Onderdelentekening voor MS335.4U - 4-takt Bosmaaier 33,5 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 961057-5 Borgring S-17
002 265905-3 Inbusbout M6X20 A
002 922331-6 Inbusbout M6X20 P
003 318421-5 Koppelingshuis Ebh341U A
004 451157-4 Afstandhouder Ebh341U A
005 210126-2 Kogellager 6003Llu A
005 211338-0 Kogellager 6003Llu A
006 962153-2 Borgring R-35 A
007 165577-3 Koppelingstrommel Ebh341U
008 195144-0 Motorsteun Cpl Ebh253U A
009 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
009 911218-7 MET.SCHROEF PH M5X14MM CK P
010 961151-3 Borgring S-32
011 424204-4 Demper Ebh341U A
012 318453-2 Pasbus Ebh341U A
013 922231-0 Zeskant Bout 5X20 LF1000 P
014 318454-0 Steelhouder Ebh341U A
015 265905-3 Inbusbout M6X20 A
015 922331-6 Inbusbout M6X20 P
016 922201-9 Schroef Instelblok 5X8 Jr3020
017 443146-3 Vilten Ring 8 Ebh341U A
018 922341-3 Zeskantbout M6X25
019 318422-3 Buisbeugel Ebh341U
020 318423-1 Buishouder Ebh341U
021 233202-5 Drukveer 20 Ebh253U
022 318424-9 Handgreephouder Ebh341U
023 318425-7 Handgreepbeugel Ebh341U
024 168524-3 STERKNOP 57MM EBH253U P
025 922256-4 Inbusbout M5X35Mm
026 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
027 188660-9 Handgreepset Ebh341U/Ms335.4 A
027 451088-7 Handgreepdeel Li Ebh341U P
028 188660-9 Handgreepset Ebh341U/Ms335.4 A
028 451089-5 Handgreepdeel Re Ebh341U P
029 331863-6 Handgreepbeugel Ebh341U
031 922256-4 Inbusbout M5X35Mm
032 451525-1 Kabelklem Ebh341U
033 325675-7 Binneas Ebh341U
034 810513-1 Waarschuwingslabel Ms335.4U
035 816551-1 Serienummerlabel Ebh341U
036 140042-3 Steel Ebh341U A
037 140042-3 Steel Ebh341U A
038 140042-3 Steel Ebh341U A
039 214048-8 Glijlager 8 Ebh341U
040 140042-3 Steel Ebh341U A
041 125558-9 Draagoogset Ebh341U A
042 125558-9 Draagoogset Ebh341U A
043 125558-9 Draagoogset Ebh341U A
044 125558-9 Draagoogset Ebh341U A
045 922232-8 Inbusbout M5X20 A
045 922233-6 ZESKANTBOUT EM4351UH P
046 931202-6 Zeskantmoer M5 A
047 451091-8 Beschermkap Mes Ebh341U P
048 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
049 346074-0 Draadsnijder Ebh253U P
050 135398-7 Beschermrand Drdkop Ms246.4
051 346072-4 Beugel Tbv Beschermkap Ebh341
005-1 210126-2 Kogellager 6003Llu A
052 451090-0 Afdekkap Ebh341U
053 922353-6 Inbusbout M6X30
054 922218-2 Inbusbout Ck M5X14Mm DCU180 P
055 123835-3 Tandwielhuisset Ms335.4C A
055 125557-1 TANDWIELHUISSET EBH341U P
056 318444-3 Tandwielhuis Ebh341U
057 188865-1 As Em4351Uh P
057 227553-6 Tandwiel 13 Ebh253U
058 211064-1 Kogellager 6000 EBH341L P
059 211062-5 Kogellager 6000Rd EBH341L P
060 961006-2 Borgring S-10 EBH341L P
061 962105-3 Borgring R-26 A
062 922353-6 Inbusbout M6X30
063 265590-2 Inbusbout M8X10Mm Ebh253U
064 210081-8 Kogellager 629Zz P
064 210084-2 Kogellager 629Zz A
065 140040-7 As Cpl Ms335.4U
066 140040-7 As Cpl Ms335.4U
067 140040-7 As Cpl Ms335.4U
068 210116-5 Kogellager 6201Llu A
069 962151-6 Borgring R-32 EBH341L P
070 331860-2 BESCHERMRING 25,4MM MS335.4 P
070 332114-0 Beschermring 25,4Mm EBH341L P
071 346084-7 Borgring Ebh253U P
071 346355-2 Borgring Ebh253U A
072 168526-9 Beschermkom Ebh253U A
073 264025-0 Moer M10 Ms245.4Ue A
074 125545-8 Gas/ Controlehandel Ms335.4U
074 125545-8 Gas/ Controlehandel Ms335.4U
075 451086-1 Handgreepdeel Li Ms335.4U P
076 233540-5 Torsieveer 11 Ebh253U
076 233540-5 Torsieveer 11 Ebh253U
077 451084-5 Gashendel Ebh253U
077 451084-5 Gashendel Ebh253U
078 233541-3 Torsieveer 7 Ebh253U
078 233541-3 Torsieveer 7 Ebh253U
079 451083-7 Ontsluithendel Ebh253U
079 451083-7 Ontsluithendel Ebh253U
080 451213-0 Buitenkabel Ebh253U
080 451213-0 Buitenkabel Ebh253U
081 168539-0 Gaskabel Ms335.4U
081 168539-0 Gaskabel Ms335.4U
082 451081-1 Kabelhouder Ebh253U
