Onderdelentekening voor PM-5102S3C - 4-takt Grasmaaier 51 cm

Nr Onderdeelnr Naam
001 671006062 Mesbout Pm-410/4600S P
1 671001571 Bevestigingsplaat Plm4630
002 671010730 Revet Pm-410 A
003 671002552 Cirkelmes 510X55X4 Pm-5102S3
3 671002552 Cirkelmes 510X55X4 Pm-5102S3
004 671015252 Meshouder Plm4620/21 P
4 671006119 Bout M6X60Mm Plm4630
005 671002089 MES HULS PLM4630 P
5 671002297 Montageplaat Pm-4602S3
006 671090002 Spie 4,8X46,5Mm Plm4610/11 P
6 671552001 Steun Tbv Kap Pm-5102S3
007 671001037 Schroef Plm4620/21 M5X16
7 671003001 TANDWIEL COMPL EM-460S L P
008 671005008 Zeskant Borgmoer M8 Em-460S
8 671005008 Zeskant Borgmoer M8 Em-460S
009 671030010 Afschermkap V-Snaar Pm-5102S3
9 671001825 Maaidek Pm-5102S3
010 671003044 Speciaalschroef M8X17X35 Em460
10 671003044 Speciaalschroef M8X17X35 Em460
011 671006025 ZESKANTBOUT M8X35 PM-410 P
11 671006025 ZESKANTBOUT M8X35 PM-410 P
012 671004019 Poelie Pm-4602S
12 671004019 Poelie Pm-4602S
013 671002351 Platte Ring PM-4602S
13 671002351 Platte Ring PM-4602S
014 671006119 Bout M6X60Mm Plm4630
015 671001005 Parkerschroef 4X16 Em-33 A
15 671001005 Parkerschroef 4X16 Em-33 A
016 671552001 Steun Tbv Kap Pm-5102S3
017 671445001 Lagerblok Pm411
17 671153502 Grasvangbak Pm-5102S3
018 671005005 BORGMOER M6 EM-460S P
18 671005005 BORGMOER M6 EM-460S P
019 671001003 PARKERSCHROEF 4X12 EM-33 P
19 671001003 PARKERSCHROEF 4X12 EM-33 P
020 671030420 Kap Pm-5102S3
20 671030420 Kap Pm-5102S3
021 671999001 Afdekkap Pm-5102S3
21 671999001 Afdekkap Pm-5102S3
022 671030150 Wielafdekkap 8 Pm-4602S
22 671030150 Wielafdekkap 8 Pm-4602S
023 671005028 Zeskantmoer M8 Em-41 A
23 671005028 Zeskantmoer M8 Em-41 A
23 671317001 Drukplaat Em-460S
23 671611001 Gaskabelhouder Plm4630 A
23 DA00000563 Moer Plm4120N A
024 211129-9 Kogellager 6201Ddw A
24 211129-9 Kogellager 6201Ddw A
24 671011005 Veer Em-460S
025 671020160 Achterwiel 8 Pm-410
25 671020160 Achterwiel 8 Pm-410
026 671002429 As Tbv Voorrwiel Pm-5102S3
26 671001879 Beugel L Rood Pm-4602S3
027 671002056 V-Snaar 767Mm Pm-5102S3
27 671002430 Verbindingstang Pm-5102S3
028 671281001 Zij Afdkkap Pm-5102S3
28 671281001 Zij Afdkkap Pm-5102S3
029 DA00000840 Bout M5X12 Plm4630 A
29 DA00000840 Bout M5X12 Plm4630 A
030 671080040 BORGRING PLM4630 P
30 671080040 BORGRING PLM4630 P
031 671001571 Bevestigingsplaat Plm4630
31 671001571 Bevestigingsplaat Plm4630
032 671011205 Veer Plm4630
32 671011205 Veer Plm4630
033 671001019 As Plm4630
33 671001019 As Plm4630
034 671090020 Borgring Em-460S A
34 671090020 Borgring Em-460S A
035 671003002 AANDRIJFRONZEL RE EM-460S P
35 671003002 AANDRIJFRONZEL RE EM-460S P
036 671090001 Cilinderstift 5X21,5 Em-460S A
36 671003017 Wielafdekkap 11 Pm-5102S3
36 671090001 Cilinderstift 5X21,5 Em-460S A
037 671004023 Glijlager Tbv Aandr. Plm4621 P
37 671001571 Bevestigingsplaat Plm4630
37 671004023 Glijlager Tbv Aandr. Plm4621 P
038 671002085 Lagerhuis Pm4602S
38 671002085 Lagerhuis Pm4602S
039 671002020 SCHROEF M6X16 PM-5120S p
