Onderdelentekening voor MS-246.4UE - 4-takt Bosmaaier 25,4 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 125775-1 Gas/ Controlehandel Ms246.4
1 125775-1 Gas/ Controlehandel Ms246.4
002 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
2 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
003 188656-0 Handgreep Set Ms246.4 P
3 188656-0 Handgreep Set Ms246.4 P
004 638705-8 Aansluitkabel Ms246.4
4 638705-8 Aansluitkabel Ms246.4
005 451081-1 Kabelhouder Ebh253U
5 451081-1 Kabelhouder Ebh253U
006 452005-0 Kabelbeschermer Ms246.4
6 452005-0 Kabelbeschermer Ms246.4
007 168570-6 Gaskabel Ms246.4U
7 168570-6 Gaskabel Ms246.4U
008 451083-7 Ontsluithendel Ebh253U
8 451083-7 Ontsluithendel Ebh253U
009 233541-3 Torsieveer 7 Ebh253U
9 233541-3 Torsieveer 7 Ebh253U
010 233540-5 Torsieveer 11 Ebh253U
10 233540-5 Torsieveer 11 Ebh253U
011 451084-5 Gashendel Ebh253U
11 451084-5 Gashendel Ebh253U
012 125544-0 Gas/ Controlehandel Ebh253U
12 125544-0 Gas/ Controlehandel Ebh253U
013 451082-9 Schakelhendel Ebh253U *
13 451082-9 Schakelhendel Ebh253U *
014 232251-9 Bladveer Ebh253U
14 232251-9 Bladveer Ebh253U
015 188656-0 Handgreep Set Ms246.4 P
15 188656-0 Handgreep Set Ms246.4 P
016 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
16 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
017 188659-4 Handgreep Set Bbc231U
17 188659-4 Handgreep Set Bbc231U
018 188659-4 Handgreep Set Bbc231U
18 188659-4 Handgreep Set Bbc231U
019 911256-9 Schroef 5X35
19 911256-9 Schroef 5X35
020 331862-8 Handgreepbuis Ebh253U
20 331862-8 Handgreepbuis Ebh253U
021 168524-3 STERKNOP 57MM EBH253U P
21 168524-3 STERKNOP 57MM EBH253U P
022 318429-9 Handgreepbeugel Ebh253U
22 318429-9 Handgreepbeugel Ebh253U
023 318428-1 Handgreephouder Ebh253U
23 318428-1 Handgreephouder Ebh253U
024 233202-5 Drukveer 20 Ebh253U
24 233202-5 Drukveer 20 Ebh253U
025 318427-3 Buishouder Ebh253U
25 318427-3 Buishouder Ebh253U
026 318426-5 Buisbeugel Ebh253U
26 318426-5 Buisbeugel Ebh253U
027 922241-7 Inbusbout M5X25Mm
27 922241-7 Inbusbout M5X25Mm
028 195143-2 Draagoog Ebh253U
28 195143-2 Draagoog Ebh253U
029 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
29 911233-1 Kruiskopschroef 5X20
030 422049-4 Bescherming Ebh254.Ue
30 422049-4 Bescherming Ebh254.Ue
031 140431-2 Steel Cpl Ms246.4
31 140431-2 Steel Cpl Ms246.4
032 891176-2 Waarschuwingslabel Ms246.4
32 891176-2 Waarschuwingslabel Ms246.4
034 911256-9 Schroef 5X35
34 911256-9 Schroef 5X35
035 324893-4 As Ebh253U P
35 324893-4 As Ebh253U P
036 922206-9 Inbusbout M5X10 Lh1040F
36 922206-9 Inbusbout M5X10 Lh1040F
037 123833-7 Tandwielhuisset Ebh253U A
37 123833-7 Tandwielhuisset Ebh253U A
040 210049-4 Kogellager 609Zz A
40 210049-4 Kogellager 609Zz A
041 961005-4 Borgring S-9
41 961005-4 Borgring S-9
042 962113-4 Seegering R24 Btp140 A
42 962113-4 Seegering R24 Btp140 A
043 922241-7 Inbusbout M5X25Mm
43 922241-7 Inbusbout M5X25Mm
044 265590-2 Inbusbout M8X10Mm Ebh253U
44 265590-2 Inbusbout M8X10Mm Ebh253U
045 211019-6 Kogellager 626
45 211019-6 Kogellager 626
046 188902-1 Tandwielset At3623 P
46 188902-1 Tandwielset At3623 P
049 211138-8 Kogellager 6001LLU
49 211138-8 Kogellager 6001LLU
050 962106-1 Borgring R-28 A
50 962106-1 Borgring R-28 A
051 331861-0 Beschermring BBC231U P