082 451081-1 Kabelhouder Ebh253U
083 451082-9 Schakelhendel Ebh253U *
083 451082-9 Schakelhendel Ebh253U *
084 232251-9 Bladveer Ebh253U
084 232251-9 Bladveer Ebh253U
085 451085-3 Handgreepdeksel Ebh253U P
086 638663-8 Aansluitkabel Ebh253U
086 638663-8 Aansluitkabel Ebh253U
087 451087-9 Handgreepdeel Re Ms335.4U P
088 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
088 266326-2 Tap Schroef 4X18mm P
089 318614-4 Waaierhuis Ms335.4U A
089 318614-4 Waaierhuis Ms335.4U A
090 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
090 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
093 267424-5 Sluitring 8 Ms335.4U P
093 267424-5 Sluitring 8 Ms335.4U P
094 253385-5 Veerring 10 Ms335.4U
094 267832-0 VEERRING 10 MS335.4U P
095 266571-9 Met.Schroef M8X23Mm Ms335.4U *
095 266571-9 Met.Schroef M8X23Mm Ms335.4U *
096 168563-3 KOPPELINGSCHOEN MS335.4U P
096 168563-3 KOPPELINGSCHOEN MS335.4U P
097 231863-5 Trekveer 9 Ms335.4U P
097 231863-5 Trekveer 9 Ms335.4U P
098 265577-4 Bout M6x16mm/revet EM4250 A
098 265577-4 Bout M6x16mm/revet EM4250 A
099 319035-3 Vliegwiel Ms335.4U A
099 318611-0 Vliegwiel Ms335.4U P
100 168501-5 ONTSTEKING EBH253U P
100 168501-5 ONTSTEKING EBH253U P
101 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
101 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
102 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
102 324891-8 Bougieveer Ebh253U A
103 424105-6 Bougiedop Ebh253U A
103 424105-6 Bougiedop Ebh253U A
104 638664-6 Aansluitkabel Ebh253U P
104 638664-6 Aansluitkabel Ebh253U P
105 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
105 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
106 424313-9 Doorvoer Ms335.4U A
106 424313-9 Doorvoer Ms335.4U A
107 345963-6 Klem Ebh253U A
107 345963-6 Klem Ebh253U A
108 814995-9 Label Serienr Ms335.4U *
109 451876-2 Bougiekap Ms335.4U A
109 451876-2 Bougiekap Ms335.4U A
110 266572-7 Met.Schroef Ck Ms335.4U
110 266572-7 Met.Schroef Ck Ms335.4U
111 808633-3 Label 4-Takt Ebh253U
111 808633-3 Label 4-Takt Ebh253U
112 911213-7 Schroef M5X12 A
112 911213-7 Schroef M5X12 A
113 451884-3 Cilinderkap Ms335.4U A
113 451884-3 Cilinderkap Ms335.4U A
114 266440-4 Inbusbout M5X40Mm Ck DLS211 P
114 266440-4 Inbusbout M5X40Mm Ck DLS211 P
115 265184-3 Met.Schroef Ph2 M X Mm Ck *
115 265184-3 Met.Schroef Ph2 M X Mm Ck *
116 345915-7 Uitlaatkap Ebh253U A
116 345915-7 Uitlaatkap Ebh253U A
117 168469-5 Uitlaat Ebh253U A
117 168469-5 Uitlaat Ebh253U A
118 345916-5 Uitlaatpakking Ebh253U P
118 345916-5 Uitlaatpakking Ebh253U P
119 324980-9 Vonkenvanger Ebh253U A
119 324980-9 Vonkenvanger Ebh253U A
120 266495-9 Inbusbout M5X14Mm Ck *
120 266495-9 Inbusbout M5X14Mm Ck *
121 140419-2 Kleppendeksel Ms335.4U A
121 140419-2 Kleppendeksel Ms335.4U A
122 162307-3 Kleppendekselpakking Ms335.4 A
122 162307-3 Kleppendekselpakking Ms335.4 A
123 168534-0 Bougie Ebh253U
123 168534-0 Bougie Ebh253U
124 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
124 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
125 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
125 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
126 922212-4 Inbusbout M5X12
126 922212-4 Inbusbout M5X12
127 450565-6 Oliepeilstok Ebh253U A
127 450565-6 Oliepeilstok Ebh253U A
128 424100-6 O-Ring Tbv Oliepeilstok A
128 424100-6 O-Ring Tbv Oliepeilstok A
129 282020-8 Slangklem Ebh253U A
129 282020-8 Slangklem Ebh253U A
130 424202-8 Olieleiding Ebh253U A
130 424202-8 Olieleiding Ebh253U A
131 325666-8 Oliegewicht Ebh253U A
131 325666-8 Oliegewicht Ebh253U A
132 162308-1 Karterpakking Ms335.4 A
132 162308-1 Karterpakking Ms335.4 A
133 318612-8 Karterdeksel Ms335.4U A
