Onderdelentekening voor PS550-45 - 2-takt Kettingzaag 55,7 cc 45 cm

Nr Onderdeelnr Naam
001 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
001 908005165 Torx Schroef M5X16Mm P
002 231898-6 Dempingsveer Ea5600F
003 456373-3 Veerhouder Ea5600F
004 456379-1 Beugelgreep Ea5600F
005 913467164 Schroef 6.7X16
006 965402360 Gummi Buffer
007 143754-7 Dempingsveer Compl Ea5600F
008 908006205 Torx Schroef 6X20 A
009 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
010 131117050 Greepdeksel Ea5600F
011 130117060 Trekveer Ps6100
012 038117020 Veiligheidsknop
013 038117030 Tuimelaar Ps6100
014 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
015 131117040 Gaskabel Ea5600F
016 010175030 Inzetstuk A
017 010175021 Afsluitdop Ek6100/01 A
018 130117010 Gashendel Ps6100
019 131114340 Benzineslang Ea5600F
020 131114310 Benzineslang Ea5600F
021 131114090 Slang 2.5X169 Ea5600F
022 168823-3 TANKDOP ASSY EA3201S A
022 181114202 Tankdop Dcs4600 P
022 963229036 O-RING 29,3X3,6 TBV TANKDOP P
023 130153500 Pomp, - Primer Ps6100
025 131114180 Benzinetank rood PS550
026 181111230 Buffer Dcs4600 P
027 010114200 Zuigkop Ea5600F
028 185213100 Verbindingsplaat EA5600F
028 185213100 Verbindingsplaat EA5600F
029 927304000 Borgring 4Mm A
029 927304000 Borgring 4Mm A
031 181213250 Verstelschroef P
031 181213250 Verstelschroef P
032 181213230 Kettingspan Schroef P
032 181213230 Kettingspan Schroef P
033 130213240 Spanstift Ps6100
033 130213240 Spanstift Ps6100
034 452667-4 Tandwieldeksel Ps32C P
034 452667-4 Tandwieldeksel Ps32C P
035 181213011 Remband Ea4300F A
035 181213011 Remband Ea4300F A
036 130250011 Boomaanslag EA5600F
036 130250011 Boomaanslag EA5600F
037 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
037 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
041 181213023 Verlengingsveer A
041 181213023 Verlengingsveer A
043 266421-8 Schroef 3X10 Hr2811 A
043 266421-8 Schroef 3X10 Hr2811 A
044 181245120 Olieleiding Dcs4600
044 181245120 Olieleiding Dcs4600
045 144274-4 Benzineslang EA5600F P
046 179245204 Oliepomp Kpl Ps350/420 A
046 179245204 Oliepomp Kpl Ps350/420 A
047 908705125 Schroef M5X12 Dcs4630/5030
047 908705125 Schroef M5X12 Dcs4630/5030
048 181245090 Oliepompaandrijving Dcs4600
048 181245090 Oliepompaandrijving Dcs4600
049 267389-1 Sluitring 12 A
049 001182042 GELEIDINGSSCHIJF EA4300F P
050 181180300 Koppeling Ps350/420 A
050 181180300 Koppeling Ps350/420 A
050 181184020 Koppelingsveer Dpc-Serie A
051 181223200 Koppelingstrommel Dcs4600 A
051 181223200 Koppelingstrommel Dcs4600 A
052 181224081 Aanloopschijf Dcs4600 A
052 181224081 Aanloopschijf Dcs4600 A
053 927408000 Borgring 8Mm
053 927408000 Borgring 8Mm
054 913850155 Schroef 5X15Mm Dcs3400/Th P
054 913850155 Schroef 5X15Mm Dcs3400/Th P
055 326647-5 Kettingremmer Kap Ea5600F
055 326647-5 Kettingremmer Kap Ea5600F
056 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
056 913455204 Torx Schroef M5,5X20Mm P
057 456378-3 Kettingvanger Ea5600F
057 456378-3 Kettingvanger Ea5600F
058 266421-8 Schroef 3X10 Hr2811 A
058 266421-8 Schroef 3X10 Hr2811 A
059 131213640 Ketting afdekkap cmpl PS550
059 131213640 Ketting afdekkap cmpl PS550
060 456674-9 Kapje tbv moeren EA5600F
060 456674-9 Kapje tbv moeren EA5600F
061 144689-5 Flensmoer compleet EA5600F
061 144689-5 Flensmoer compleet EA5600F
064 131131080 Tussenflens Ea5600F
064 131131080 Tussenflens Ea5600F
065 195118141 Inzetplaatje EA5600F
065 195118141 Inzetplaatje EA5600F
066 908005125 Torx Schroef M5X12Mm A
066 908005125 Torx Schroef M5X12Mm A
067 131114080 Slang 2.5X64 Ea5600F
067 131114080 Slang 2.5X64 Ea5600F