51 331861-0 Beschermring BBC231U P
052 346084-7 Borgring Ebh253U P
052 346355-2 Borgring Ebh253U A
52 346084-7 Borgring Ebh253U P
053 168526-9 Beschermkom Ebh253U A
53 168526-9 Beschermkom Ebh253U A
054 264025-0 Moer M10 Ms245.4Ue A
54 264025-0 Moer M10 Ms245.4Ue A
055 452260-4 Beschermkap Mes Ebh253U A
55 452260-4 Beschermkap Mes Ebh253U A
056 451097-6 Afdekkap Tbv Klem Ebh253U
56 451097-6 Afdekkap Tbv Klem Ebh253U
057 266280-0 Inbusschroef M6X25
57 266280-0 Inbusschroef M6X25
058 347012-5 Klem Voor Kap 24 Em2653Lh
58 347012-5 Klem Voor Kap 24 Em2653Lh
060 125746-8 LUCHTFILTER KAP MS246.4 P
60 125746-8 LUCHTFILTER KAP MS246.4 P
061 265791-2 Vleugelbout M4 Eh7500S
61 265791-2 Vleugelbout M4 Eh7500S
062 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
62 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
063 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
63 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
064 266618-9 Inbusbout M5X60Mm Ms246.4
64 266618-9 Inbusbout M5X60Mm Ms246.4
065 126004-5 Luchtfilterhuis Ebh246.4 P
65 126004-5 Luchtfilterhuis Ebh246.4 P
066 162300-7 Scheidingsplaat Ms246.4 P
66 162300-7 Scheidingsplaat Ms246.4 P
067 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
67 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
068 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
68 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
069 422062-2 Luchtpijp Ms246.4 P
69 422062-2 Luchtpijp Ms246.4 P
070 325665-0 Verbindingsbus Ms246.4 A
70 325665-0 Verbindingsbus Ms246.4 A
071 442153-3 Inlaatpakking Ms246.4
71 442153-3 Inlaatpakking Ms246.4
072 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
72 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
073 451825-9 Klem Ms245.4
73 451825-9 Klem Ms245.4
074 451729-5 Spruitstuk Ms254.4
74 451729-5 Spruitstuk Ms254.4
075 213547-7 O-Ring 12 Ms246.4
75 213547-7 O-Ring 12 Ms246.4
076 422055-9 Ontluchtingspijp Ms335.4U A
76 422055-9 Ontluchtingspijp Ms335.4U A
077 0031432000 BINNEN BORGRING RBC260-310 P
77 0031432000 BINNEN BORGRING RBC260-310 P
078 318745-9 Kleppendeksel Ms246.4 A
78 318745-9 Kleppendeksel Ms246.4 A
079 266570-1 Met.Schroef Ck Inb M5X16Mm P
79 266570-1 Met.Schroef Ck Inb M5X16Mm P
080 452795-5 Kleppendeksel Inw Ms246.4 P
80 452795-5 Kleppendeksel Inw Ms246.4 P
081 162304-9 Kleppendekselpakking Ms246.4
81 162304-9 Kleppendekselpakking Ms246.4
082 424302-4 Bougiedop Eh7500S
82 424302-4 Bougiedop Eh7500S
083 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
83 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
084 168534-0 Bougie Ebh253U
84 168534-0 Bougie Ebh253U
085 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
85 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
086 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
86 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
087 256865-0 Kleppenpen 2.5Mm Ebh253U A
87 256865-0 Kleppenpen 2.5Mm Ebh253U A
088 325668-4 Klepborgring Ebh253U A
88 325668-4 Klepborgring Ebh253U A
089 451735-0 Koppelingstrommel Ms246.4 P
89 451735-0 Koppelingstrommel Ms246.4 P
090 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
90 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
091 450569-8 Afstandbus Ebh253U A