133 318612-8 Karterdeksel Ms335.4U A
134 266495-9 Inbusbout M5X14Mm Ck *
134 266495-9 Inbusbout M5X14Mm Ck *
135 266573-5 Met.Schroef Ck Inb M5X33Mm A
135 266573-5 Met.Schroef Ck Inb M5X33Mm A
136 266570-1 Met.Schroef Ck Inb M5X16Mm P
136 266570-1 Met.Schroef Ck Inb M5X16Mm P
137 266569-6 Met.Schroef Ck Inb M4X10Mm
137 266569-6 Met.Schroef Ck Inb M4X10Mm
138 318440-1 Borgplaat Ebh253U A
138 318440-1 Borgplaat Ebh253U A
139 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
139 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
140 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
140 424201-0 Controle Klep Ebh253U A
141 135373-3 Cilinder Ms335.4U A
141 135373-3 Cilinder Ms335.4U A
142 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
142 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
143 325912-9 Klepborgring Ms335.4U A
143 325912-9 Klepborgring Ms335.4U A
144 234181-0 Drukveer 13 Ms335.4U A
144 234181-0 Drukveer 13 Ms335.4U A
145 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
145 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
146 256866-8 Kleppenpen 2.5Mm Ms335.4U A
146 256866-8 Kleppenpen 2.5Mm Ms335.4U A
147 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
147 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
148 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
148 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
149 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
149 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
150 325913-7 Uitlaatklep Ms335.4U A
150 325913-7 Uitlaatklep Ms335.4U A
151 325914-5 Inlaatklep Ms335.4U A
151 325914-5 Inlaatklep Ms335.4U A
152 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
152 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
153 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
153 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
154 195141-6 Zuigerveerset Ms335.4U A
154 195141-6 Zuigerveerset Ms335.4U A
155 318613-6 Zuiger Ms335.4U
155 318613-6 Zuiger Ms335.4U
156 257796-6 Zuigerpen Ms335.4U A
156 257796-6 Zuigerpen Ms335.4U A
157 233983-1 Borgring Ms335.4U A
157 233983-1 Borgring Ms335.4U A
158 254040-2 Inlegspie 3 Ms355.4U A
158 254040-2 Inlegspie 3 Ms355.4U A
159 213537-0 Keerring 12 Ms355.4U A
159 213537-0 Keerring 12 Ms355.4U A
160 267425-3 Sluitring 26 Ms335.4U A
160 267425-3 Sluitring 26 Ms335.4U A
161 125756-5 Krukas Ms335.4U A
161 125756-5 Krukas Ms335.4U A
162 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
162 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
163 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
163 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
164 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
164 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
165 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
165 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
166 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
166 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
167 424104-8 Demper Ebh253U A
167 424104-8 Demper Ebh253U A
168 451877-0 Brandstoftank Ms335.4U A
168 451877-0 Brandstoftank Ms335.4U A
169 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
169 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
170 345920-4 Slangklem Ebh253U
170 345920-4 Slangklem Ebh253U
171 424103-0 Demper Ebh253U A
171 424103-0 Demper Ebh253U A
172 424102-2 Demper Ebh253U A
172 424102-2 Demper Ebh253U A
173 162309-9 Benzineslang Ms335.4U A
173 162309-9 Benzineslang Ms335.4U A
174 195142-4 Startinrichting MS335.4U P
174 195142-4 Startinrichting MS335.4U P
175 165606-2 Poelie Ms335.4U P
175 165606-2 Poelie Ms335.4U P
176 5425003010 Vastzetschroef P