069 266472-1 Torx Schroef M5X20Mm Ps35C A
069 908805205 MET.SCHROEF 5X20MM PS350/420 P
070 131140100 Ontsteking Ea5600F
070 125143011 Bougiedop EA5600F
070 125143020 Bougieveer Ea3501S #
070 131140100 Ontsteking Ea5600F
070 131143040 Isolatieleiding EA5600F
071 195143031 Revet Ek6100
071 195143031 Revet Ek6100
072 965603021 Bougie Bpmr7A P
072 965603021 Bougie Bpmr7A P
073 632F91-5 Draadboom Ps550/Ea5600F
073 632F91-5 Draadboom Ps550/Ea5600F
074 265791-2 Vleugelbout M4 Eh7500S
074 265791-2 Vleugelbout M4 Eh7500S
075 131173010 Luchtfilter Ea5600F
075 131173010 Luchtfilter Ea5600F
076 632F92-3 Draadboom Ps550/Ea5600F
076 632F92-3 Draadboom Ps550/Ea5600F
077 131155010 Contactveer Ea5600F
077 131155010 Contactveer Ea5600F
078 266421-8 Schroef 3X10 Hr2811 A
078 266421-8 Schroef 3X10 Hr2811 A
079 266476-3 Met.Schroef M5X20Mm Ps3700#
079 908005205 TORX SCHROEF M5X20MM TORX P
080 264119-1 Zeskantmoer M4 Pc-6114 A
080 175131300 ZESKANTMOER M4 EK6100 P
081 456376-7 Inlaatspruitstuk Ea5600F
081 456376-7 Inlaatspruitstuk Ea5600F
082 456375-9 Chokehendel Ea5600F
082 456375-9 Chokehendel Ea5600F
083 131151700 Luchtinlaat Compleet Ea560F
083 131151700 Luchtinlaat Compleet Ea560F
084 131151100 Carburateur Ea5600F
084 131151100 Carburateur Ea5600F
085 131131070 Flens Ring Ea5600F
085 131131070 Flens Ring Ea5600F
086 131131090 Bus 19 Ea5600F
086 131131090 Bus 19 Ea5600F
087 266476-3 Met.Schroef M5X20Mm Ps3700#
087 908005205 TORX SCHROEF M5X20MM TORX P
088 131131050 Aanzuigslang Ea5600F
088 131131050 Aanzuigslang Ea5600F
089 131131160 Luchtslang Cmpl. Ea5600F
089 131131160 Luchtslang Cmpl. Ea5600F
090 131131030 Stopper tbv klep EA5600F P
090 131131030 Stopper tbv klep EA5600F P
091 131179020 Klep EA5600F P
091 131179020 Klep EA5600F P
092 131179010 Klepstopper EA5600F P
092 131179010 Klepstopper EA5600F P
093 266985-2 Inbusbout M4X8Mm Pc-6114 A
093 908004085 TORX SCHROEF 4X8 P
094 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
094 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
095 131115020 Label, model- PS550
096 131160100 Startinrichting Rood Ps-550
096 131160100 Startinrichting Rood Ps-550
097 266421-8 Schroef 3X10 Hr2811 A
097 266421-8 Schroef 3X10 Hr2811 A
098 456377-5 Luchtverplaatser Ea5600F
098 456377-5 Luchtverplaatser Ea5600F
099 264022-6 Zeskantmoer M8X1 A
099 920308024 ZESKANTMOER M8X1 P
100 926208001 Veerring 8Mm A
100 926208001 Veerring 8Mm A
101 143331-5 Vliegwiel Easystart A
101 143331-5 Vliegwiel Easystart A
102 131131200 Cilinder zuiger set EA5600F
102 131131200 Cilinder zuiger set EA5600F
103 131132100 Zuiger Compleet Ea5600F
103 131132100 Zuiger Compleet Ea5600F
104 131132030 Zuigerpen EA5600F
104 131132030 Zuigerpen EA5600F
106 131118600 Deksel set EA5600F
106 131118600 Deksel set EA5600F
107 965402360 Gummi Buffer
107 965402360 Gummi Buffer
108 131213050 Handbescherming Ea5600F
108 131213050 Handbescherming Ea5600F
109 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
109 913455164 Torx Schroef 5,5X16 P
110 326676-8 Bus 10Mm Ea5600F
110 326676-8 Bus 10Mm Ea5600F
111 131174090 Hitteschild Ea5600F
111 131174090 Hitteschild Ea5600F
112 395174120 UITLAATPAKKING EK6100 P
112 395174120 UITLAATPAKKING EK6100 P
113 131174100 Uitlaat Ea5600F
113 131174100 Uitlaat Ea5600F
114 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
114 266605-8 Met.Schroef M5X16Mm Es3200S A
115 131174040 Vonkenvanger EA5600F
115 131174040 Vonkenvanger EA5600F
116 914535105 Schroef 3,5X9,5 Dcs3410 *
116 914535105 Schroef 3,5X9,5 Dcs3410 *
117 962900156 Keerring 12/20X4,5 Dcs4600 A
117 962900156 Keerring 12/20X4,5 Dcs4600 A