39 671002020 SCHROEF M6X16 PM-5120S p
040 671005008 Zeskant Borgmoer M8 Em-460S
40 671005008 Zeskant Borgmoer M8 Em-460S
041 DA00000542 Montage Ring Wielas Plm4120N A
41 671001244 Verstevigingsbeugel Em-41 P
042 671005024 ZESKANT BORGMOER M6 EM-41 P
42 671003001 TANDWIEL COMPL EM-460S L P
043 671502039 Aandrijving Pm-4602S3
43 671502039 Aandrijving Pm-4602S3
044 671006181 Bout M6X17 Pm-4602S3
44 671006181 Bout M6X17 Pm-4602S3
045 671002297 Montageplaat Pm-4602S3
45 671002297 Montageplaat Pm-4602S3
046 DA00000610 Lagerhuis Pm-4602S3C A
46 DA00000610 Lagerhuis Pm-4602S3C A
047 671003001 TANDWIEL COMPL EM-460S L P
048 671011230 Verlengingsveer Plm4630
48 671011230 Verlengingsveer Plm4630
049 671001825 Maaidek Pm-5102S3
050 671010310 Parkerschroef 4,2X8 Plm4630
50 671010310 Parkerschroef 4,2X8 Plm4630
051 671427001 Beschermkap Pm-5102S3
51 671427001 Beschermkap Pm-5102S3
052 671002430 Verbindingstang Pm-5102S3
52 671002430 Verbindingstang Pm-5102S3
053 671003017 Wielafdekkap 11 Pm-5102S3
53 671003017 Wielafdekkap 11 Pm-5102S3
054 671002021 Achterwiel Pm-5120S
54 671002021 Achterwiel Pm-5120S
055 671200010 Tandwiel Compl Pm-5120S
55 671200010 Tandwiel Compl Pm-5120S
056 671007065 Carr.Ring 20Mm Pm-5120S
56 671007065 Carr.Ring 20Mm Pm-5120S
057 671251800 Wielafdekkap 11 Pm-5102S3
57 671251800 Wielafdekkap 11 Pm-5102S3
058 671800104 BESCHERMING TBV KOORD PLM4630
58 671800104 BESCHERMING TBV KOORD PLM4630
059 671001068 Hoogte Verstelplaat Pm-5102S3
59 671001068 Hoogte Verstelplaat Pm-5102S3
060 671201701 Hoogte Instel. Cmpl Pm-5102S3
60 671201701 Hoogte Instel. Cmpl Pm-5102S3
061 671201701 Hoogte Instel. Cmpl Pm-5102S3
61 671201701 Hoogte Instel. Cmpl Pm-5102S3
062 671002041 Bout M6X17 Plm4630
62 671002041 Bout M6X17 Plm4630
063 671009003 BORGRING 19X1,5 EM-460S P
63 671009003 BORGRING 19X1,5 EM-460S P
064 671002347 As Tbv Achterwiel Pm-5102S3
64 671002347 As Tbv Achterwiel Pm-5102S3
065 671932002 Afdekkap Pm-4602S3
066 671002365 Bevestigingsstang Plm4630
067 671011203 Veer Plm4630
67 671011203 Veer Plm4630
068 671009017 Klem Tbv Beschermkap Em-41
069 671933002 Achterkap Pm-4602S3
69 671933002 Achterkap Pm-4602S3
070 671001286 Controle Kabel Rem Pm-5102S3
70 671001286 Controle Kabel Rem Pm-5102S3
071 671001288 Controle Kabel Pm-4602S3
71 671001288 Controle Kabel Pm-4602S3
072 671611001 Gaskabelhouder Plm4630 A
72 671611001 Gaskabelhouder Plm4630 A
073 DA00000563 Moer Plm4120N A
73 DA00000563 Moer Plm4120N A
074 DA00000564 Knop Plm4120N A
74 671530010 Sterknop Elm4630 P
075 671006064 ZESKANTBOUT M8X6 EM-41 P
75 671006064 ZESKANTBOUT M8X6 EM-41 P
076 671001879 Beugel L Rood Pm-4602S3
76 671001879 Beugel L Rood Pm-4602S3
077 DA00000880 Platkop Schroef M8X35 A
77 DA00000880 Platkop Schroef M8X35 A
078 671001880 Beugel R Rood Pm-4602S3
78 671001880 Beugel R Rood Pm-4602S3
079 671005141 Verstelhandel Cmpl.Plm4630
79 671005141 Verstelhandel Cmpl.Plm4630
080 671005141 Verstelhandel Cmpl.Plm4630