176 5425003010 Vastzetschroef P
177 451923-9 Koordhaspel Ms335.4U A
177 451923-9 Koordhaspel Ms335.4U A
178 232257-7 Spriaalveer Ms335.4U A
178 232257-7 Spriaalveer Ms335.4U A
179 424317-1 Startergreep Ms335.4U A
179 424317-1 Startergreep Ms335.4U A
180 444018-5 Startkoord Ms335.4U A
180 444018-5 Startkoord Ms335.4U A
181 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
181 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
182 816453-1 Label Ms335.4U
182 816453-1 Label Ms335.4U
183 162310-4 Tanksteun Ms335.4U A
183 162310-4 Tanksteun Ms335.4U A
184 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
184 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
185 325915-3 Luchtinlaat Ms335.4U A
185 325915-3 Luchtinlaat Ms335.4U A
186 413120-5 Isolatorpakking Ebh253U A
186 413120-5 Isolatorpakking Ebh253U A
187 213063-9 O-Ring 10 (1,7Mm)
187 213063-9 O-Ring 10 (1,7Mm)
188 451874-6 Spruitstuk Ms335.4U A
188 451874-6 Spruitstuk Ms335.4U A
190 346261-1 Spruitstuk Carb Ms335.4U
190 346261-1 Spruitstuk Carb Ms335.4U
191 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
191 922228-9 INBUSBOUT M5X18MM CK P
192 413138-6 Pakking Carb Ms335.4U A
192 413138-6 Pakking Carb Ms335.4U A
193 450562-2 Klem Ebh253U
193 450562-2 Klem Ebh253U
194 922213-2 Inbusbout M5X12Mm Ck A
194 922213-2 Inbusbout M5X12Mm Ck A
195 168561-7 Carburateur Ms335.4U A
195 168561-7 Carburateur Ms335.4U A
196 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
196 325922-6 Zwenkelement Ebh253U A
197 413140-9 Revet Ebh253U A
197 413140-9 Revet Ebh253U A
198 257964-1 Seegering E-3 A
198 257964-1 Seegering E-3 A
199 266581-6 Met.Schroef Ph2 M3X18Mm Ck P
199 266581-6 Met.Schroef Ph2 M3X18Mm Ck P
200 213538-8 O-Ring 2 A
200 213538-8 O-Ring 2 A
201 325921-8 Naald Ms335.4U
201 325921-8 Naald Ms335.4U
202 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
202 234183-6 Drukveer 5-9 Ebh253U A
203 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
203 442155-9 Membraampakking Ebh253U A
204 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
204 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
205 266582-4 Parker 3X24Mm Ck A
205 266582-4 Parker 3X24Mm Ck A
206 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
206 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
207 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
207 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
208 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
208 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
209 168574-8 Membraam Ebh253U P
209 168574-8 Membraam Ebh253U P
210 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
210 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
211 140437-0 Pomphuis Ebh253U A
211 140437-0 Pomphuis Ebh253U A
212 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
212 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
213 345918-1 Slangklem Ebh253U A
213 345918-1 Slangklem Ebh253U A
214 422055-9 Ontluchtingspijp Ms335.4U A
214 422055-9 Ontluchtingspijp Ms335.4U A
215 422042-8 Ontluchtingspijp Ebh253U A
215 422042-8 Ontluchtingspijp Ebh253U A
216 123845-0 Luchtfilterhuis Ebh253U A
216 125468-0 Luchtfilterhuis Ebh253U P
216 125468-0 Luchtfilterhuis Ebh253U P
217 451925-5 Chokehandel EBH253U
217 451925-5 Chokehandel EBH253U
218 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
218 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
219 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
219 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
220 213539-6 O-Ring 14Mm Ebh253U A
220 213539-6 O-Ring 14Mm Ebh253U A
221 451924-7 Overdrukklepplaat Ebh253U A
221 451924-7 Overdrukklepplaat Ebh253U A
