Onderdelentekening voor MS352.4R - 4-takt Ruggedragen bosmaaier 33,5 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 177930010N Tandwielhuis
1 177930010N Tandwielhuis
002 XNR0000098 Schroef, Torx M5X20 A
2 XNR0000098 Schroef, Torx M5X20 A
003 065051000N Torx Bout 5X10 Rbk420 *
3 065051000N Torx Bout 5X10 Rbk420 *
004 065060800N Torx Bout 6X8 Rbk420
4 065060800N Torx Bout 6X8 Rbk420
005 108230120N Tandwielhuis Ms352.4R
5 108230120N Tandwielhuis Ms352.4R
006 035600000C Kogellager
6 035600000C Kogellager
007 140077200N Aandrijving
7 140077200N Aandrijving
008 175030300N Tandwielas
8 175030300N Tandwielas
009 035600103N Kogellager 6001Ll Rbk420
9 035600103N Kogellager 6001Ll Rbk420
010 045002800N Borgring R28 Rbk420 P
10 045002800N Borgring R28 Rbk420 P
011 XNR0000158 Bladhouder Rbk420 A
11 XNR0000158 Bladhouder Rbk420 A
012 108031200N Beschermplaat Tandwielhuis
12 108031200N Beschermplaat Tandwielhuis
013 177831300N TRANSPORTBESCHERMING P
13 177831300N TRANSPORTBESCHERMING P
014 XNR0000329 Moer, Zeskant A
14 XNR0000329 Moer, Zeskant A
015 045002600N Borgring R26 Rbk420 P
15 045002600N Borgring R26 Rbk420 P
016 045001002N Borgring Rbk420 P
16 045001002N Borgring Rbk420 P
017 035600001C Kogellager #6000Z P
17 035600001C Kogellager #6000Z P
018 XNR0000350 Kapje Tbv Moer A
18 XNR0000350 Kapje Tbv Moer A
019 XNR0000161 Beschermingkap Mes A
19 XNR0000161 Beschermingkap Mes A
020 6118002010 Rand Tbv Beschermkap
20 6118002010 Rand Tbv Beschermkap
021 6118002020 PLAAT RBK420 P
21 6118002020 PLAAT RBK420 P
022 6118002030 Schroef, Torx M5X20 P
22 6118002030 Schroef, Torx M5X20 P
023 164619300N Verbinder
23 164619300N Verbinder
024 164619600N Veer Tbv Pen
24 164619600N Veer Tbv Pen
025 065061800N Torx Schroef 6X18 Rbk420 *
25 065061800N Torx Schroef 6X18 Rbk420 *
026 045000505N Borgring Rbk420
26 045000505N Borgring Rbk420
027 103310100N Koppelingshuis
27 103310100N Koppelingshuis
028 045001502N Borgring S15 Rbk420
28 045001502N Borgring S15 Rbk420
029 035620202C Kogellager
29 035620202C Kogellager
030 962153-2 Borgring R-35 A
30 962153-2 Borgring R-35 A
031 103311100N Koppelingstrommel
31 103311100N Koppelingstrommel
032 173248500N Hendel, Rubber
32 173248500N Hendel, Rubber
033 065053000N Schroef
33 065053000N Schroef
034 031050001N Sluitring
34 031050001N Sluitring
035 173148200N Handgreepbeugel
35 173148200N Handgreepbeugel
036 174048410N Houder Tbv Handgreepbeugel
36 174048410N Houder Tbv Handgreepbeugel
037 XNR0000187 As/Voering, Flexibel A
37 XNR0000187 As/Voering, Flexibel A
038 182420300N Geleidingskap Rbk420
38 182420300N Geleidingskap Rbk420
039 102118400N Koordhouder
39 102118400N Koordhouder
040 XNR0000326 Flexibele As Rbk420 A
40 XNR0000326 Flexibele As Rbk420 A
041 102121200N Koppeling, As-
41 102121200N Koppeling, As-
042 102121100N Drijfstang
42 102121100N Drijfstang
043 6119522200 Label, Waarschuwings-
43 6119522200 Label, Waarschuwings-
044 102120100N Hoofdpijp
44 102120100N Hoofdpijp
045 XNR0000098 Schroef, Torx M5X20 A
45 XNR0000098 Schroef, Torx M5X20 A
046 065050810N Schroef M5X8
46 065050810N Schroef M5X8
047 102119100N Behuizing
47 102119100N Behuizing
048 065053020N Schroef, Torx M5X30
48 065053020N Schroef, Torx M5X30
049 175317010N Draagharnas Ebh341R
49 175317010N Draagharnas Ebh341R
050 085051209N Bout M5X12
50 085051209N Bout M5X12
051 103415900N Frame
51 103415900N Frame
052 014082000N Bout M8X20
52 014082000N Bout M8X20
053 035620102C Kogellager
53 035620102C Kogellager
054 164615811N Lagerkap
54 164615811N Lagerkap
055 106746100N Motorsteun
55 106746100N Motorsteun
056 065052500N Torx Schroef M5X25 Eh490V
56 065052500N Torx Schroef M5X25 Eh490V
057 106746600N Steun
57 106746600N Steun
058 106746500N Houder Tbv Huis