91 450569-8 Afstandbus Ebh253U A
092 961052-5 Borgring S-12
92 961052-5 Borgring S-12
093 210111-5 Kogellager 6201Llu P
93 210111-5 Kogellager 6201Llu P
094 962151-6 Borgring R-32 EBH341L P
94 962151-6 Borgring R-32 EBH341L P
095 168609-5 Koppelingstrommel Ms254.4 P
95 168609-5 Koppelingstrommel Ms254.4 P
096 266864-4 Inbusbout M6X25Mm A
96 266864-4 Inbusbout M6X25Mm A
097 267817-6 Sluitring 8 Ebh253U A
97 267817-6 Sluitring 8 Ebh253U A
098 125518-1 Koppeling Cpl Ms246.4 P
98 125518-1 Koppeling Cpl Ms246.4 P
099 168498-8 Koppelingschoen Ebh253U
99 168498-8 Koppelingschoen Ebh253U
100 231881-3 Trekveer 7 Er2650Lh A
100 231881-3 Trekveer 7 Er2650Lh A
101 267812-6 Sluitring 6 Ebh253U A
101 267812-6 Sluitring 6 Ebh253U A
102 264039-9 Borgmoer Ms246.4
102 264039-9 Borgmoer Ms246.4
103 318569-3 Vliegwiel Ms246.4U
103 318569-3 Vliegwiel Ms246.4U
104 444021-6 Slang Ms246.4 A
104 444021-6 Slang Ms246.4 A
105 266602-4 Inbusbout M4X20Mm Ms246.4 A
105 266602-4 Inbusbout M4X20Mm Ms246.4 A
106 452049-0 Afstandbus Ms246.4 A
106 452049-0 Afstandbus Ms246.4 A
107 161483-0 Ontsteking Em2653Lh A
107 161483-0 Ontsteking Em2653Lh A
108 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
108 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
109 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
109 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
110 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
110 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
112 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
112 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
113 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
113 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
114 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
114 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
115 266570-1 Met.Schroef Ck Inb M5X16Mm P
115 266570-1 Met.Schroef Ck Inb M5X16Mm P
116 135478-9 Cilinderblok Assy Er2650Lh
116 135478-9 Cilinderblok Assy Er2650Lh
117 266570-1 Met.Schroef Ck Inb M5X16Mm P
117 266570-1 Met.Schroef Ck Inb M5X16Mm P
118 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
118 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
119 346331-6 Uitlaatpakking Ms246.4 A
119 346331-6 Uitlaatpakking Ms246.4 A
120 168554-4 Uitlaat Ms246.4
120 168554-4 Uitlaat Ms246.4
121 266440-4 Inbusbout M5X40Mm Ck DLS211 P
121 266440-4 Inbusbout M5X40Mm Ck DLS211 P
122 168471-8 Poelie Ebh253U A
122 168471-8 Poelie Ebh253U A
123 451731-8 Uitlaatplaat Ms246.4
123 451731-8 Uitlaatplaat Ms246.4
124 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
124 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
125 638707-4 Draadboom Ms246.4
125 638707-4 Draadboom Ms246.4
126 638708-2 Draadboom Ms246.4
126 638708-2 Draadboom Ms246.4
128 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
128 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
129 453569-7 Cilinderkap Ms246.4 A
129 453569-7 Cilinderkap Ms246.4 A
130 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
130 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
131 424082-2 Dempingsrubber
131 424082-2 Dempingsrubber
132 922211-6 Inbusbout M5X12
132 922211-6 Inbusbout M5X12
133 922226-3 Inbusbout M5X18Mm
