Onderdelentekening voor PC-6114X1 - 2-takt Motordoorslijper 61,0 cc

Nr Onderdeelnr Naam
001 123477-3 Benzinetank Pc-6114 A
1 123477-3 Benzinetank Pc-6114 A
002 143445-0 Afsluitdop Cmpl. Pc-6114 A
2 143445-0 Afsluitdop Cmpl. Pc-6114 A
003 424170-5 Klep Ek8100 P
3 424170-5 Klep Ek8100 P
004 963217020 O-Ring Ek6100/01 A
4 963217020 O-Ring Ek6100/01 A
005 852C59-9 Naamplaat Pc-6114
5 852C59-9 Naamplaat Pc-6114
006 038111060 Moer M5 4K P
6 038111060 Moer M5 4K P
007 456295-7 Greepdeksel Pc-6114 A
7 456295-7 Greepdeksel Pc-6114 A
008 266478-9 Tapschroef Torx 5.5X16 P
8 266478-9 Tapschroef Torx 5.5X16 P
009 424781-6 Rubber Voet Pc-6114 A
9 424781-6 Rubber Voet Pc-6114 A
010 163499-1 Zuigkop A
10 163499-1 Zuigkop A
011 424782-4 Benzineleiding Pc-6114 A
11 424782-4 Benzineleiding Pc-6114 A
012 213826-3 O-Ring 13 Pc-6114 A
12 213826-3 O-Ring 13 Pc-6114 A
013 213827-1 O-Ring 20 Pc-6114 A
13 213827-1 O-Ring 20 Pc-6114 A
014 456299-9 Nippel Pc-6114 A
14 456299-9 Nippel Pc-6114 A
015 141378-3 Benzinedop Ek6100/01 A
15 141378-3 Benzinedop Ek6100/01 A
016 213831-0 O-Ring 29,5Mm A
16 213831-0 O-Ring 29,5Mm A
017 346958-2 Bodemplaat Pc-6114 A
17 346958-2 Bodemplaat Pc-6114 A
018 266991-7 Met.Schr. M5X15Mm Pc-6114 A
18 266991-7 Met.Schr. M5X15Mm Pc-6114 A
019 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
19 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
020 143461-2 Dempingsveer Compl Pc-6114 A
20 143461-2 Dempingsveer Compl Pc-6114 A
021 908006145 Torx Schroef M6X14 A
21 908006145 Torx Schroef M6X14 A
022 143442-6 Beugelgreep Pc-6114 A
22 143442-6 Beugelgreep Pc-6114 A
023 143460-4 Dempingsveer Compl Pc-6114 A
23 143460-4 Dempingsveer Compl Pc-6114 A
024 143462-0 Dempingsveer Compl Pc-6114 A
24 143462-0 Dempingsveer Compl Pc-6114 A
025 908006145 Torx Schroef M6X14 A
25 908006145 Torx Schroef M6X14 A
026 266475-5 Tapschroef 5,5x20mm EK7651H A
26 266475-5 Tapschroef 5,5x20mm EK7651H A
028 456297-3 Houder Dopsleutel Pc-6114 A
28 456297-3 Houder Dopsleutel Pc-6114 A
029 266990-9 Inbusbout M6X35Mm Pc-6114 A
29 266990-9 Inbusbout M6X35Mm Pc-6114 A
030 319369-4 Voet Pc-6114 A
30 319369-4 Voet Pc-6114 A
031 424788-2 Trillings Demper Pc-6114 A
31 424788-2 Trillings Demper Pc-6114 A
032 266475-5 Tapschroef 5,5x20mm EK7651H A
32 266475-5 Tapschroef 5,5x20mm EK7651H A
033 424781-6 Rubber Voet Pc-6114 A
33 424781-6 Rubber Voet Pc-6114 A
034 143451-5 Filterhuis Pc-6114 A
34 143451-5 Filterhuis Pc-6114 A
035 908605145 Schroef M5x14mm P
35 908605145 Schroef M5x14mm P
036 807L79-2 Waarschuwingslabel Pc-6114
36 807L79-2 Waarschuwingslabel Pc-6114
037 980115645 Waarschuwingslabel Ek6100/01 P
37 980115645 Waarschuwingslabel Ek6100/01 P
038 980115855 Label Startprocedure Pc-6114 P
38 980115855 Label Startprocedure Pc-6114 P
039 424789-0 Luchtfilter Pc-6114 A
39 424789-0 Luchtfilter Pc-6114 A
040 143453-1 Deksel Cpl Rood Pc-6114 A
40 143453-1 Deksel Cpl Rood Pc-6114 A
041 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
