218 443170-6 Dempingsvilt Pe254.4
223 266427-6 Tapschroef 4X12 Ms246.4
223 266427-6 Tapschroef 4X12 Ms246.4
224 452219-1 Chokeplaat Ms246.4
224 452219-1 Chokeplaat Ms246.4
231 452220-6 Chokehandel Ms246.4
231 452220-6 Chokehandel Ms246.4
232 266007-8 Tapschroef Pt3X10 A
232 266007-8 Tapschroef Pt3X10 A
233 352020-3 Verdeler Er2650Lh/Pb7660
233 352020-3 Verdeler Er2650Lh/Pb7660
234 453865-3 Verdeelblok Er2650Lh/Pb7660
234 453865-3 Verdeelblok Er2650Lh/Pb7660
235 453862-9 Carterplaat Er2650Lh
235 453862-9 Carterplaat Er2650Lh
236 346732-8 Drukplaat Mh246.4D
236 346732-8 Drukplaat Mh246.4D
237 266887-2 Met.Schr M4X17Mm
238 442199-9 Pakking En4950H
238 442199-9 Pakking En4950H
239 931102-0 Zeskantmoer M4 A
239 931102-0 Zeskantmoer M4 A
240 346730-2 Carburateursteun En4950H
240 346730-2 Carburateursteun En4950H
251 962113-4 Seegering R24 Btp140 A
251 962103-7 BORGRING R-24 GN900 P
252 961005-4 Borgring S-9
252 961005-4 Borgring S-9
253 210049-4 Kogellager 609Zz A
253 210049-4 Kogellager 609Zz A
254 227608-7 Tandwiel 10 Mh246.4Ds
254 227608-7 Tandwiel 10 Mh246.4Ds
255 922241-7 Inbusbout M5X25Mm
255 922241-7 Inbusbout M5X25Mm
256 922211-6 Inbusbout M5X12
256 922211-6 Inbusbout M5X12
257 141941-2 Tandwielhuis Mh246.4Ds
257 141941-2 Tandwielhuis Mh246.4Ds
257 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A
258 266818-1 Inbusbout M8X8Mm
258 266818-1 Inbusbout M8X8Mm
259 264090-9 Moer M5X8
259 264090-9 Moer M5X8
260 266833-5 Met.Schr M5X14Mm
260 266833-5 Met.Schr M5X14Mm
261 346663-1 Verbindingsplaat Mh246.4Ds A
261 346663-1 Verbindingsplaat Mh246.4Ds A
262 915211-3 Met.Schr. M5X12Mm Ht2350D
262 915211-3 Met.Schr. M5X12Mm Ht2350D
263 454672-7 Bladgeleider Ht2350D A
263 454672-7 Bladgeleider Ht2350D A
264 210049-4 Kogellager 609Zz A
264 210049-4 Kogellager 609Zz A
265 326257-8 As Mh246.4Ds
265 326257-8 As Mh246.4Ds
266 227609-5 Tandwiel 47 Mh246.4Ds
266 227609-5 Tandwiel 47 Mh246.4Ds
267 211067-5 Kogellager 6200 P
267 211067-5 Kogellager 6200 P
268 318972-8 Lagerhuis Mh246.4Ds
268 318972-8 Lagerhuis Mh246.4Ds
269 266437-3 Inbusbout M4X16 A
269 265490-6 Zeskantbout M4x16Mmm P
270 346658-4 Aandrijfplaat En4950H
270 346658-4 Aandrijfplaat En4950H
271 346251-4 Drijfstang Eh7500S
271 346251-4 Drijfstang Eh7500S
272 332055-0 Krukas Mh246.4Ds
272 332055-0 Krukas Mh246.4Ds
273 346251-4 Drijfstang Eh7500S
273 346251-4 Drijfstang Eh7500S
274 346256-4 Houder Eh7500S
274 346256-4 Houder Eh7500S
275 922256-4 Inbusbout M5X35Mm
275 922256-4 Inbusbout M5X35Mm
276 443159-4 Afdichting Eh7500S
276 443159-4 Afdichting Eh7500S
277 346658-4 Aandrijfplaat En4950H
277 346658-4 Aandrijfplaat En4950H
278 423457-2 Karterpakking Mh246.4Ds
278 423457-2 Karterpakking Mh246.4Ds
279 318973-6 Karterdeksel Mh246.4Ds
279 318973-6 Karterdeksel Mh246.4Ds
280 922126-7 Inbusbout M4X16
280 922126-7 Inbusbout M4X16
281 332059-2 Geleideplaat Mh246.4Ds
281 332059-2 Geleideplaat Mh246.4Ds
282 264089-4 Moer M6X10
282 264089-4 Moer M6X10
283 346666-5 Drukplaat Mh246.4Ds A
283 346666-5 Drukplaat Mh246.4Ds A
284 725184-0 Mesblad 590Mm Mh246.4Ds
284 725184-0 Mesblad 590Mm Mh246.4Ds
285 313195-3 Glijbus 5mm EH7500S
285 313195-3 Glijbus 5mm EH7500S
286 725184-0 Mesblad 590Mm Mh246.4Ds
286 725184-0 Mesblad 590Mm Mh246.4Ds
287 346666-5 Drukplaat Mh246.4Ds A
287 346666-5 Drukplaat Mh246.4Ds A
288 266824-6 Inbusbout M6X20Mm
288 266824-6 Inbusbout M6X20Mm
289 346629-1 Neusstuk En4950H
289 346629-1 Neusstuk En4950H
290 266075-1 Zeskantbout M5X6
290 266075-1 Zeskantbout M5X6
038-1 126488-7 Controlehandel Assy Pe254.4 A
050-1 455313-8 Gashendel Pe254.4
060-1 123499-3 Luchtfilterkap Er2650Lh A
091-1 450569-8 Afstandbus Ebh253U A
095-1 161588-6 Koppelingstrommel Ex2650L A
099-1 161332-1 KOPPELINGSSCHOEN EN4951SH P
102-1 264039-9 Borgmoer Ms246.4
116-1 135478-9 Cilinderblok Assy Er2650Lh
140-1 326366-3 Uitlaatklep Ebh253U A
143-1 326367-1 Inlaatklep Ebh253U A
149-1 123774-7 Krukas Em2653Lh A
150-1 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
152-1 213089-1 Keerring Em2653Lh P
166-1 282020-8 Slangklem Ebh253U A
167-1 325666-8 Oliegewicht Ebh253U A
168-1 125805-8 Olieleiding Em2654Lh
168-1 424301-6 Olieleiding Ms246.4
200-1 WJ00096364 Schroef Dcs230T/Ps222 A
206-1 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
237-1 266927-6 Met.Schr M4X20Mm
237A 266927-6 Met.Schr M4X20Mm
240-1 346730-2 Carburateursteun En4950H
257A 263002-9 Rubber Pen 4 6413 A