133 922226-3 Inbusbout M5X18Mm
134 318249-1 Houder-, Pijp
135 318250-6 Houder-, Pijp
135 318250-6 Houder-, Pijp
136 424083-0 Dempingsrubber
136 424083-0 Dempingsrubber
137 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
137 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
138 234108-0 Drukveer 9 A
138 234108-0 Drukveer 9 A
140 325669-2 UITLAATKLEP EBH253U P
140 325669-2 UITLAATKLEP EBH253U P
143 326367-1 Inlaatklep Ebh253U A
143 326367-1 Inlaatklep Ebh253U A
144 257298-2 ZUIGERVEER 34 "TOP" MS246.4 P
144 257298-2 ZUIGERVEER 34 "TOP" MS246.4 P
145 257299-0 Zuigerveer 34 Mid Ms246.4 P
145 257299-0 Zuigerveer 34 Mid Ms246.4 P
146 257300-1 Zuigerveer 34 Ms246.4 P
146 257300-1 Zuigerveer 34 Ms246.4 P
147 318441-9 Zuiger Ebh253U A
147 318441-9 Zuiger Ebh253U A
148 254040-2 Inlegspie 3 Ms355.4U A
148 254040-2 Inlegspie 3 Ms355.4U A
149 135406-4 Krukas Ms246.4 P
149 135406-4 Krukas Ms246.4 P
150 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
150 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
151 267400-9 Sluitring 23 Ebh253U A
151 267400-9 Sluitring 23 Ebh253U A
152 213147-3 Keering 12 EBH253U A
152 213147-3 Keering 12 EBH253U A
153 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
153 257781-9 Zuigerpen Ebh253U A
154 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
154 233976-8 Borgring Tbv Z-Pen Ebh253U A
155 162323-5 Karterpakking Ms246.4 P
155 162323-5 Karterpakking Ms246.4 P
156 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
156 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
157 318590-2 Borgplaat Ms245.4
157 318590-2 Borgplaat Ms245.4
158 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
158 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
159 318588-9 Karterdeksel Ms246.4
159 318588-9 Karterdeksel Ms246.4
160 266570-1 Met.Schroef Ck Inb M5X16Mm P
160 266570-1 Met.Schroef Ck Inb M5X16Mm P
161 424344-8 Stootbuffer Ms246.4
161 424344-8 Stootbuffer Ms246.4
162 346305-7 Pakkingring Ms246.4 A
162 346305-7 Pakkingring Ms246.4 A
163 266611-3 Cartebout M6X8Mm Ms246.4
163 266611-3 Cartebout M6X8Mm Ms246.4
164 213548-5 O-Ring 20 Ms246.4
164 213548-5 O-Ring 20 Ms246.4
165 325898-7 Verbindingsbus Ms246.4 P
165 325898-7 Verbindingsbus Ms246.4 P
166 282020-8 Slangklem Ebh253U A
166 282020-8 Slangklem Ebh253U A
167 325666-8 Oliegewicht Ebh253U A
167 325666-8 Oliegewicht Ebh253U A
168 424301-6 Olieleiding Ms246.4
168 424301-6 Olieleiding Ms246.4
169 452047-4 Oliedop Ms246.4 A
169 452047-4 Oliedop Ms246.4 A
170 424343-0 Pakking Ms246.4 A
170 424343-0 Pakking Ms246.4 A
171 452048-2 Oliepijp Ms246.4
171 452048-2 Oliepijp Ms246.4
172 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
172 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
173 125728-0 Tankdop Assy Ms246.4 P
173 125728-0 Tankdop Assy Ms246.4 P
174 125728-0 Tankdop Assy Ms246.4 P
174 125728-0 Tankdop Assy Ms246.4 P
175 168555-2 BENZINESLANG MS246.4 P
175 168555-2 BENZINESLANG MS246.4 P
176 282020-8 Slangklem Ebh253U A
176 282020-8 Slangklem Ebh253U A
177 163518-3 Brandstoffilter Ms246.4 A
177 163518-3 Brandstoffilter Ms246.4 A
178 451736-8 Benzinetank Ms246.4
178 451736-8 Benzinetank Ms246.4
179 424080-6 Dempingsrubber
179 424080-6 Dempingsrubber
180 424081-4 Dempingsrubber
180 424081-4 Dempingsrubber