41 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
042 038111060 Moer M5 4K P
42 038111060 Moer M5 4K P
043 424790-5 Binnenfilter Pc-6114 P
43 424790-5 Binnenfilter Pc-6114 P
044 456291-5 Inlaatspruitstuk Pc-6114 A
44 456291-5 Inlaatspruitstuk Pc-6114 A
045 346957-4 Contactveer Pc-6114 A
45 346957-4 Contactveer Pc-6114 A
046 456292-3 Chokehandel Pc-6114 A
46 456292-3 Chokehandel Pc-6114 A
047 264119-1 Zeskantmoer M4 Pc-6114 A
47 264119-1 Zeskantmoer M4 Pc-6114 A
048 456294-9 Blokkeerhendel Ek6100 A
48 456294-9 Blokkeerhendel Ek6100 A
049 233631-2 Veer Pc-6114 A
49 233631-2 Veer Pc-6114 A
050 456293-1 Gashandel Pc-6114 A
50 456293-1 Gashandel Pc-6114 A
051 326621-3 Gasstang Pc-6114 A
51 326621-3 Gasstang Pc-6114 A
052 010155011 Brandstofpomp Ea4300F P
52 010155011 Brandstofpomp Ea4300F P
053 424785-8 Slang Viton L=122Mm Pc-6114
53 424785-8 Slang Viton L=122Mm Pc-6114
054 424783-2 Slang Viton L=40Mm Pc-6114
54 424783-2 Slang Viton L=40Mm Pc-6114
055 424784-0 Slang Viton L=84Mm Pc-6114
55 424784-0 Slang Viton L=84Mm Pc-6114
056 424786-6 Slang Viton L=200Mm Pc-6114
56 424786-6 Slang Viton L=200Mm Pc-6114
057 424787-4 Slang Viton L=82Mm Pc-6114 A
57 424787-4 Slang Viton L=82Mm Pc-6114 A
058 346956-6 Pakking Pc-6114 A
58 346956-6 Pakking Pc-6114 A
059 346955-8 Pakking Luchtklep Pc-6114 A
59 346955-8 Pakking Luchtklep Pc-6114 A
060 143440-0 Tussen Plaat Cmpl. Pc-6114 A
60 143440-0 Tussen Plaat Cmpl. Pc-6114 A
061 315131130 Slangklem Pc-6114 A
61 315131130 Slangklem Pc-6114 A
062 424780-8 Schuimstuk Pc-6114 A
62 424780-8 Schuimstuk Pc-6114 A
064 424777-7 Aanzuigpijp Pc-6114 A
64 424777-7 Aanzuigpijp Pc-6114 A
065 346867-5 Geleidering Ek7650L A
65 346867-5 Geleidering Ek7650L A
066 424778-5 Aanzuigslang Pc-6114 A
66 424778-5 Aanzuigslang Pc-6114 A
068 143439-5 Luchtslang Cmpl. Pc-6114 A
68 143439-5 Luchtslang Cmpl. Pc-6114 A
069 424795-5 Impulsslang Pc-6114 A
69 424795-5 Impulsslang Pc-6114 A
070 001131040 Nippel Ek6100/01 A
70 001131040 Nippel Ek6100/01 A
071 266986-0 Inbusbout M5X14Mm Pc-6114 A
71 266986-0 Inbusbout M5X14Mm Pc-6114 A
072 266986-0 Inbusbout M5X14Mm Pc-6114 A
72 266986-0 Inbusbout M5X14Mm Pc-6114 A
073 346951-6 Membraam Pc-6114 A
73 346951-6 Membraam Pc-6114 A
074 310674-2 Stopper Tbv Klep Pc-6114 A
74 310674-2 Stopper Tbv Klep Pc-6114 A
075 266985-2 Inbusbout M4X8Mm Pc-6114 A
75 266985-2 Inbusbout M4X8Mm Pc-6114 A
076 346959-0 Hitteschild Pc-6114 A
76 346959-0 Hitteschild Pc-6114 A
077 346876-4 Pakking Uitlaat Ek8100 A
77 346876-4 Pakking Uitlaat Ek8100 A
078 161392-3 Uitlaat Pc-6114 A
78 161392-3 Uitlaat Pc-6114 A
080 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
80 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
082 038111060 Moer M5 4K P
82 038111060 Moer M5 4K P
083 143456-5 Starterhuis Assy Pc6114 A
83 143456-5 Starterhuis Assy Pc6114 A
084 143457-3 STARTER HUIS PC-6114 P
84 143457-3 STARTER HUIS PC-6114 P
085 806P13-3 Label Dolmar rond PC A
85 806P13-3 Label Dolmar rond PC A