118 131111100 Krukashuis Ms Complet Ae5600F
118 131111100 Krukashuis Ms Complet Ae5600F
119 960102121 KOGELLAGER 6201 P
119 960102121 KOGELLAGER 6201 P
120 131111060 Krukashuispakking Ea5600F
120 131111060 Krukashuispakking Ea5600F
121 131131020 Cilinderpakk. Ea5600F
121 131131020 Cilinderpakk. Ea5600F
122 936430160 Spanstift 3X16Mm P
122 936430160 Spanstift 3X16Mm P
123 212164-0 Naaldlager Pc-6114 A
123 212164-0 Naaldlager Pc-6114 A
124 131120100 Krukas Compleet Ea5600F
124 131120100 Krukas Compleet Ea5600F
125 211483-1 Kogellager 6202C3 A
125 211483-1 Kogellager 6202C3 A
126 131111111 Krukashuis Cs Compleet Ae5600F
126 131111111 Krukashuis Cs Compleet Ae5600F
127 936430160 Spanstift 3X16Mm P
127 936430160 Spanstift 3X16Mm P
128 908705165 Inbusschroef M5x16
128 908705165 Inbusschroef M5x16
129 962900160 Keerring 20 A
129 962900160 Keerring 20 A
130 326658-0 Bus 15 Ea5600F
130 326658-0 Bus 15 Ea5600F
131 908006205 Torx Schroef 6X20 A
131 908006205 Torx Schroef 6X20 A
132 143754-7 Dempingsveer Compl Ea5600F
132 143754-7 Dempingsveer Compl Ea5600F
133 130118070 Klem Ps6100 A
133 130118070 Klem Ps6100 A
134 424806-6 Inlaatspruitstuk Demper Ea5600
134 424806-6 Inlaatspruitstuk Demper Ea5600
135 313212-9 Geleider Ea3200S A
135 313212-9 Geleider Ea3200S A
136 181213060 Drukveer 3
136 181213060 Drukveer 3
137 456613-9 Afstandhouder Ea5600F
137 456613-9 Afstandhouder Ea5600F
139 181111230 Buffer Dcs4600 P
139 181111230 Buffer Dcs4600 P
140 914105656 Met.Schr. M5X65Mm Ea5600F
140 914105656 Met.Schr. M5X65Mm Ea5600F
141 170175010 Ventielklep Ea4300F
142 131111080 Warmte Beschermingsfolie
142 131111080 Warmte Beschermingsfolie
143 327008-2 Bus 5 Ea5600F
143 327008-2 Bus 5 Ea5600F
144 908605505 Cilinder Schroef 5X50 P
144 908605505 Cilinder Schroef 5X50 P
145 905708215 Afstandbout Ea5600F
145 905708215 Afstandbout Ea5600F
146 928405000 Spanring A
146 928405000 Spanring A
147 181164010 Startgreep Ps4605 A
147 181164010 Startgreep Ps4605 A
148 131160160 Starterhuis PS550
148 131160160 Starterhuis PS550
149 131118040 Luchtgeleiderplaat EA5600F
149 131118040 Luchtgeleiderplaat EA5600F
150 131164020 Startkoord EA5600F
150 131164020 Startkoord EA5600F
151 181163050 Oprolveer Dcs4600 P
151 181163050 Oprolveer Dcs4600 P
152 181162020 Starttrommel Easestart P
152 181162020 Starttrommel Easestart P
153 181163080 Veer Easystart P
153 181163080 Veer Easystart P
154 181163090 Aandrijfplaat Easystart A
154 181163090 Aandrijfplaat Easystart A
155 181163095 Tapbout Easystart Ps46/5105
155 181163095 Tapbout Easystart Ps46/5105
156 181132080 Zuigerveer 45Mm Ps5105
156 181132080 Zuigerveer 45Mm Ps5105
157 315132140 Borgveer EA5600F
157 315132140 Borgveer EA5600F
158 181166100 Startpal set EA5600F
158 181166100 Startpal set EA5600F
162 181224090 Aanslagplaat 10X18X0,5 Dcs4630
162 181224090 Aanslagplaat 10X18X0,5 Dcs4630
163 26224010 Rim tandwiel 3/8"SM7-7 P
164 168823-3 TANKDOP ASSY EA3201S A
164 168823-3 TANKDOP ASSY EA3201S A
165 935930280 Cilinderstift M3X28Mm
166 131110150 Motorhuis rood PS550
166 131110150 Motorhuis rood PS550
167 810449-4 Label Waarsch Ps35Ctlc A
167 810449-4 Label Waarsch Ps35Ctlc A
022C10 213831-0 O-Ring 29,5Mm A
045-1 181245300 Olieleiding Cpl. Dcs4600 A
050C10 181184020 Koppelingsveer Dpc-Serie A
061-1 162493-0 Flensmoer DUC355
070C10 125143011 Bougiedop EA5600F
070C20 131143040 Isolatieleiding EA5600F
070C30 125143020 Bougieveer Ea3501S #
095-1B 131115020 Label, model- PS550
095A 131115020 Label, model- PS550
162-1 181224090 Aanslagplaat 10X18X0,5 Dcs4630
163A 181224040 Sprocket 325 Z=7
163B 026224010 Sprocket 3/8 Z=7
164C10 213831-0 O-Ring 29,5Mm A