181 451737-6 Tanksteun Ms246.4
181 451737-6 Tanksteun Ms246.4
182 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
182 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
183 195309-4 Startinrichting Ms246.4
183 195309-4 Startinrichting Ms246.4
184 424319-7 Startergreep Ebh253U A
184 424319-7 Startergreep Ebh253U A
185 424359-5 Stootbuffer Ms246.4 A
185 424359-5 Stootbuffer Ms246.4 A
187 266585-8 Parker 5X12Mm Ck A
187 266585-8 Parker 5X12Mm Ck A
188 233578-0 Dempingsveer Ms246.4 A
188 233578-0 Dempingsveer Ms246.4 A
189 452275-1 Nokkenplaat Ms246.4
189 452275-1 Nokkenplaat Ms246.4
190 452274-3 Koordhaspel Ms246.4
190 452274-3 Koordhaspel Ms246.4
191 232258-5 Starterveer Ebh253U A
191 232258-5 Starterveer Ebh253U A
192 444024-0 Starterkoord Ms246.4 A
192 444024-0 Starterkoord Ms246.4 A
193 195309-4 Startinrichting Ms246.4
193 195309-4 Startinrichting Ms246.4
194 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
194 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
196 891121-7 Label Dolmar Ms246.4
196 891121-7 Label Dolmar Ms246.4
197 168762-7 Carburateur Ex2650 A
197 168762-7 Carburateur Ex2650 A
198 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
198 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
199 413140-9 Revet Ebh253U A
199 413140-9 Revet Ebh253U A
200 266581-6 Met.Schroef Ph2 M3X18Mm Ck P
200 266581-6 Met.Schroef Ph2 M3X18Mm Ck P
201 257964-1 Seegering E-3 A
201 257964-1 Seegering E-3 A
202 213538-8 O-Ring 2 A
202 213538-8 O-Ring 2 A
203 325985-2 Gasnaald Ms246.4
203 325985-2 Gasnaald Ms246.4
204 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
204 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
205 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
205 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
206 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
206 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
207 140437-0 Pomphuis Ebh253U A
207 140437-0 Pomphuis Ebh253U A
208 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
208 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
209 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
209 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
210 168620-7 Membraam Ms246.4 A
210 168620-7 Membraam Ms246.4 A
211 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
211 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
212 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
212 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
213 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
213 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
214 266582-4 Parker 3X24Mm Ck A
214 266582-4 Parker 3X24Mm Ck A
220 413143-3 Revet Rbc2100
221 638706-6 Draadboom Ms246.4
222 135398-7 Beschermrand Drdkop Ms246.4
223 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
224 346074-0 Draadsnijder Ebh253U P
225 891178-8 Naamplaat Ms246.4
225 891178-8 Naamplaat Ms246.4
226 819430-2 Waarschuwingslabel Ms246.4
226 819430-2 Waarschuwingslabel Ms246.4
227 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
227 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
228 891985-9 Indicatielabel Ms246.4
228 891985-9 Indicatielabel Ms246.4
229 267214-6 Sluitring 6Mm A