58 106746500N Houder Tbv Huis
059 119115000N Av Rubber Rbk420 *
59 119115000N Av Rubber Rbk420 *
060 030061400N Moer M6 Rbk420
60 030061400N Moer M6 Rbk420
061 099819600N GASHENDEL P
61 099819600N GASHENDEL P
062 178724000N Huls
62 178724000N Huls
063 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
63 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
064 318614-4 Waaierhuis Ms335.4U A
64 318614-4 Waaierhuis Ms335.4U A
065 5938500000 Bout Koppeling P
65 5938500000 Bout Koppeling P
066 253762-1 Revet 8Mm A
66 253762-1 Revet 8Mm A
067 168563-3 KOPPELINGSCHOEN MS335.4U P
67 168563-3 KOPPELINGSCHOEN MS335.4U P
068 231863-5 Trekveer 9 Ms335.4U P
68 231863-5 Trekveer 9 Ms335.4U P
069 265577-4 Bout M6x16mm/revet EM4250 A
69 265577-4 Bout M6x16mm/revet EM4250 A
070 319035-3 Vliegwiel Ms335.4U A
70 319035-3 Vliegwiel Ms335.4U A
071 168501-5 ONTSTEKING EBH253U P
71 168501-5 ONTSTEKING EBH253U P
072 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
72 922138-0 Inbusschroef M4X20Mm Ck A
073 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
73 0654009931 Bougieklem Rbc23/26/310 P
074 424105-6 Bougiedop Ebh253U A
074 5927500100 Bougiedop Em4250 P
74 424105-6 Bougiedop Ebh253U A
075 638664-6 Aansluitkabel Ebh253U P
75 638664-6 Aansluitkabel Ebh253U P
076 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
76 638665-4 Aansluitkabel Ebh253U P
077 5257500300 Doorvoer Eh561 15X7X2Mm *
77 5257500300 Doorvoer Eh561 15X7X2Mm *
078 345963-6 Klem Ebh253U A
78 345963-6 Klem Ebh253U A
079 5929501300 Label, Merk-
79 5929501300 Label, Merk-
080 5935500500 BOUGIEKAP MS352.4 P
80 5935500500 BOUGIEKAP MS352.4 P
081 911601-8 Schroef M5X8 A
81 911601-8 Schroef M5X8 A
082 0140059370 Schroef M5X12 P
82 0140059370 Schroef M5X12 P
083 5935500902 Cilinderafdekkap Ms352.4R P
83 5935500902 Cilinderafdekkap Ms352.4R P
084 922262-9 Inbusbout M5X40 A
84 922262-9 Inbusbout M5X40 A
085 911601-8 Schroef M5X8 A
85 911601-8 Schroef M5X8 A
086 5923503400 Uitlaatkap Em4250 P
86 5923503400 Uitlaatkap Em4250 P
087 168469-5 Uitlaat Ebh253U A
87 168469-5 Uitlaat Ebh253U A
088 5923501601 Uitlaat Pakking Em4250 P
88 5923501601 Uitlaat Pakking Em4250 P
089 5923008011 Vonkenvanger Bhx2500 P
89 5923008011 Vonkenvanger Bhx2500 P
090 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
90 922223-9 Met.Schroef Ph2 M5X16Mm Ck A
091 140419-2 Kleppendeksel Ms335.4U A
91 140419-2 Kleppendeksel Ms335.4U A
092 162307-3 Kleppendekselpakking Ms335.4 A
92 162307-3 Kleppendekselpakking Ms335.4 A
093 965603030 Bougie Cmr6A A
93 965603030 Bougie Cmr6A A
94 5931005000 Cilinderblok Ms351.4 P
095 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
95 162274-2 Carterdekselpakking Ebh253U A
096 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
96 318443-5 Carterdeksel Ebh253U A
097 0043605140 Schroef 5X14 P
97 0043605140 Schroef 5X14 P
098 5926500600 Oliepeilstok Em4250 P
98 5926500600 Oliepeilstok Em4250 P
099 0213160020 Pakking Oliepeilstok G650R P
099 424100-6 O-Ring Tbv Oliepeilstok A
99 424100-6 O-Ring Tbv Oliepeilstok A
100 282020-8 Slangklem Ebh253U A
100 282020-8 Slangklem Ebh253U A
101 5926500200 Olieleiding Em4250 P
101 5926500200 Olieleiding Em4250 P
102 5926500300 Gewicht Tbv Olieslang Em4250 P
102 5926500300 Gewicht Tbv Olieslang Em4250 P
103 0043605180 Schroef Bhx2500
103 0043605180 Schroef Bhx2500
104 318612-8 Karterdeksel Ms335.4U A
104 318612-8 Karterdeksel Ms335.4U A
105 162308-1 Karterpakking Ms335.4 A
105 162308-1 Karterpakking Ms335.4 A
106 266812-3 Schroef M5X18Mm Htr5600 A
106 266812-3 Schroef M5X18Mm Htr5600 A
107 6214016030 SCHROEF M5X33 P
107 6214016030 SCHROEF M5X33 P
108 0119049960 Schroef M4X10 P
108 0119049960 Schroef M4X10 P
109 318440-1 Borgplaat Ebh253U A
109 318440-1 Borgplaat Ebh253U A