80 671005141 Verstelhandel Cmpl.Plm4630
081 671005141 Verstelhandel Cmpl.Plm4630
81 671005141 Verstelhandel Cmpl.Plm4630
082 671005141 Verstelhandel Cmpl.Plm4630
82 671005141 Verstelhandel Cmpl.Plm4630
083 671001049 Bout 3X10Mm Plm4630 P
83 671001049 Bout 3X10Mm Plm4630 P
084 671057001 AFSTELRING "BOVEN" PLM4630 P
84 671057001 AFSTELRING "BOVEN" PLM4630 P
085 671058001 Afstelring Onder Plm4630 P
85 671058001 Afstelring Onder Plm4630 P
086 671002361 Kabelgeleider Plm4630
86 671002361 Kabelgeleider Plm4630
087 671011890 Platte Ring 16X0,8Mm Plm4630
87 671002056 V-Snaar 767Mm Pm-5102S3
87 671011890 Platte Ring 16X0,8Mm Plm4630
088 671006036 BOUT M6X50MM PM-4602S3 P
88 671006036 BOUT M6X50MM PM-4602S3 P
089 671006082 Zeskantbout Plm4630
89 671006082 Zeskantbout Plm4630
090 671828001 Afdekkap schakelaar Em-4602S3
90 671828001 Afdekkap schakelaar Em-4602S3
091 671471001 HANDGREEPPL. LINKS PM-4602S3 P
91 671471001 HANDGREEPPL. LINKS PM-4602S3 P
092 671002279 Handel Pm-4602S3
92 671002279 Handel Pm-4602S3
093 671001287 Versnellingskabel Pm-5600S3
93 671001287 Versnellingskabel Pm-5600S3
094 671471002 HANDGREEPPL.RECHTS PM-4602S3 P
94 671471002 HANDGREEPPL.RECHTS PM-4602S3 P
095 671827001 Afdekkap schakelaar Em-4602S3
95 671017070 Onderhandgreepbeugel Plm4630
096 671017070 Onderhandgreepbeugel Plm4630
96 671017070 Onderhandgreepbeugel Plm4630
097 671006077 SCHROEF M6X35 PM-5120S P
97 671006077 SCHROEF M6X35 PM-5120S P
098 671001647 Kabelclip Plm4620/21 P
98 671001647 Kabelclip Plm4620/21 P
099 671010580 Gashandel Cmpl. Pm-4602S3
99 671010580 Gashandel Cmpl. Pm-4602S3
100 671007008 REVET PM-4600S P
101 671008003 Borgring Em-460S A
102 164060000K Zeskantbout U Nut M6 A
103 671201401 Handel Aandrijving Plm4631
104 671336001 Kabelhouder Em/Pm Series P
104 DA00000573 Kabel Montageplaat Plm4120N A
105 671006029 Zeskantbout Plm4630
106 671990001 Vastzetstuk PLM4630
107 671002025 Bout M4X8 Em-33
108 671989001 Koppelstuk PLM4630 A
109 671020130 Handel Motorrem Plm4630 P
110 671103001 Grip Tbv Duwbeugel Plm4630
111 671005138 Duwboom (Boven) Pm-4602S3
112 671201401 Handel Aandrijving Plm4631
113 671007007 Revet 8 Em-33
115 671002553 Grasvangzak Beugel Pm-5102S3
116 671001436 Montage Blok Em-41 P
116 DA00000025 Revet 4Mm Ur3000 A
117 671153502 Grasvangbak Pm-5102S3
118 671001001 Zij Afdekkap Pm-5102S3
118 671201401 Handel Aandrijving Plm4631
119 671992001 Grasvangdeksel Plm4630
120 671936001 MULCHPLUG M4630 P
121 671010780 Inhoudsmeter Pm-4602S3
122 671936001 MULCHPLUG M4630 P
123 671317001 Drukplaat Em-460S
124 671006025 ZESKANTBOUT M8X35 PM-410 P
124 671011005 Veer Em-460S
125 671316004 Bevestigingsknop Em-460S
126 671001079 Wringstaaf 8X110Mm Tbv Dopsl P
127 671001612 Dopsleutel 16 Pm-Series P
128 671008002 BORGRING EM-41 P
129 671007070 Revet Plm4630
130 671020130 Handel Motorrem Plm4630 P
131 671001047 PARKERSCHROEF 4,2X15 EM-33 P
132 671085001 Zij Afdekkap Plm4630
133 671002019 Schroef M6X12 Em-41
133 671085001 Zij Afdekkap Plm4630