086 181164010 Startgreep Ps4605 P
86 181164010 Startgreep Ps4605 P
087 267862-1 Veerring 5 P
87 267862-1 Veerring 5 P
088 394164020 Startkoord Pc-Serie A
88 394164020 Startkoord Pc-Serie A
089 266938-1 Met.schroef M5x20mm P
89 266938-1 Met.schroef M5x20mm P
090 181163050 Oprolveer Dcs4600 P
90 181163050 Oprolveer Dcs4600 P
092 456308-4 Koordtrommel PC-6114 A
92 456308-4 Koordtrommel PC-6114 A
093 234193-3 Veer tbv schakelaar PC-6114 A
93 234193-3 Veer tbv schakelaar PC-6114 A
094 456309-2 Aandrijfplaat EK6100 A
94 456309-2 Aandrijfplaat EK6100 A
095 266616-3 SCHROEF PC-6114 A
95 266616-3 SCHROEF PC-6114 A
096 456307-6 LUCHTGELEIDEPLAAT PC-6114 P
96 456307-6 LUCHTGELEIDEPLAAT PC-6114 P
097 161390-7 Onderbrekingskabel Pc-6114 A
97 161390-7 Onderbrekingskabel Pc-6114 A
099 266472-1 Torx Schroef M5X20Mm Ps35C A
99 266472-1 Torx Schroef M5X20Mm Ps35C A
100 346954-0 Aardingsplaat Ek6100 A
100 346954-0 Aardingsplaat Ek6100 A
101 195143031 Revet Ek6100 P
101 195143031 Revet Ek6100 P
102 123479-9 Ontsteking Compleet Pc-6114 A
102 123479-9 Ontsteking Compleet Pc-6114 A
103 424706-0 Afdekkap Ek8100
103 424706-0 Afdekkap Ek8100
104 965603021 Bougie Bpmr7A P
104 965603021 Bougie Bpmr7A P
105 143450-7 Vliegwiel Pc-6114 A
105 143450-7 Vliegwiel Pc-6114 A
106 346953-2 Pal PC-6114 A
107 267822-3 Veerring 8mm EA3201S A
107 267822-3 Veerring 8mm EA3201S A
108 264022-6 Zeskantmoer M8X1 A
108 264022-6 Zeskantmoer M8X1 A
109 456289-2 Cilinderafdekkap Pc-6114 A
109 456289-2 Cilinderafdekkap Pc-6114 A
110 266942-0 Met.schr. M5X20mm P
110 266942-0 Met.schr. M5X20mm P
111 143437-9 Carter Pc-6114 A
111 143437-9 Carter Pc-6114 A
112 266984-4 Inbusbout M5X25Mm Pc-6114 A
112 266984-4 Inbusbout M5X25Mm Pc-6114 A
113 266984-4 Inbusbout M5X25Mm Pc-6114 A
113 266984-4 Inbusbout M5X25Mm Pc-6114 A
114 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm P
114 962900052 Oliekeerring 15X24X7Mm P
115 211154-0 Kogellager 6202 P
115 211154-0 Kogellager 6202 P
116 143435-3 Krukas Compleet Pc-6114 A
117 212164-0 Naaldlager Pc-6114 A
117 212164-0 Naaldlager Pc-6114 A
118 346950-8 Cilinderpakking Pc-6114 A
118 346950-8 Cilinderpakking Pc-6114 A
119 315131011 Cilinder EK6100 P
119 315131011 Cilinder EK6100 P
120 143436-1 Zuiger Compleet Pc-6114 P
120 143436-1 Zuiger Compleet Pc-6114 P
121 257384-9 Zuigerveer D47 PC6114 A
121 257384-9 Zuigerveer D47 PC6114 A
122 234390-1 BORGCLIP PC-6114 P
122 234390-1 BORGCLIP PC-6114 P
123 257846-7 ZUIGERPEN PC-6114 P
123 257846-7 ZUIGERPEN PC-6114 P
124 346966-3 Krukaspakking Pc-6114 A
124 346966-3 Krukaspakking Pc-6114 A
125 258038-1 Spanstift 3X16Mm A
125 258038-1 Spanstift 3X16Mm A
126 211154-0 Kogellager 6202 P
126 211154-0 Kogellager 6202 P
127 266474-7 Torx Schroef M5X9 Pc-6114 A
127 266474-7 Torx Schroef M5X9 Pc-6114 A
132 143449-2 Krukashuis Pc-6114 A
132 143449-2 Krukashuis Pc-6114 A
135 211168-9 KOGELLAGER 6901 P
135 211168-9 KOGELLAGER 6901 P
137 161387-6 Koppelingstrommel Pc-6114 A
137 161387-6 Koppelingstrommel Pc-6114 A