110 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
110 346083-9 Toevoer Klep Ebh253U A
111 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
111 125554-7 Kleppen Arm Ebh253U A
112 325912-9 Klepborgring Ms335.4U A
112 325912-9 Klepborgring Ms335.4U A
113 5933500200 Klepveer P
113 5933500200 Klepveer P
114 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
114 256200-2 Pen 5Mm 2704 A
115 5933500000 Stoterstang Em4340L/Ebh341R P
115 5933500000 Stoterstang Em4340L/Ebh341R P
116 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
116 424200-2 Afstandhouder Ebh253U A
117 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
117 268239-3 Pen 4Mm Ebh253U A
118 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
118 313169-4 Nokken Tiller Ebh253U A
119 325913-7 Uitlaatklep Ms335.4U A
119 325913-7 Uitlaatklep Ms335.4U A
120 325914-5 Inlaatklep Ms335.4U A
120 325914-5 Inlaatklep Ms335.4U A
121 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
121 125552-1 Tuimelaartandwiel Ebh253U A
122 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
122 268238-5 Pen 5Mm Ebh253U A
123 195141-6 Zuigerveerset Ms335.4U A
123 195141-6 Zuigerveerset Ms335.4U A
124 0565099990 Borgring Rbc410-Rbk410 P
124 0565099990 Borgring Rbc410-Rbk410 P
125 318613-6 Zuiger Ms335.4U A
125 318613-6 Zuiger Ms335.4U A
126 257796-6 Zuigerpen Ms335.4U A
126 257796-6 Zuigerpen Ms335.4U A
127 0323039990 INLEGSPIE RBC280 P
127 0323039990 INLEGSPIE RBC280 P
128 213537-0 Keerring 12 Ms355.4U A
128 213537-0 Keerring 12 Ms355.4U A
129 5932501000 Ring Keerring P
129 5932501000 Ring Keerring P
130 125756-5 Krukas Ms335.4U A
130 125756-5 Krukas Ms335.4U A
131 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
131 213769-9 Keerring (Olie) 10 Ebh253U P
132 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
132 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
133 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
133 125472-9 Benzinedop Ebh253U P
134 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
134 168668-9 Benzine/Oliedop Cpl A
135 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
135 810455-9 Waarschuwingslabel Fuel A
136 424102-2 Demper Ebh253U A
136 424102-2 Demper Ebh253U A
137 5936003000 BRANDSTOFLEIDING P
137 5936003000 BRANDSTOFLEIDING P
138 424103-0 Demper Ebh253U A
138 424103-0 Demper Ebh253U A
139 345920-4 Slangklem Ebh253U
139 345920-4 Slangklem Ebh253U
140 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
140 163447-0 Brandstoffilter Dcs230T A
141 451877-0 Brandstoftank Ms335.4U A
141 451877-0 Brandstoftank Ms335.4U A
142 424104-8 Demper Ebh253U A
142 424104-8 Demper Ebh253U A
143 5935002000 Starterkap Ebh341R P
143 5935002000 Starterkap Ebh341R P
144 165606-2 Poelie Ms335.4U P
144 165606-2 Poelie Ms335.4U P
145 5425003010 Vastzetschroef P
145 5425003010 Vastzetschroef P
146 451923-9 Koordhaspel Ms335.4U A
146 451923-9 Koordhaspel Ms335.4U A
147 232257-7 Spriaalveer Ms335.4U A
147 232257-7 Spriaalveer Ms335.4U A
148 5315001030 Stopper Rbc415 P
148 5315001030 Stopper Rbc415 P
149 424317-1 Startergreep Ms335.4U A
149 424317-1 Startergreep Ms335.4U A
150 444018-5 Startkoord Ms335.4U A
150 444018-5 Startkoord Ms335.4U A
151 5935502400 Pakking, Starter
151 5935502400 Pakking, Starter
152 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
152 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
153 6119522000 Label, Model-
153 6119522000 Label, Model-
154 5923501801 Spruitstukpakking Em4250 P
155 5923005002 Spruitstuk Bcx2500 P
156 931202-6 Zeskantmoer M5 A
156 931202-6 Zeskantmoer M5 A
157 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
157 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
158 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