222 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
222 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
223 168577-2 Pakking Ebh253U <012018 A
223 168577-2 Pakking Ebh253U <012018 A
224 168576-4 Scheidingsplaat Ebh253U P
224 168576-4 Scheidingsplaat Ebh253U P
225 450560-6 Chokeplaat Ebh253U A
225 450560-6 Chokeplaat Ebh253U A
226 423376-2 Pakkingring Ebh253U
226 423376-2 Pakkingring Ebh253U
227 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
227 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
228 265188-5 Met.Schroef Ph2 M5X68Mm Ck A
228 265188-5 Met.Schroef Ph2 M5X68Mm Ck A
229 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
229 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
230 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
230 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
231 450561-4 Luchtfilterkap Ebh253U
231 450561-4 Luchtfilterkap Ebh253U
232 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
232 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
233 638671-9 Aansluitkabel Ebh253U
233 638671-9 Aansluitkabel Ebh253U
024-1 168796-0 Sterknop 57Mm Ebh253U A
027-1 188660-9 Handgreepset Ebh341U/Ms335.4 A
028-1 188660-9 Handgreepset Ebh341U/Ms335.4 A
035-1 819760-1 Label Datum Er2650Lh P
035-2 814A82-0 Label Datum Er2650Lh #
035-3 801D19-4 Label Serienr Pe254.4
045-1 922232-8 Inbusbout M5X20 A
047-1 452259-9 Beschermkap Mes Ebh341U
050-1 135398-7 Beschermrand Drdkop Ms246.4
053-1 266579-3 Inbusbout M6X30Mm Ms246.4
055-1 126260-7 Tandwielhuisset Ms335.4C P
055-1 213459-4 O-Ring 32
055-2 126310-8 Tandwielhuisset Ms335.4C P
055-2 213459-4 O-Ring 32
055-3 123835-3 Tandwielhuisset Ms335.4C A
057-1 187644-4 As Em4351Uh P
057-2 183K07-8 As Em4351Uh A
058-1 210161-0 Kogellager 6000 EM4351UH A
059-1 210160-2 Kogellager 6000Rd EM4351UH A
060-1 257408-1 Borgring S-10 EM4351UH A
061-1 257988-7 BORGRING R-26 DUR362L P
069-1 257409-9 Borgring R-32 EM4351UH A
070-1 332114-0 Beschermring 25,4Mm EBH341L P
070-2 326823-1 Beschermring 25,4Mm EM4351UH A
071-1 346355-2 Borgring Ebh253U A
075-1 188657-8 Handgreepset Ms335.4U P
075-2 183A09-4 Handgreepset Ms335.4U A
075A 188657-8 Handgreepset Ms335.4U P
075B 183A09-4 Handgreepset Ms335.4U A
085-1 455722-1 Handgreepdeksel Ebh253U A
085A 451085-3 Handgreepdeksel Ebh253U P
085B 455722-1 Handgreepdeksel Ebh253U A
087-1 188657-8 Handgreepset Ms335.4U P
087-2 183A09-4 Handgreepset Ms335.4U A
087A 188657-8 Handgreepset Ms335.4U P
087B 183A09-4 Handgreepset Ms335.4U A
093-1 253762-1 Revet 8Mm A
096-1 125757-3 Koppeling Cmpl Ms335.4U A
099-1 319035-3 Vliegwiel Ms335.4U A
100-1 168816-0 Ontsteking Ebh253U A
104-1 632E38-3 Aansluitkabel Ebh253U A
105-1 632E39-1 Draadboom A
109-1 451876-2 Bougiekap Ms335.4U A
112-1 911213-7 Schroef M5X12 A
120-1 922217-4 Bout M5X14Mm Bhx2501 A
134-1 922217-4 Bout M5X14Mm Bhx2501 A
136-1 922222-1 INBUSBOUT M5X16 A
137-1 922112-8 Inbusbout M4X10 Bpt350 A
144-1 234181-0 Drukveer 13 Ms335.4U A
155-1 197454-1 Zuiger EBH341U A
155-1 318613-6 Zuiger Ms335.4U
161-1 125756-5 Krukas Ms335.4U A
162-1 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
169-1 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
174-1 126475-6 Startinrichting Assy Ms335 A
175-1 168827-5 Poelie Ms335.4U A
184-1 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
187-1 213063-9 O-Ring 10 (1,7Mm)
195-1 168561-7 Carburateur Ms335.4U A
199-1 WJ00096364 Schroef Dcs230T/Ps222 A
201-1 5926007011 Naald EBH341U A
204-1 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
209-1 WJ00963279 Membraam Ebh253U A
209-2 WJ00095586 Diafragma Dcs230T/Ps222 A
209-3 168620-7 Membraam Ms246.4 A
212-1 WJ00014070 Inlaatzeef Ea3201S A