138 257385-7 Afstandbus Pc-6114 A
138 257385-7 Afstandbus Pc-6114 A
139 267389-1 Sluitring 12 A
139 267389-1 Sluitring 12 A
140 168510-4 Koppeling Cpl Pc-6114 A
140 168510-4 Koppeling Cpl Pc-6114 A
141 424799-7 V-Snaar 6Pj716 Pc-6114 A
141 424799-7 V-Snaar 6Pj716 Pc-6114 A
142 143498-9 Afdekkap Krukashuis Pc-6114 A
142 143498-9 Afdekkap Krukashuis Pc-6114 A
143 266942-0 Met.schr. M5X20mm P
143 266942-0 Met.schr. M5X20mm P
144 266976-3 Inbusschroef
144 266976-3 Inbusschroef
146 234389-6 Borgring 20X1,2Mm Pc-6114 A
146 234389-6 Borgring 20X1,2Mm Pc-6114 A
148 266986-0 Inbusbout M5X14Mm Pc-6114 A
148 266986-0 Inbusbout M5X14Mm Pc-6114 A
149 319373-3 Aandrukring Pc-6114 A
150 424792-1 Geleidingsringpc-6114 A
150 424792-1 Geleidingsringpc-6114 A
151 424794-7 Rubber Ring Inner Pc-6114 A
151 424794-7 Rubber Ring Inner Pc-6114 A
152 424793-9 Rubber Ring Outer Pc-6114 A
152 424793-9 Rubber Ring Outer Pc-6114 A
153 424792-1 Geleidingsringpc-6114 A
153 424792-1 Geleidingsringpc-6114 A
154 143459-9 Kap 350 Compleet Pc-6114
154 143459-9 Kap 350 Compleet Pc-6114
155 326623-9 As 20Mm Pc-6114 A
155 326623-9 As 20Mm Pc-6114 A
156 211137-0 Kogellager 6201Llu Hm0860C
156 211137-0 Kogellager 6201Llu Hm0860C
157 257386-5 Afstandhouder Pc-6114 A
157 257386-5 Afstandhouder Pc-6114 A
158 234388-8 Borgring 32X1,2Mm Pc6114 A
158 234388-8 Borgring 32X1,2Mm Pc6114 A
159 211137-0 Kogellager 6201Llu Hm0860C
159 211137-0 Kogellager 6201Llu Hm0860C
160 216217-7 Sluitring Pc-6114
160 216217-7 Sluitring Pc-6114
161 222188-8 Poelie Pj6 Pc-6114
161 222188-8 Poelie Pj6 Pc-6114
162 310675-0 Excentriek Pc-6114 A
162 310675-0 Excentriek Pc-6114 A
163 267822-3 Veerring 8mm EA3201S A
163 267822-3 Veerring 8mm EA3201S A
164 264022-6 Zeskantmoer M8X1 A
164 264022-6 Zeskantmoer M8X1 A
165 807G52-2 Waarschuwingslabel Pc-6114
165 807G52-2 Waarschuwingslabel Pc-6114
166 143452-3 Waterset Cpl Pc-6114 P
166 143452-3 Waterset Cpl Pc-6114 P
167 266994-1 Schroef Pc-6114 A
167 266994-1 Schroef Pc-6114 A
168 213828-9 O-RING 11 PC-6114 P
168 213828-9 O-RING 11 PC-6114 P
169 213584-1 O-RING 16 PC-6114 P
169 213584-1 O-RING 16 PC-6114 P
170 424791-3 Waterfilter Pc-6114 A
170 424791-3 Waterfilter Pc-6114 A
171 213828-9 O-RING 11 PC-6114 P
171 213828-9 O-RING 11 PC-6114 P
172 266993-3 AFSTELKNOP PC-6114 P
172 266993-3 AFSTELKNOP PC-6114 P
176 319371-7 Drukplaat 20.0 Pc-6114
176 319371-7 Drukplaat 20.0 Pc-6114
177 319372-5 Drukplaat 25.4 Pc-6114
177 319372-5 Drukplaat 25.4 Pc-6114
178 424796-3 Blokkeerpal Pc-6114 A
178 424796-3 Blokkeerpal Pc-6114 A
180 965604180 Bougieveer Ea4300F A
180 965604180 Bougieveer Ea4300F A
181 266626-0 Met.Schr. M5X12mm Pc-6114
181 266626-0 Met.Schr. M5X12mm Pc-6114
182 233629-9 Torsieveer PC-6114
182 233629-9 Torsieveer PC-6114
185 143441-8 Luchtinlaat Compleet Pc-6114 A
185 143441-8 Luchtinlaat Compleet Pc-6114 A
190 161395-7 Carberateur Dm21A Pc6114 A
190 161395-7 Carberateur Dm21A Pc6114 A
190A 315153681 Reparatieset Tbv 315153100 A