158 0022706000 Moer M6 Htr5600 A
159 0149069961 Stelschroef P
159 0149069961 Stelschroef P
160 5933500600 Spruitstuk Bhx3400 P
160 5933500600 Spruitstuk Bhx3400 P
161 0140059370 Schroef M5X12 P
161 0140059370 Schroef M5X12 P
162 450562-2 Klem Ebh253U
162 450562-2 Klem Ebh253U
163 0043605180 Schroef Bhx2500
163 0043605180 Schroef Bhx2500
164 413138-6 Pakking Carb Ms335.4U A
164 413138-6 Pakking Carb Ms335.4U A
165 345918-1 Slangklem Ebh253U A
165 345918-1 Slangklem Ebh253U A
166 422055-9 Ontluchtingspijp Ms335.4U A
166 422055-9 Ontluchtingspijp Ms335.4U A
167 422042-8 Ontluchtingspijp Ebh253U A
167 422042-8 Ontluchtingspijp Ebh253U A
168 265188-5 Met.Schroef Ph2 M5X68Mm Ck A
168 265188-5 Met.Schroef Ph2 M5X68Mm Ck A
169 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
169 345919-9 Montageplaat Ebh253U P
170 423376-2 Pakkingring Ebh253U
170 423376-2 Pakkingring Ebh253U
171 450560-6 Chokeplaat Ebh253U A
171 450560-6 Chokeplaat Ebh253U A
172 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
172 443140-5 Luchtfilterelement Ebh253U A
173 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
173 443141-3 Luchtfilterelement Ebh253U A
174 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
174 266809-2 Met.Schroef Ph M5X14Mm Ck A
175 450561-4 Luchtfilterkap Ebh253U
175 450561-4 Luchtfilterkap Ebh253U
176 125468-0 Luchtfilterhuis Ebh253U P
176 125468-0 Luchtfilterhuis Ebh253U P
177 451925-5 Chokehandel EBH253U
177 451925-5 Chokehandel EBH253U
178 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
178 213540-1 O-Ring 15Mm Ebh253U A
179 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
179 424316-3 Overdrukventiel Ebh253U A
180 213539-6 O-Ring 14Mm Ebh253U A
180 213539-6 O-Ring 14Mm Ebh253U A
181 451924-7 Overdrukklepplaat Ebh253U A
181 451924-7 Overdrukklepplaat Ebh253U A
182 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
182 424315-5 Overdrukklep Ebh253U A
183 5923503500 Pakking Verdeler Bhx2500 P
183 5923503500 Pakking Verdeler Bhx2500 P
184 5923503300 Scheidingsplaat Em4250 P
184 5923503300 Scheidingsplaat Em4250 P
185 5936004000 CARBURATEUR MS352.4U P
185 5936004000 CARBURATEUR MS352.4U P
186 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
186 5236018040 PAL TBV.GASKABEL BC23/60/310 P
187 5426005030 Revet Tbv Afstelnaald Rbc420 P
187 5426005030 Revet Tbv Afstelnaald Rbc420 P
188 5206008030 SCHROEF P
188 5206008030 SCHROEF P
189 257964-1 Seegering E-3 A
189 257964-1 Seegering E-3 A
190 213538-8 O-Ring 2 A
190 213538-8 O-Ring 2 A
191 325921-8 Naald Ms335.4U A
191 325921-8 Naald Ms335.4U A
192 5926002040 Membraam Onder Em4250 P
192 5926002040 Membraam Onder Em4250 P
193 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
193 WJ00009599 Pomp Diafragma Ps222 A
194 5926002020 POMPVEER EM4250 P
194 5926002020 POMPVEER EM4250 P
195 5926002140 Membraam Mem425 P
195 5926002140 Membraam Mem425 P
196 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
196 352010-6 INLEGZEEF EBH253U P
197 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
197 442154-1 Membraampakking Ebh253U A
198 168620-7 Membraam Ms246.4 A
198 168620-7 Membraam Ms246.4 A
199 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
199 140438-8 Luchtzuiverhuis Ebh253U A
200 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
200 424314-7 Opvoerpomp Ebh253U A
201 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
201 346270-0 Pompdeksel Ebh253U A
202 5236046010 Schroef Rbc230-260-310 P
202 5236046010 Schroef Rbc230-260-310 P
094A 5931005000 Cilinderblok Ms351.4 P
094A 5931021000 Cilinderblok Ms351.4U P
154A 5923501801 Spruitstukpakking Em4250 P
154B 5923504700 Spruitstukpakking Sp252.4R P
155A 451874-6 Spruitstuk Ms335.4U A
155B 5933018000 Spruitstuk Ms351.4U P